I DUTCH Complete Eastborn Boxspringcombinatie. Cruiser de Luxe DREAMi meer dan slaapcomfort 09 www.dutchdreamslapen.nl |AeVa I Nu voor 3.995,- EASTBORN In de mannenmode doet leeftijd er tegenwoordig niet zoveel meer toe. Tenzij misschien bij speciale gelegenheden of in het geval van beroepsvoorschriften. I et Verstelbaar vanaf Najaar 2010 Oktober 2010 pagina 19 Bestaande uit: 2 boxsprings incl poten Een hoofdbord Cruiser De Luxe 2 gestofferde matrassen Een comfortschuim topdekmatra s 300 extra hoge comfortabele pocketveren per M2 Uniek in relief gestofferde hoofdbord Hoge ventielerende boxspring, incl fraaie voeteiementen Optie: elektrische verstelbaar met broektopdek matras 150,- I Mijdrecht Industrieweg 44 A 3641 RM Mijdrecht Telefoon 0297-255623 Delft Woonboulevard Leeuwenstein Leeuwenstein 23, 2627 AM Delft Telefoon 015-3807015 Hazerswoude Rijneke Boulevard Rijndijk 2d, 2394 AH Hazerswoude Telefoon 071-3419570 van DOOR ELS NEIJTS Nick moet wel indruk op de meiden kunnen maken. Nick komt wel naar buiten met een (merk)trui in verschil lende tinten blauw en met een zwart sweatjack. Hans kijkt maar even de andere kant op als Sandra als vanzelfsprekend Stoere mannen onder elkaar haar pasje door de pinauto maat haalt. De tussenscore bedraagt één tevreden man! En dan nu op naar de schoe nen: 'natuurlijk’ sneakers. Voor allebei! verkopen dat er iets afgeprijsd is. Als ik dan ‘Ja doe maar’ zeg, koopt ze dat voor me,” vertelt hij niet ontevreden. Over de hoogte van de jeans mogen ze het dan vurig oneens zijn, de voorkeur voor polo’s en sweatshirts hebben vader en zoon gemeenschappelijk. Voor de sweatshirts is een originele print een must, een capuchon een pré! “Bij polo’s moet altijd het kraagje omhoog kunnen staan,” schrijft Nick voor. “Die moeten ook een streepje of ander motiefje hebben. Effen kan wel maar dan moet de kleur apart zijn. Ik draag rustig roze,-mijn vader ook. Het kan ons nooit zoveel schelen wat een ander vindt.” Behalve als er vrouwen aan te pas komen, zo blijkt. Om te beginnen moeder/echtgenote Sandra. Als zij het niet eens is met de outfit, worden de heren daar net zo lang mee gepest tot een en ander geruisloos verdwijnt. "Ze heeft ook wel smaak,” geeft Nick ruiterlijk toe. Hans trekt alleen even zijn wenk brauwen op. Voor komende winter staan stoere jassen op het verlanglijstje. Eigenlijk wil len ze allebei een jack, al dan niet van leer. Voor Hans moet een jack vooral praktisch zijn vanwege zijn talloze vuilma kende hobby’s maar van Nick mag het best een beetje mo dieus. Samen schieten ze een outlet in. De jacks en jassen kunnen geen van alle de toets der kritiek doorstaan. Maar Hans van 50 grijnst naar zijn zoon van achttien. “Ik draag alles wat hij ook draagt.” Zoonlief Nick kijkt bedenke lijk. “Pfff”, troeft hij af. “Ik zie jou toch echt niet in een lage jeans.” Pa zucht en slaat zijn ogen ten hemel. “Nee, voor gek lopen met mijn spijkerbroek net boven mijn bilnaad zul je mij inderdaad niet zien doen. Dan kan ik net zo goed meteen in mijn onderbroek gaan lopen.” Bekende discussie? Hans en Nick voeren hem regelmatig maar als het er op aan komt, worden ze het - desnoods stilzwijgend - wel eens. Hans zie je zelden meer in een kostuum, ook al is hij leidinggevende bij het Rijk. “Heel soms maar liever niet. Geef mij maar een moderne - hoge!-jeans en daar een shirt of trui op. Of soms een jasje. Daar heb je zoveel keus in tegenwoordig datje er altijd anders uit kunt zien. Voor mij geen merken of het moet een ‘nepper’ zijn. Sinds je die niet meer mag invoeren uit een of ander goedkoop vakantieland, scoor ik die vaak op de een of andere markt.” Zoon denkt daar anders over. Bij indruk maken op de dames hoort merkbewustzijn. Bo vendien wil zijn moeder hem daar wel een handje bij helpen. “Soms belt ze me vanuit een winkel waar ze merkkleding I

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 39