Rijnland Bekerduel Dames SG De Gouwe-AZC V PrZUID HOLLAND Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 13 oktober 2010 Weekblad voor Waddinxveen Gouwe Koerier pagina 24 Ai BEKENDMAKING 4 \A Bekendmaking Droge voeten, schoon water ■AAAJ Korbis 1 weer terug aan kop Waddinxveen Tussentand kampioen schap jeu de boules Waddinxveen Goed weekend Flam Haarden Waddinxveen Bc F1 scl he sp te pk pa N op H: he m: ecl va G, 00 do thi wa de he B( H af ta II Waddinxveen/Alphen De digitale versies zijn ook raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl Watervergunning Leiden, 4 oktober 2010 Als u belanghebbende bent kunt u tijdens de inzagetermijn schriftelijk een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. U richt dat aan dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden. Na het indienen van een bezwaarschrift blijft de vergunning van kracht. De stukken liggen tot en met 17 november 2010 ter inzage in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: 071-3063451 topscoorder Martijn Graveland de 3 - 8 uit een goed lopende aanval. KIOS wist echter in het spoor te blijven en tekende de 4-8 aan. Na wederom een haperende aan- valsmachine aan Korbis kant, kwam KIOS terug tot 6 - 8 en werd Ben Visser in het veld gebracht voor Remco Sliedrecht. De entree van Ben Visser ging gepaard met twee doelpunten van zijn kant, waarmee hij er mede voor zorgde dat het gat weer terug werd gebracht tot vier punten ver schil. In het reststand van de wedstrijd wist Korbis de score nog uit te bouwen tot een uiteindelijke 8-14 overwinning. Mede dankzij deze overwinning en het verrassende verlies van koploper DKV bij middenmoter VZOD staat Korbis nu sa men met Fluks aan kop van de competitie. Korbis 2 had geen enkele kans in De Lier tegen Valto 2. Mede door de afwezigheid van Ben Visser, Annelieke Kruithof (beide reserve bij Korbis 1) en Alexander Hamer (blessure) keek de ploeg van Gerben Wijn- stra in de rust tegen een 8-1 achterstand aan. De tweede helft was qua score nog wel iets beter, maar door het 10-5 verlies moet Korbis 2 toch weer naar beneden gaan kij ken om in de gaten te houden dat de ploeg niet in de gevarenzone terecht komt. De Al van Korbis speelde in Den Haag een fysiek potje korfbal. Mede door dit fy sieke speel leek de ploeg van Rogier Alblas en Rick Hagen in het begin van de wed strijd wat van slag. Nadat Korbis Al de draad bij een 4-2 achterstand weer oppakt, loopt het voor rust nog uit naar een 4-8 voorsprong. Deze voorsprong weet het uit te bouwen naar een verdiende 7-16 overwinning. De Cl wist tegen kampioen Meervogels Cl een beslissingswedstrijd uit het vuur te slepen. Het 7-7 gelijkspel leidt ertoe dat Korbis Cl zaterdag 16 oktober op neutraal terrein met Weidevogels Cl strijdt om een plaatsje in de eerste klasse, voor de tweede helft van de veldcompetitie. Wel kunt u, naast het indienen van een bezwaarschrift, de Voorzieningenrechter vragen een voorlopige voorziening te treffen. L) richt dat verzoek aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Cravenhage (sector Bestuursrechtspraak), postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Voor informatie over de vergunning kunt u contact opnemen met de heer Ir. A. Karbalai-Sadegh van de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening, telefoon 071-3063488. Om een voorlopige voorziening kan ook digitaal worden verzocht bij genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/ bestuur. Daarvoor moet u.wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. e-mail agendala ndbou w@pz hn 1 Schriftelijke zienswijze U kunt uw reactie sturen naar onderstaand adres: Provinciale Staten van Zuid-Holland ta.v. L.G.J. van Westbroek afdeling Water en Groen Postbus 90602 2509 LP Den Haag Wijziging artikel landbouw verordening: