I I Met wat persoonlijke aandacht kan zij op een ander moment terecht I Concert in kerstsfeer I w w Fietswrakken worden verwijderd WILDE xxx GANZEN.NL Zorg en Zekerheid Altijd actueel: de weekkrant.nl L3 Als we niets doen is 1 de laatste binnen een paar jaar verwerkt tot sushi. Boskoop/Waddinxveen T TEKOOP I woensdag 6 oktober 2010 Weekblad voor Waddinxveen Gouwe Koerier pagina 62 Boskoop Anja ziet de zon niet meer schijnen Avondspreek- uren GHZ Regio XXX REKENING 40 000 - www.zorgenzekerheicl.nl dichtbij werkt beter <7 Imije niet leiden dwr angst Het verhaal van de blauwvintonijn: Zorg voor een happy end. GEEF DE AARDE DOOR Fobie stichting populaire volkswijsjes tot aan koorwerken van de grote klassieke componisten. Kaarten a 18 euro zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij Die Gouwe Sanghers, tel.: 010-5218905 of e-mail: f.vanaalst@hetnet.nl onder vermelding van aantal kaar ten, naam, adres en telefoon nummer. Ook zijn er kaarten te bestel len bij W. van Leeuwen in Boskoop, tel.: 0172-214338 en bij de leden van Regio- mannenkoor Die Gouwe Sanghers. Daarnaast zijn kaarten op 21 december, in dien voorradig, aan de kerk verkrijgbaar voor 20 euro. van een fiets op het NS-station in Boskoop is 28 dagen. Binnen deze tijd moet een fiets gebruikt worden. Na 28 dagen worden alle fietsen die dan nog niet gebruikt zijn en nog voorzien zijn van het bandje, voorzien van een groene sticker. Hierop staat vermeld dat de fiets over twee dagen verwijderd wordt. Na het verstrijken van deze twee dagen wordt de fiets verwijderd door de gemeente. De fietsen die verwijderd zijn, worden dertien weken opgeslagen. Gedurende deze tijd hebben eigenaren de mogelijkheid hun fiets terug te vragen. Dit kan door een afspraak te maken via de Wijklijn van de gemeente Boskoop, tel.: 0172-219576. Bij het ophalen van de fiets moet men zich legitimeren, de fiets kunnen beschrijven en het fietssleuteltje tonen. Bovendien moet 15 euro worden betaald voor de kos ten die zijn gemaakt voor het verwijderen en opslaan van de fiets. De fietsen die na dertien we ken overblijven, worden aan een goed doel geschonken. Voor meer informatie: www. boskoop.nl. Word donateur van het Wereld Natuur Fonds, wnf.nl Regiomannenkoor Die Gouwe Sanghers en het Russische ‘Don Kosaken Chor Serge JarofF ge ven dinsdag 21 december een concert in kerstsfeer in de Ont- moetingskerk aan de Groens- voorde 3 in Waddinxveen. Het concert begint om 20.00 uur, de kerk is open vanaf 19.30 uur. Mannenkoor Die Gouwe Sang hers staat onder leiding van Jeroen Bosman, het Russische koor staat onder leiding van Wanja Hlibka. Het omvangrijke repertoire van het Russische koor strekt zich uit van de feestelijke gezangen van de Russisch-orthodoxe Kerk, i® TOEKOMST I Angst Dwang <»n ••11 Half oktober houdt de ge meente Boskoop de tweede opruimactie van fietswrak ken en ‘weesfietsen’ op het station van Boskoop; de fietsen worden dan wederom verwijderd. Bij de eerste opruimactie in maart van dit jaar Werden in totaal 57 wrakken en wees fietsen - fietsen waar geen gebruik meer van wordt ge maakt - verwijderd. In oktober worden alle fietsen op het station gelabeld met een plastic veiligheidsbandje. De maximale stallingsduur ep d» ij maakt In tljn leren een depmsie deer, Blijf er niet mee rendtopen. ït is wat aan t« daen. Ca naar www,adfttlchFing.nl Het Groene Hart Ziekenhuis (GHZ) in Gouda is gestart met een aantal avondspreek- uren. Door ook in de avond uren geopend te zijn, wil het ziekenhuis nog beter bereik baar zijn voor haar patiënten. Bij een aantal specialismen konden patiënten al in de avond terecht, zoals bij Chi rurgie en Dermatologie die gezamenlijk de avondpolikli- niek voor spataderen verzor gen. De komende maanden wordt het aantal poliklinie ken met avondspreekuur verder uitgebreid. Voor meer informatie: www.ghz.nl/ avondpoli. ONTWIKKELINGSSAMENWERKING WWF W

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 62