‘Alles is terug van weggeweest HUURMAN voor alles op het gebied van deuren, schuifwanden, en al uw hout- en plaatmateriaal I II www.hubohuurman.nl Wikken en wegen wat nog wel en net niet meer kan /ISITEKAARTJES VAN UW HUIS alleen DEZE WEEK: gratis deurbeslag bij aankoop van een binnendeur’.’. Najaar 2010 d dB de eerste de beste Eigen montagedienst Eigen bezorgservice Eigen opmeetservice Bezoek onze showroom met enkele representatieve modellen van de beste deurfabrikanten. Wij willen u graag adviseren over de aanschaf van een nieuwe buiten- of binnendeur. Stoer Oktober 2010 pagina 23 DOOR ELS NEUTS ‘Kinderen hebben me nooit uitgelachen omdat ik er raar uitzag.’ NORHTCO i DRJRFN behaaglijkheid. Een nieuwe deur geeft u echter ook de mogelijkheid Durnw karakter Vraag naar de voorwaarden in de winkel. Geldig t/m zaterdag 9 oktober a.s. "De mode van dit moment is voor mij een tripje langs Me mory Lane,” lacht Truus (60). “Alle mogelijke en onmogelij ke combinaties zijn denkbaar. Alles wat ik ooit gedragen heb, is weer terug van weggeweest. Zoals die lange vesten die je hebben me nooit uitgelachen omdat ik er tuttig of raar uitzag.” Als Truus op moet hoesten wat ze voor komend najaar en winter aan basisstukken wil aanschaffen, is het eerste item laarzen. “Vorig jaar had ik platte waar je je skinny jeans in kon dragen. Deze winter schijnen het hoge hakken te moeten worden.” Ze aarzelt licht. Wel zeer gecharmeerd is Truus van de huidige leg ging- en maillottrend. “Onwijs leuk. Ik heb nog niet echt van die oude knieën maar je kunt er toch wel het een en ander mee verbergen.” Ze laat haar blik even langs het straatbeeld en vervolgens langs haar eigen contouren glijden. “Hoewel,” klinkt het dan. “Misschien moet ik me daar niet druk over maken. Jonge meiden hebben tegenwoordig boven en t uw eigen stijl van leven en wonen uit te stralen. gen of merkkleding. Behalve natuurlijk in de uitverkoop. Je moet geen dief van je eigen portemonnee zijn”. Ze heeft onlangs afscheid genomen van haar werkzaam bestaan als leerkracht. “Ik heb heel lang met kleine kids gewerkt,” ver telt ze. “Dus moest ik vooral heel praktisch gekleed zijn, nu veel ziet. Vroeger droeg je Maar wel vlot. De kinderen die bij hotpants. Dat gaat me tegenwoordig echt te ver!” Om haar figuur hoeft ze het niet te laten, Truus is uitge sproken slank. Maar wat (nog) wel en (net) niet meer kan vraagt met het klimmen der jaren steeds meer wikken en wegen. "Aan de andere kant. Als je bedenkt hoe vrouwen van 60 er vroeger uitzagen. Ik heb al kleinkinderen maar mijn moeder was in haar tijd een échte oma! Met maat 48! Ik merk wel dat ik er steeds ‘netter’ ga uitzien.” Netter be tekent in Truus’ geval op een lauwe nazomerdag een lichte linnen jeans met een redelijk bloot T-shirt en een kort jack. Haar kapsel is kort en de kleur zonnig opgelicht blond. Veel shoppen is een must voor Truus. “O ja”, geeft ze volmondig toe. “Ik koop graag en veel maar nooit dure din- die lage broekjes nogal eens een patatbuik hangen.” Optimale keuzes Een eigentijds design, kwaliteit en bewezen vakmanschap. Dat typeert onze deuren.Voor iedereen een optimale keuze uit de collectie deuren: met krachtige staaltjes design voor de individuele smaak. Deuren voor uw huis ontworpen Een deur biedt bescherming, privacy Truus is niet zo van de accessoires of het zouden brillen moeten zijn maar een tikkie stoer mag wel. Ze showt haar leren armbandjes waar je glazen kralen aan kunt rijgen. Aan haar andere pols prijkt een eenvoudig kralen- kettinkje. “Van een van mijn kleuters gekregen bij mijn afscheid”, vertelt ze verte derd. Brillen is een heel ander verhaal. “Ik koop elkjaar een nieuw montuur en heb er ook verschillende waar ik steeds dezelfde glazen in kan zetten. Die draag ik al naar gelang mijn bui," biecht ze op. “Als ik op school met een rode kwam riep iedereen ‘O, kijkuit, ze heeft haar rode bril op’. Ik heb ook een schoenen- en jassen- tik. In mijn kasten vind je een onuitputtelijke verzameling in alle kleuren. Als er weer iets in de mode raakt, heb ik altijd nog wel iets hangen. Je groeit er niet meer uit hè? Natuurlijk is het allemaal verwennerij, net als elke zes weken naar de kapper. Maar welke vrouw wil dat niet?” Om uw deur nog verder te verfraaien hebben wij deurkrukken in verschillende stijlen en materialen. U kunt kiezen uit cJe materialen:RVS, chroom, matchroom, zwart, verguld, titaan, messing, nikkel, geel-koper en aluminium. Noordeinde 76a Waddinxveen Tel. 0182-612596 Dagelijks geopend van 08.00-12.30 uur en 13.00-18.00 uur. Donderdag koopavond. Zaterdag van 08.00-17.00 uur. EUREN

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 43