http://ruimtelijkeplannen.zuid-holland.nl/kaart/NL.IMRO.9928.DOSx2009xoo20446VO-OW01 U kunt de wijzigingen van de structuurvisie en de verordening digitaal raadplegen via onderstaande links: Wijziging landbouw paragraaf structuurvisie: http://ruimtelijkeplannen.zuid-holland.nl/kaart/NL.IMRO.9928.DOSx2009xoo20446SV-OW01 De ontwerp Agenda Landbouw brengt een herziening van de Provinciale Structuurvisie met zich mee t.a.v. het beleid voor maïsteelt/ ruwvoedeiteelt en schuilstallen. Daarnaast moet de Verordening Ruimte worden herzien t.a.v. de maximale omvang van het agrarisch bouwblok en regels t.a.v. schuilstallen. De ontwerp Agenda Landbouw, de ontwerpherziening landbouw van de Provinciale Structuurvisie en de ontwerpherziening landbouw van de Verordening Ruimte zijn van dinsdag 19 oktober 2010 tot en met maandag 29 november schriftelijk en digitaal in te zien. In deze periode kan iedereen reageren op de ontwerpen door zijn/haar zienswijze kenbaar te maken. tweemaal Marjolein Russchenberg zorgden, samen met een uitstekend keepende Astrid Hijink, voor een 3- 3 gelijke stand op het scorebord na de eerste periode. Ook in de tweede periode bleven de beide ploegen ge lijke tred houden. Opnieuw ware het Marjolein Russchenberg en Karen Weerd die tot scoren kwamen voor SG De Gouwe-AZC. ZWV Nereus wist echter driemaal het net te vin den. Een van beide scheidsrechters beoordeelde een knappe redding van de keepster van de thuisploeg als zij nde onreglementair. ZWV Nereus gebruikte het buitenkansje om op voorsprong te komen, waardoor de tweede periode werd afgesloten met een stand van 5-6 In de derde peri ode begonnen de aanvallen van beide ploegen wat stroever te lopen. De thuisploeg wist de Zaanse keep ster alleen nog te verschalken via een knappe combinatie die eindigde met een intikbal van 2- meter door Niki Hukker. ZWV Nereus kon de voorsprong echter uitbreiden net twee doelpunten naar 6-8. In de laatste periode probeerde SG De Gouwe-AZC nog wel het gat te dichten, maar de bezoekers kregen duidelijk de overhand. Alleen Karen Weerd kon nog iets terugdoen, maar verder ontbrak de kracht om nog tot goede schoten te komen. Hierdoor eindigde de wedstrijd uiteindelijk in een geflatteerde 7- 15 nederlaag voor de dames van SG De Gouwe-AZC. Na de belangrijke punten van vorige week tegen koploper DKV, stond er voor Kor bis 1 een uitwedstrijd tegen hekkensluiter KIOS op het programma. Gezien de uitslagen van KIOS kan op voorhand niet worden beweerd dat het een makkelijke middag zou worden voor de Waddinxveners. Dit gegeven beves tigde KIOS door vanaf het begin van de wedstrijd fanatiek en met verzorgd korfbal de strijd aan te gaan met de runner up in deze poule. Niettemin pakte Korbis de leiding in de wedstrijd en bouwde deze uit naar een 2-5 voorsprong. Hier haperde de aan- valsmachine van Korbis enige tijd, mede dankzij het fanatiek verdedigend werk van KIOS. De rust werd bereikt met een 3-7 voorsprong voor Korbis, die Korbis maar wat graag uit wilde breiden naar een nog grotere voorsprong. Direct na rust scoorde Dinsdag 5 oktober is er weer een ronde gespeeld voor het clubkampioenschap vier tegen vier van de Jeu de Boulesvereniging Waddinxveen. Echt schokkende uitslagen deden zich niet voor. De rode lantaarn drager werd nog vaster op e laatste plaats gedrukt en er zijn nog steeds twee teams ongeslagen, zij het dat nummer één een iets voordeliger saldo heeft. Na vier ronden is de stand in deze com petitie: 1. Elly Nieuwland/Andries Roos/ Norbert Schifferling/Wout Versluis 4-8; 2. Alex van Ofwegen/Fred en Rob van Dij- ken/Wim Verboom 4-8; 3. Harm Maillé/ Jos Verboom/Toon van der Velden/Arnold Janssen 4-4; 4. Anneke Grootjen/Hans van Woudenberg/Jan Lapaer/Henry van Wageningen 4-2; 5. Carin Versluis/Wil- lem de Leeuw/Peter Rubeling/Gerard Verschoor 4-2; 