Het Motorhuis I I imZ3 I I' I p ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIE NIEUWE BAAN? WORDT VRACHTAUTOCHAUFFEURÜ GROENE HART SERVICE Autodealerbedrijven 1e of 2e Autotechnicus 28 september 2010 begint de nieuwe cursus voor het vrachtautorijbewijs BEL SNEL! TRICOIVI uw vertrouwde adres!! Een commerciële sportadviseur m/v Een sportieve fitnessinstructeur m/v GEZOCHT: Gemotiveerde hulparbeiders, bouwmedewerkers, technisch personeel (lasers/ elektrotechnisch etc...etc...) en medewerkers voor in de GWW. Bij voorkeur in het bezit van rijbewijs/auto en VCA certificaat! U kunt contact opnemen met onze vestiging: Middelblok 210, 2831 BR Gouderak, telefoon: 0800-4440000 Een gastvrije Better Belly Coach (oproepkracht) I ST- dj Wij zijn per direct en voor langere tijd op zoek naar: (10 - 20 uur per week) (20 uur per week) te weten: (ca. 10 uur per week) I Hoog slagingspercentage Voor VERKEERSSCHOOL PLRSOHlHLSOIïNSTtN Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. i 0800 - 0203045 - info@imko.nl - www.imko.nl voor: vrachtauto vrachtauto met aanhangwagen personenauto met aanhangwagen Je bent in staat om de voertuigen van onze klanten op hoogwaardig kwaliteitsniveau te repareren en te onderhouden. Dat ga je doen in een werkplaats met moderne apparatuur binnen een leuk team. Vanzelfsprekend is het datje in staat bent om zelfstandig te werken, je flexibel opstelt en goed functioneert in een groep. Per mail solliciteren kan natuurlijk ook: wmvanklink@motorhuis.nl Wil je meer informatie, dan kun je contact opnemen met mevrouw W.M. van Klink, Personeelsfunctionaris van Het Motorhuis op telefoonnummer 0172-245324. Wij zijn op zoek naar Autotechnici die reparaties en onderhoud aan verschillende merken (Opel, Citroen en Fiat) kunnen uitvoeren. In deze functie is het van groot belang dat je kwaliteitsbewust te werk gaat en gevoel hebt voor specifieke wensen van de klant. Wij zijn voor onze vestigingen Gouda en Alphen aan den Rijn op zoek naar kandidaten voor de functie van: Heb je belangstelling voor bovenstaande functie dan kun je dat kenbaar maken door een brief met C.V. te sturen naar: Het Motorhuis is onderdeel van Markeur Holding, waartoe ondermeer ook een universele leasemaatschappij (MultiLease), 10 autoschadeherstel- bedrijven (Het Autoschadehuis), 12 autoverhuurvestigingen (MultiRent) en een groot aantal brandstofstations (MultiEnergy) behoren. Bij Markeur Holding werken in totaal ruim 1150 mensen. Het Motorhuis bestaat uit 17 service en 11 salesvestigingen. Zij kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe auto's en occasions) als in de werkplaatsen en op de ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Per post mag uiteraard ook: Den Edel Sport BV T.a.v. Esther den Edel Sniepweg 13 h, 2742 AR Waddinxveen De Better Belly Coach helpt onze klanten met het om- en af doen van de band en neemt de intake resultaatgesprekken met de Better Belly deelnemers af. Vanwege de enorme belangstelling voor trainen op fiets of crosstrainer met de Better Belly (infraroodband waarmee onze klanten 1 tot 2 maten in 4 weken tijd kunnen verliezen) zijn wij op zoek naar een: Den Edel Sport is al bijna 40 jaar een begrip in Waddinxveen en omgeving. We zijn uitgegroeid tot een van de grootste clubs in de regio, waar ieder nog een persoonlijke benadering krijgt en we een hoge mate van service willen verlenen aan al onze leden. Ons doel is om mensen aan het sporten te krijgen en te houden! Na bijna 40 