Bezuinigingen komen hard aan I I Velthuis Kliniek Overweegt u een cosmetische behandeling? Kies voor de nummer i I II ztB I *4 I I - di 3 Plastische chirurgie wordt steeds gewoner - we willen er immers allemaal goed uitzien. Wie een behandeling overweegt, wil natuurlijk wel dat het op een veilig en betrouwbaar adres gebeurt. Dan is het goed om te weten dat de Velthuis Kliniek in Rotterdam door de Consumentenbond is verkozen tot de beste kliniek voor ooglidcorrecties, en ook voor borstvergrotingen en rimpelbehandelingen hét adres is. Bel 0900-7777 555 voor een Leefbaarheid Senioren Onderwijs ui. De bezuinigingen, die de gemeente aan de hand van het collegeprogramma wil doorvoeren, tref fen veel organisaties. Tijdens een hoorzitting deed een aantal sprekers van de getroffen instellin gen een dringend beroep op de raadsleden om de voorgenomen bezuinigingen te heroverwegen. WADDINXVEEN Door Ruud Groot gaan behoren. advertorial Jan Leentvaarlaan 14-24, 3065 DC Rotterdam De Consumentenbond test elk jaar een groot aantal Nederlandse klinieken op een bepaalde behandeling. Daarbij wordt gekeken naar de ervaring en kwalifi caties van de behandelend artsen, de voorlichting, de zorg rondom de ingreep zelf en de nazorg. Velthuis Kliniek Rotterdam kwam overtuigend als beste uit de test voor ooglidcorrecties, en behaalde daarnaast een top 3 positie bij onderzoeken naar rimpelbehandelingen en borstvergrotingen. Een score om trots op te zijn! Een mooiere, jongere huid Om te beoordelen van welke behandeling uw huid het meeste profijt heeft, kunnen we een uitgebreide huidanalyse met de Visia maken. Misschien heeft u baat bij een peeling, waarmee we uw huid zicht baar kunnen opfrissen, of bij een behandeling met één van onze vele geavanceerde lasers. Om rimpels weg te werken hebben we een scala aan injectables door middel van voorlichting en stimulering. Volgens inspre ker Henk Kemper moet er veel aandacht blijven om de leef baarheid in de Zuidplaspolder te waarborgen en er voorkomen moet worden, dat er nog meer glastuinbouw gaat ontstaan waardoor het net als het West land tot de minst aantrekkelij ke gebieden van Nederland zou Chirurgische behandelingen Voor alle cosmetisch chirurgische behandelingen kunt u bij de Velthuis Kliniek terecht. Veel gevraagd is de ooglidcorrectie: een relatief kleine ingreep met een groots resultaat. Onze ervaren chirurgen kunnen de vorm van uw ogen zo aanpassen dat u de oogopslag uit uw jeugd weer terugkrijgt. Overweegt u een borstvergroting of -lift, dan is het goed om te weten dat de Velthuis Kliniek een unie ke methode van pijnbestrijding heeft ontwikkeld waardoor deze ingreep veel minder belastend is. Voor het weghalen van storende vetophopingen hebben we verschillende technieken van liposuctie: tumescente liposculptuur en Vaser LipoSelection. Onze artsen kunnen u precies vertellen welke methode het meest geschikt is voor u. Verzekerde zorg U kunt bij de Velthuis Kliniek ook terecht voor behandelingen die onder de verzekerde zorg vallen. Onze kliniek kent, in tegenstelling tot veel ziekenhuizen, geen wachtlijst U kunt dus snel te recht voor een consult in een prettige, ontspannen omgeving. Voor de behandeling van spataderen en huidoncologie hebben wij gespecialiseerde afdelingen waar u geholpen wordt door een multidisciplinair team. In bijna alle gevallen wordt de behandeling geheel vergoed. Ook bij een borst- verkleining, buikwandcorrectie of ooglidcorrectie kunt u in aanmerking komen voor een vergoeding. De plastisch chirurg zal daarvoor een machtiging aanvragen bij uw zorgverzekeraar. VRIJBLIJVENDE AFSPRAAK OF KIJK VOOR MEER INFORMATIE OPt www.velthuiskliniek.nl VELTHUIS KLINIEK, LAAT ZIEN HOE MOOI JE BENT! tot onze beschikking. Dr. Peter Velthuis en zijn team vormen dé specialisten als het gaat om Botox en rimpelvullers. Zij werken met de nieuwste generatie injectables en alleen met middelen die absoluut veilig zijn. Ook de wijkgebouwen De Pad destoel, De Overkant, Het Zuid- honk, Zonnig Zuid en De Boog vallen onder de bezuinigings maatregelen. Frans Gauw van