Toonaangevend. Douche als een milde regenbui Landelijke keuken in rustiek stulpje LOEWE. e ii LOEWE. I 4 Najaar 2010 De nieuwe Loewe Individual Wat verwacht u vandaag van een LED-televisie Badeiland Van der Spek Audio en Video I DE HEEREN VAN ALPHEN I Herenhof 48-50, Alphen a/d Rijn, T 0172 - 44 57 33 I Geen harde waterstraal met Performing Shower. S- Firenze is een sfeervolle, klassieke keuken. Vormgegeven door Loewe Design/Phoenix Design. BANG &OLUFSEN step further De finesse van een tijdloos design, perfect te integreren in uw interieur, een audio-oplossing op maat? Of een intelligente technologie, een makkelijke toegang tot uw digitale wereld, een perfecte beeldkwaliteit? Loewe Individual verenigt al deze eisen in één enkel systeem, samen te stellen volgens uw wensen. Ontdek Loewe Individual bij de Loewe-vakhandel en op www.loewe.be De Supernova badkamer is bad, douche en wastafel ineen. De inductie- kookplaat van Küp- persbusch is 80 cm breed. De sculptuur van de kra nenserie Supernova van Dornbracht heeft duidelijk als uitgangspunt gediend van een compleet nieuwe badarchitec- tuur. De Supernova leadbad- kamer vormt als het ware een eiland in de badruimte. Door het bad centraal te plaatsen zijn alle waterzones verenigd op een zeer kleine ruimte. Het totale ontwerp omvat een bad, douche en wastafel en kan door zh compactheid geplaatst worden in bijna elke kleine ruimte. Ontworpen door Mike Meiré voor Sieger Design. een vorm van energie die pre cies daar kan worden ingezet waar de warmte is gewenst. Snel, nauwkeurig te regelen, energiezuinig en veilig. Küp- persbusch introduceert twee nieuwe modellen inductie- kookplaten. Type EKI 8840.OF en EKI 6840.OF zijn respec tievelijk 80 en 60 centimeter Van der Spek Audio en Video Julianastraat 1. 2405 CG ALPHEN AAN DEN RUN Tel. 0172-477447, info@vanderspekaudiovideo.nl www bang-oiufsen com/vanderspek Julianastraat 1Alphen a/d Rijn, 0172 - 47 74 47 II breed. Beide kookplaten heb ben een sensor tiptoets bedie ning en zijn uitgevoerd met de laatste technische snufjes zoals een akoestisch signaal, een electronische vermogensrege- ling, voorgeprogrammeerde standen en vier kookzones. Het geheim van inductie: de warmte wordt alleen op die plaats overgedragen waar een pan met magneetbodem op de kookplaat staat. Alleen de bo dem van de pan wordt warm. In het doucheprogramma Per forming Shower van kranen fabrikant Dornbracht staat de natuurlijke regen centraal. Het water valt net als in de natuur alleen door de zwaartekracht, dus drukloos, omlaag. Het effect van een milde regenbui ontstaat door de grote afme tingen van de douchekoppen. De ronde regendouche die al op de markt was met een diameter van 20 centimeter is inmiddels met een diame ter van 22 en 30 centimeter verkrijgbaar. Nieuw in het programma is de rechthoekige regendouche met de maten 32x24 centimeter. Alle douches beschikken over een antikalk systeem. Inductiekookplaat Veel professionele koks zwe ren bij de inductiekookplaat, Landelijk mag weer. Al is minimalistisch de trend, in een rustiek stulpje komt een klassieke, landelijke keuken toch ook goed tot zh recht. Keiler beantwoordt met de keuken Firenze aan de vraag. Kenmerken van de keuken zijn de fijn bewerkte deuren en laden in combinatie met de nostalgische handgrepen. Ze zorgen voor een warme en sfeervolle uitstraling. Ook de schouw met daaronder het gasfornuis sluit naadloos aan bij de rustieke stijl van de keuken. Het kookge- deelte is een stukje naar voren geplaatst wat voor een speels effect zorgt. De servieskasten zijn verlicht en geven mede hierdoor de keuken een fris en open aanzicht.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 35