jaar hebben we onze sporen reeds verdiend, maar willen we uiteraard nog steeds verbeteren! Wil jij ons daarbij helpen? het voorbereiden, uitvoeren, vaststellen en verwerken van examens. Een belangrijk aspect is de database up to date houden om met klanten, relaties en leveranciers te kunnen communiceren. Het ene moment sta je een kandidaat te woord, een ander moment voer je overleg met relaties over uitvoeringen of verwerk je behaalde resultaten in de database. Kortom een veelzijdige uitdagende functie. Lijkt de baan jou op het lijf geschreven en heb je ervaring binnen een soortgelijke functie, dan zien we graag jouw sollicitatiebrief met CV per email tegemoet. Ben je geïnteresseerd en voldoe je aan het gestelde profiel? Neem dan s.v.p. via e-mail contact met ons op. Stuur je c.v. met begeleidend schrijven vóór 25 september a.s. naar: esther@denedel.nl Gastvrij, oog voor mensen, dienstverlener Minimaal 3 avonden beschikbaar (tussen maandag en donderdag) En minimaal 2 ochtenden en de zaterdagochtend beschikbaar Commerciële sportieve instelling is vereist Ervaring met het werken met MS office (Excel) outlook Gastvrij, oog voor mensen, entert(r)ainer Minimaal Fitvak A diploma of vergelijkbaar Ervaring in het geven van spinninglessen/fitness groepslessen of bereidt dit te willen leren Minimaal 2 avonden per week beschikbaar Minimaal 2 ochtenden per week beschikbaar BV Het Motorhuis t.a.v. mevrouw W.M. van Klink Postbus 1249 2400 BE ALPHEN AAN DEN RIJN De functie Een opleiding/student is afhankelijk van lesboeken, docenten, materialen etc. etc. Onze nieuwe collega zorgt dat in samenspraak met collega's het logistieke proces op orde is. Wat ga je doen Organiseren, ondersteunen, begeleiden en coördineren van bedrijfsprocessen en bestaande klantrelaties. Een veelzijdige functie waarbij je anticipeert op de waan van alle dag. Je staat klanten telefonisch, per mail of per brief te woord. Bestellingen, verslaglegging, regelen van faciliteiten zoals locatie, docent, catering, algemene administratieve werkzaamheden en opmaken van leermiddelen. Vind je dat jij onze nieuwe college kan zijn, dan zien we graag jouw sollicitatiebrief met CV per email tegemoet. Gastvrouw/heer, oog voor mensen, dienstverlener Beschikbaar op afroep op maandagavond t/m donderdagavond Beschikbaar op afroep op maandagochtend t/m vrijdagochtend Commerciële sportieve instelling is vereist Commerciële, enthousiaste (BackOffice) collega met hands-on mentaliteit Fulltime functie, standplaats Waddinxveen Klantgerichte medewerker examenbureau Fulltime functie, standplaats Waddinxveen telefoon (0182) 64 04 42 mobiel (0654) 76 30 15 fax (0182) 64 05 22 Oranjelaan 2 2741 ER Waddinxveen meer informatie: De functie IMKO verzorgt voor een aantal brancheverenigingen examens. Hiervoor komen examencommissies bij elkaar, wordt cesuur vastgesteld en worden contacten met branches onderhouden. Wat ga je doen Samen met collega's ben je verantwoordelijk voor de administratieve en organisatorische werkzaamheden rondom I MMMHM ■4é certificaat administratie goederenvervoer (2 jaar geldig) certificaat techniek verkeer (2 jaar geldig) De cursus wordt in 6 delen gegeven, verspreid over dinsdag- en woensdagavond. Deelname cursus en toelating examens vanaf 17 jaar. Tevens verzorgen wij de praktijkopleidingen rijbewijs C rijbewijs E bij C rijbewijs E bij B code 95 (chauffeursdiploma) verplichte nascholing code 95

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 26