Sport 'We speelden Koude kerk van de mat Floreant verliest Een nieuw plafond in 1 dag! Studenten lastig voor Floreant I PlflMECÖ Tries' voetbal- vernuft bij ASW Start volleybal- seizoen Verrassende eerste ronde Balbezit Nederlaag Hans van Breukelen WADDINXVEEN BOSKOOP BOSKOOP WADDINXVEEN/BLEISWIJK Op bezoek bij Soccer Boys liet ASW er geen misverstand over bestaan wie er drie punten zou bijschrijven. Vanaf de eerste om wentelingen was het collectief der ‘Strijdbaren' de betere ploeg. Na een stief kwartiertje stond dat dan ook op het scorebord. Dennis Faber speelde zijn te genstander het Bleiswijkse bos in, legde de bal op de stropdas van de inlopende Fokke Fenne- ma en de 0-1 was een feit. Een mooi stukje ‘Fries voetbalver- nuft’, zou je kunnen zeggen. Op de klok af na weer een kwar tier was het Fabulous Faber zelf die een vrije trap van Erik Hof- mans knap met de kruin ver lengde, 0-2. BOSKOOP WADDINXVEEN “We hebben Koudekerk van de mat gespeeld en toch staat er 0-2 op het scorebord. Een deceptie.’ Door Tim Tempelaars Door Ton van Bemmel C;--. Foto: Ronald Stam een grote invloed. Jan kwam na een slijtageslag in enorme tijdnood. Met zijn vlag op vallen wik kelde Jan afnaar een gefor ceerde remisestelling, waar na omstreeks middernacht de handen werden geschud. Donderdag 16 september volgt de tweede ronde, waar bij iedereen welkom is. bezit, alleen het laatste ‘tikkie’ ontbrak’, vervolgt Weel. "Bo vendien stond steeds de goe de keeper van Koudekerk in de weg. Hij hield zijn ploeg op de been.” dan de Boskopers. Met spec taculaire saves hield Vooijs Floreant in de race. De ge lijkmaker (1-1) kon hij niet voorkomen. Hij behoedde zijn club wel voor een neder laag. Zaterdag speelt Flore ant thuis tegen Be Fair. trap. De eerste poging werd nog gekeerd door de muur, maar in de rebound was het wel raak. "Ondanks de nederlaag geeft het voetbal vertrouwen”, stelt Weel. ‘We ontstegen onszelf. Geluk kig kunnen we zaterdag in de derby tegen Floreant de bittere nasmaak wegspelen.” Het tref fen in Boskoop start om 14.30 uur. balzaken. Dat doet Van Breu- kelen op vrijdag 8 oktober op een bijeenkomst en op uitno diging van de Be Fair Business club 't Suyt. Hans van Breukelen is voorna melijk bekend als voormalig keeper van FC Utrecht, PSV en het Nederlands Elftal. Hij wordt beschouwd als een van de beste Nederlandse keepers ooit. Door de beslissende momenten waar op Van Breukelen strafschop pen stopte, werd hij bekend als een echte strafschoppenspeci alist. Hans van Breukelen kwam in totaal tot 73 interlands. De avond op het sportcomplex van de Waddinxveense voetbal club begint om 19.30 uur. punt te bezorgen. In de slotfa se kregen beide ploegen kans op de overwinning, maar trok Am- merstol aan het langste eind. Na een corner, vijf minuten voor tijd, werd de bevrijdende derde treffer binnen gekopt. Floreant besloot het duel met tien man na een rode kaart voor Thomas Koetsier. Door Ton van Bemmel "Wij hadden het meeste bal- In het eerste bedrijf kregen zo wel Bas van de Lugt als de ge broeders Mo en Aggie El Az- zouti de kans om de score te openen. De drie zwart-witten faalden echter in de afwerking. De nederlaag kwam uiteinde lijk pas in de laatste tien minu ten tot stand. Eerst werd een vrije trap bij de eerste paal binnen gewerkt. De tweede treffer voor de uitploeg viel na een wederom een vrije Hans van Breukelen, de beken de oud-doelverdediger van en bij onder meer het Nederlands voetbalelftal, komt naar Be Fair. Niet om te voetballen, maar om te praten over zijn carrière en uiteraard over voetbal en voet- Voor volleybalvereniging Flam Haarden Be Fair uit Waddinxveen start het vol- leybalseizoen deze week met de eerste wedstrijden in de voorronde van de bekercom- petitie. Het eerste dames team is hiervoor gisteren, op dinsdag 14 september, afge reisd naar Vinkeveen om het op te nemen tegen Atalanta dames 1. Het team van de nieuwe trai ner en coach Gerrit Bogaard is behoorlijk veranderd van samenstelling en zal naast de beker dit jaar wederom uit komen in de Promotieklas se B Dames 2 van Be Fair speelt zaterdag 18 september voor de beker, thuis in De Groens- Tegen de Leidse studentenploeg LS W heeft Floreant het niet waar kunnen maken. De geel- blauwen hielden met geluk en veel dank aan keeper Roland Vooijs een punt over. De Bosko pers scoorden fraai. Voorzet van Khairi Ahdid naar Micha van Dam in het strafschopgebied. Hij zag Bram van der Klaauw komen en deze schoot raak, 1-0. Nog een paar van dat soort aan vallen en de studenten hadden het kunnen vergeten. Maar met de nodige technische bagage in de rugzak deden ze van zich spreken. Een pegel vanaf rand ‘16’ op de paal die door Vooijs in de rebound werd gepakt. In de tweede helft speelden ze beter Floreant Zondag is dit seizoen nog zonder punten. In Ammer- stol werd in de