speeltuinvereniging De Padde stoel stelde donderdagavond dat juist dat buurthuizen het hart van de wijk zijn en de leefbaar heid bevorderen. "Een van de speerpunten van het nieuwe ge meentebeleid is meedoen, maar de gemeente toont hiermee aan zelf niet mee te willen doen en het allemaal aan anderen over te laten”, aldus Gauw. Stichting Vonk wordt eveneens zwaar getroffen door de voor genomen bezuinigingsmaat- Als laatste spreker op de hoor zitting was de heer Van den Hondel van de Seniorenraad aan de beurt. Volgens de plan nen krijgt de Seniorenraad 2.700,- minder subsidie, waar door de Seniorenpost waarin alle activiteiten voor ouderen staan vermeld niet meer elf keer per jaar, maar slechts zeven keer per jaar zou kunnen verschij nen. “Hierdoor is de informa tie niet meer actueel”, aldus Van den Hondel die vindt dat pu blicatie in de plaatselijke kran ten geen goed alternatief hier voor biedt. De Gemeenteraad is nu aan zet om te kijken of en zo ja welke ombuigingen binnen het nieu we beleid en de begroting mo gelijk zijn. Deze week wordt het Colle geprogramma in de Raads commissies behandeld en vervolgens ook in de Raads vergadering die gepland is op woensdag 22 september. een goede opvang voor kinde ren zijn, dus goede peuterspeel zalen en kinderdagverblijven. Ook moeten kinderen kunnen deelnemen aan brede schoolac tiviteiten en moet er goed ver voer zijn voor kinderen die van buiten Waddinxveen komen. "Door geld daar weg te halen, komt dit alles in gevaar. Nieuw beleid van de gemeente? Wij kunnen het niet vinden, het is vooral afbraak", vindt Van der Eijk. De heer Van der Tas van de Stichting Waddinxveense Peu terspeelzalen vindt het ongepast dat er in 2014 voor 100.000,- subsidie op peuterspeelzalen wordt bezuinigd, terwijl de rijksbijdrage voor vroegschool- se educatie en onderwijsachter- standsbeleid van 174 miljoen Euro in 2010 naar 237 miljoen Euro in 2011 omhoog gaat. Daarnaast is er nog een uitke ring van 56 miljoen Euro die via het Gemeentefonds naar de ge meenten komt. Hierdoor krij gen de gemeenten 293 miljoen Euro extra budget boven het huidige budget van 120 miljoen Euro. Ook het basisonderwijs voelt zich door de voorgenomen plannen van de gemeente in de steek gelaten. Volgens Wim van der Eijk worden er steeds meer opvoedkundige taken bij het on derwijs gelegd. Om dit te kun nen verwezenlijken moet er van Pelhrimov is misschien niet meer mogelijk voor bur- Een harinkje happen met de bestuurders gemeester Cremers als de bezuiniging op de Vriendschapsband doorgaat. Foto: Richard Avontuur. e heer Piet Roefs, voorzitter van de Stichting Vriend- schapsband Wad dinxveen - Pelhrimov, stel de dat door deze voorgenomen maatregel de vijftienjarige vriendschapsband met de zus- tergemeente in Tsjechië zal worden beëindigd. "Dat is moei lijk uit te leggen, temeer daar burgemeester Cremers nog vo- rigjaar in Pelhrimov heeft aan gegeven de bestaande overeen komst van de vriendschapsband formeel te zullen verlengen. Er zijn veel contacten en uitwisse lingen tussen beide gemeenten geweest, maar de stichting zal ook ophouden te bestaan als er geen financiële middelen meer worden verstrekt. De stichting heeft van de gemeente in vier jaar tijd 5.080,- ontvangen en van donateurs 2.088,-. Als de gemeente zich terugtrekt is de verwachting dat ook de spon sors niet meer willen meedoen”, zegt Roefs. Ook het Platform Duurzaam Waddinxveen wordt getrof fen door de bezuinigingen. Het Platform heeft tot doel om bij te dragen aan de duurzame ont wikkeling in Waddinxveen regelen. Bestuurslid Piet Smit zegt dat door het korten van 50.000,- oplopend tot 80.000,- de kunsteducatie eigenlijk niet meer uitvoerbaar is. Ook de bezuiniging van 6 80.000,- op de brede school is volgens hem funest, net als een bezuiniging van 20.000,- voor het ouderenwelzijn. "Ik hoop dat we voor deze voorzieningen straks niet naar Gouda hoeven te gaan”, besloot hij zijn betoog. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN OQ Woensdag 15 september 2010 I z «1

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 29