Houtman de Vogel Makelaardij Europalaan 73 2408 BJ Alphen aan den Rijn Tel. 0172-234406 Mail: info@houtmandevogel.nl Site: www.houtmandevogel.nl ins I U L, H M w ff nE ZATERDAG 9 OKTOBER A.S. 11.00 UUR - 14.00 UUR 1'1 ra Pwi. J tM 1 'V Hit», 111 Hl "si j 11 al OPEN HUIS Galerij 62 Boskoop Vraagprijs 259.000,= k.k. Vraagprijs 189.000,= k.k. Voorkade 30-30a Boskoop VRIJSTAANDE VILLA gelegen aan de buitenrand van Alphen aan den Rijn, nabij de Heimans- wetering. Moderne woning met royale living, complete en moderne SieMatic keuken, bijkeuken, kantoorruimte en een riante zonnige tuin rondom de woning. Ie verd; 3 slaapkamers, luxueuze badkamer en 2e toilet. Representatief en uniek woon-/winkel, kantoor-/horecapand met monumentale Jugendstil' voorgevel, gelegen in het centrum. Beg.grond: kantoor-/winkelruimte en 2e kantoor-/werkruïmte. le verd: woongedeelte; woonkamer, woonkeuken en dakterras. 2e verd: 3 slaapkamers, badkamer, vliering. Goed onderhouden halfvrijstaande 4 kamer woning, gelegen nabij het centrum. Ruime en sfeervolle woonkamer met moderne open keuken. Op de le verdieping bevinden zich 3 slaapkamers en een moderne badkamer. De woning heeft een zonnige voortuin met uitzicht richting de rivier De Gouwe. Royaal vrijstaande woning met winkel-/ praktijk-/hobbyruimte. Prachtig gelegen aan de rivier De Gouwe. Riante living met dakterras en semi-open keuken. Op de 2e verdieping treft u 4 slaapkamers. Riante benedenverdieping met vele mogelijkheden en ruime schuur/garage. ZEER ROYALE (ca. 600m3) woning met zonnige achtertuin op het zuiden. Op de begane grond treft u de inpandige garage en de tuinkamer. Deze 6-kamerwoning heeft een riante woon keuken, lichte woonkamer met fraai uitzicht, 3 royale slaapkamers, moderne badkamer en een ruime zolderverdieping met dakterras. Omringd door water, prachtige 2-onder-een- kapwoning met garage en tuin in gewilde woonwijk Waterrijk. Deze goed onderhouden 6-kamerwoning heeft een ruime woonkamer met semi-open keuken en riante wijnkelder, le verd: 3 slaapkamers en 2 badkamers. 2e verd: riante zolderkamer met dakterras. Sfeervolie jaren '30 bovenwoning met dak terras in het centrum van Boskoop. Ruime woonkamer met erker, woonkeuken met diverse apparatuur en toegang tot het zonnige dakterras (zuiden). 2e verd: 2 riante slaapkamers uitgerust met dakkapel en een moderne badkamer met ligbad. Keurig afgwerkte 5/6 kamer HOEKWONING, in de nabijheid van scholen, speeltuintje en openbaar vervoer. De woning beschikt over een tuingerichte en LHTGEBOUWDE living, een moderne open-keuken, 4 slaapkamers (5 mogelijk) en een luxueuze moderne bad kamer met bad/douche en 2e toilet. Half-vrijstaande jaren '30 woning. Deze sfeervolie woning is gelegen in een karakteristieke woonomgeving nabij het centrum van Boskoop. De woning beschikt over een ruime woonkamer, een nette keuken, 3 slaapkamers, een moderne bad kamer en een zonnige tuin op het zuidwesten. GUNSTIG aan het water gelegen hoekwoning. Royale tuingerichte woonkamer v.v. houten vloer en zonnige tuin op het zuidwesten met meerdere terrassen. De keuken bevindt zich aan de voorzijde. Op de le verdieping treft u 3 slaapkamers én de nette badkamer. 2e verd: open zolder met veel berguimte. Schitterend gesitueerde vrijstaande woning. Woonkamer met (gasjopenhaard en schuif pui naar terras met vrij uitzicht. De zonnige tuin bevindt zich naast de woning. Moderne open-keuken v.v. diverse inbouwapparatuur. le verd: 3 royale slaapkamers en ruime bad kamer. 2e verd; grote open zolderruimte. KARAKTERISTIEKE tussenwoning, centraal gelegen nabij het centrum van Boskoop. Deze sfeervolle woning heeft een ruime living met openslaande deuren naar de zonnige achtertuin (zuidwesten), een open keuken, 2 slaapkamers en een moderne badkamer met ligbad en 2e toilet. Aan de rivier De Gouwe gelegen vrijstaande en uitgebouwde 5-kamerwoning voorzien van een U-vormige woonkamer met open keuken, riante zonnige achtertuin en prachtig uitzicht over De Gouwe. Verder beschikt deze degelijk gebouwde woning over 4 ruime slaapkamers en een nette badkamer. Schitterend gelegen en goed onderhouden 3-kamerappartement op de begane grond met berging, eigen parkeerplaats en prachtig uitzicht over De Gouwe. De woning beschikt over een royale woonkamer, een L-vormige keuken, 2 ruime slaapkamers, waarvan 1 met toegang tot balkon en een riante badkamer. Keurig onderhouden 3-kamerappartement op de begane grond met tuin op zuidwesten. Ruime tuingerichte woonkamer met open keuken v.v. diverse inbouwapparatuur. 2 slaapkamers, waarvan 1 met vaste kast. Kleinschalig appartementencomplex tegen over winkelcentrum en openbaar vervoer. VRIJSTAANDE woning nabij het centrum. Ruime woonkamer, sfeervolle woonkeuken, bijkeuken, toilet en zonnige achtertuin aan kleine sloot. Op de le verdieping bevinden zich 3 slaapkamers, waarvan 1 met dak terras (veel privacy) en een moderne badkamer met o.a. ligbad en 2e toilet. .j:: Calville 24 Boskoop Vraagprijs 409.000,= k.k. Ridderbuurt 4 Boskoop Vraagprijs 300.000,= k.k. Nieuwstraat 68 Boskoop Zinkeling 71 Boskoop Zijde 64a Boskoop Vraagprijs 200.000,= k.k. Vraagprijs 159.000,= k.k. Vraagprijs 189.500,= k.k. BEZICHTIGING a OP AFSPRAAK Vraagprijs 365.000,- k.k. Gouwestraat 8 Boskoop Tjalk 24 Alphen aan den Rijn

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 8