slotfase een ge- lijke stand uit handen gegeven. De thuisploeg kwam in de eer- ste helft op een 2-0 voorsprong. Twee treffers van voormalig doelman Sjaak Wenteler leken de Boskopers echter alsnog een bij wordt in zes stappen op een speelse en dynamische manier de basis van het vol- leybalspel geleerd aan kinde ren van 6 tot 12 jaar. Wie bij Volleybalvereniging Flam Haarden Be Fair vrij blijvend wil kennismaken met deze actieve sport kan contact opnemen met Yvon ne van Tol, tel.: 0182-616393 ofvia emailadres: befair@ zonnet.nl. Move Dames 1 uit Volen dam. Dit team staat even eens onder leiding van een nieuwe trainer/coach: Benno van de Meent en komt in de reguliere competitie uit in de le Klasse C. De andere vijf teams van Be Fair die zijn in geschreven voor de Nationa le Beker spelen in oktober/ november de eerste wed strijd. Wel start de regulie re competitie voor alle teams van Be Fair tegelijkertijd. In de week van 20-26 septem ber mogen de competitie spelende leden het weer gaan opnemen tegen teams uit de regio Gouda, Den Haag en Utrecht. Dit jaar heeft de Waddinx veense club vier dames teams, vier herenteams en vier recreantengroepen on der haar hoede, die voor namelijk in sporthal De Groenswaard aan de Win gerd trainen en spelen. Een klein-groepje dames traint en speelt in een samenwer kingsverband met een team van Agon uit Boskoop. Dit zelfde geldt voor een aantal jongens A-jeugdleden van Be Fair, die net als in het vori ge seizoen trainen en spelen met jongens in en uit Bos koop. Daarnaast beschikt Be Fair ook nog over een groot C- jeugdteam, dat bestaat uit jongens en meisjes van 12- 13 jaar. Zij trainen en spe len wel in Waddinxveen. Naast deze jeugd- en senio renteams is er ook nog een groep mini’s dat elke maan dagavond enthousiast aan de slag gaat met het Cool Zonder hak- en breekwerk terwijl de meubels blijven staan! Verlichting naar wens! Plafonds geschikt voor iedere ruimte. PLAFONDS Showroom Bloemendaalseweg 2 te Waddinxveen Tel. 0182 -391 135 Fax. 0182 - 395 470 www.plameco.nl ASW verzuimde de score snel verder op te voeren. Wesly Tol leek te scoren, maar de goalie was alert(er). Vervolgens ver zaakte ook Fennema. Wel over de keeper maar ook over de lat. Pas in de 65e minuut werd het 0- 3. Tol knalde van twintig meter zo hard dat de keeper slechts iets hoorde fluiten. Pim Verlaan liep de 0-4 binnen na alweer een tikje van ‘kaats- koning' Faber. De maestro bleef waard om 15.15 uur tegen overigens zelf, een paar keer oog in oog met de kiep, niet koel genoeg. Een halve omhaal van ingevallen A-junior Nour- din Darrazi (‘de zoon van’) had beter lot verdiend dan ‘net naast’. ASW speelt volgende week weer thuis tegen Cabauw. Het schaken bij Inter Nos in Boskoop is in volle hevigheid losgebarsten. Veertien schakers wisten de weg naar De Loods te vinden, hetgeen resulteerde in zeven spannende en interessan te partijen. Voor deze eerste ronde werden de spelers door loting aan el kaar gekoppeld, wat een geva rieerd speelpatroon opleverde. Mark van Sandijk mocht tegen nieuwkomer Adriaan Don. De partij ging gelijk op, maar hal verwege verloor Adriaan een paar pionnen en toen hij in het eindspel ook nog een paard ver loor was het voor hem een ver loren zaak. De partij tussen Ber ry van Tienhoven en Paul Duits was na twintig zetten bekeken toen Berry zijn dame verspeel de. Het kostte Paul toen geen moeite meer om het punt te sco ren. Ook na zo’n twintig zet ten bekeken was de partij tussen Pieter Meijer en Cees van Ge meten met de winst voor eerst genoemde. Louis Stolwijk verspeelde tegen Ad de Vlaam door een foute ruil een vol stuk. Ad kon daarna een dubbele aanval op de dame en koning inzetten met als gevolg dameverlies en tevens opgave van de partij door Louis. Niels Hoogendijk won verrassend van Moves Volley-principe. Hier- Jan Breedijk door een stukoffer en een klein beetje geluk. Dick de Bruijn trok in een partij van gemiste kansen tegen Rick van der Linden na 43 zetten uit eindelijk aan het langste eind. De enige remise van de avond kwam op naam van Jan van Gu- lik en Kees Jan Kraan. Jan speel de met de witte stukken tegen de zeer degelijke spelende Kees Jan. De, op de ALV voorgestel de, versnelde, speeltijd had met- e Fair is er zater- dag niet in geslaagd jfe zichzelf te belonen ■.'.sLF voor een goede wed strijd. Op eigen veld ging Kou dekerk met de overwinning aan de haal: 0-2. Trainer Mark Weel was uiterst tevreden over het vertoonde spel van de Waddinx- veners. Des te zuurder was de in zijn ogen onterechte nederlaag. “We hebben Koudekerk van de mat gespeeld en toch staat er dan 0-2 op het scorebord na ne gentig minuten. Een deceptie.” WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN/GOUWE KOERIER I A~7 Woensdag 15 september 2010 I i

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 47