6. Corrie Jacobs/Wendy Tönjes/Cock Verkade/Wil Vons 4-0. Meer informatie Voor meer informatie of vragen kunt u terecht bij de afdeling Water en Groen, telefoon 070 - 441 8325 of emailadres agendalandbouw@pzh.nl of via www.zuid-holland.nl/agendalandbouw. mondelinge zienswijze U kunt een afspraak maken met het secretariaat van de afdeling Water en Groen, 070-441 6648. Hoe dient u uw zienswijze in? U kunt uw zienswijze(n) op de ontwerp Agenda Landbouw, de ontwerpherziening landbouw van de Provinciale Structuurvisie en de ontwerpherziening landbouw van de Verordening Ruimte schriftelijk, per e-mail of mondeling indienen. Waar kunt u de ontwerpen inzien? De ontwerp Agenda Landbouw, de ontwerp landbouw paragraaf in de Provinciale Structuurvisie en het ontwerp landbouw artikel in de Verordening Ruimte, liggen vanaf dinsdag 19 oktober 2010 tijdens kantoor uren ter inzage bij het Klantencentrum informatiediensten (bibliotheek) van het provinciehuis en de secre tarieën van gemeenten in Zuid-Holland. U kunt de ontwerpen, inclusief kaarten bij de ontwerp Verordening Ruimte, digitaal inzien op www.zuid-holland.nl/agendalandbouw. Publicatie ontwerp Agenda Landbouw De provincie Zuid-Holland bereidt de Agenda Landbouw voor. In de Agenda Landbouw staat de visie van de provincie op een duurzame, economisch rendabele landbouw en de manier waarop deze landbouw gerealiseerd kan worden in de verschillende regio's van de provincie. De Agenda Landbouw is een uitwerking van de Provinciale Structuurvisie "Visie op Zuid-Holland" 2010-2020. Bc Fl< lat Li: tie ovi Dc dv. vai raa pr< Nr. V.50751 Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 4 oktober 2010 een vergunning verleend aan Mevrouw H. Reumerman te Boskoop voor het dempen van overig water met een oppervlak van 88 m2 ter plaatse van Zijde 69 te Boskoop. Gegevens vermelden Het is belangrijk dat uw zienswijze zo concreet mogelijk is. Vermeld in elk geval uw naam, adres- en con tactgegevens. Geef ook aan over welk onderdeel van de ontwerp Agenda Landbouw, de ontwerpherziening landbouw van de Provinciale Structuurvisie en/of de ontwerpherziening landbouw van de Verordening Ruimte uw zienswijze gaat en wat uw motivering is. H tv Afgelopen zaterdag kwam het eerste he renteam van Flam Haarden Be Fair in de eerste klasse in actie in de uitwedstrijd te gen het eerste volleybalteam van OKV in Harmelen. In een spannende eerste set kon Be Fair het de tegenstanders niet moeilijk genoeg ma ken en werd verloren met 26-24. Het team beschikt over één spelverdeler, Michael van Maaren, die zich behoorlijk blesseerde in deze set. Met pijn werd verder gespeeld, en niet zonder succes. In de tweede set werd de servicedruk opgevoerd waardoor de tegenstander minder punten af kon dwin gen. Be Fair kwam hierdoor beter in het eigen spel en won de set met 21-25. Buitenaanvaller Gijs Sluijter en midden- aanvaller Ernstjan van der Weijde waren in deze set goed op dreef. In de derde set wist het team de lijn door te zetten en haalden diagonaalspeler Edwin Ardon en middenaanvaller Johan Veldhuis een hoog rendement waardoor de set met 21-25 werd gewonnen. De vierde set kon OKV het nog bijbenen tot 15-15 maar moest in Flam Haarden zijn meerdere erkennen met 18-25. Met 1-3 winst reisden de mannen terug naar Waddinxveen waar het tweede he renteam in de tweede klasse een span nende wedstrijd speelde tegen het eerste herenteam van Vollier uit De Lier. In de eerste twee sets ging Be Fair voluit. Spel verdeler Eric van Hees wist zowel de mid- denaanvallers als de buitenaanvallers goed te vinden. Vooral Marius Dekker speelde een goede pot. Na twee gewonnen sets vocht Vollier zich terug tot 2-2. In de vijfde set ontspon zich een zeer spannend gevecht waarbij Flam Haarden met 17-15 de wedstrijd uit eindelijk naar zich toetrok. Hoogheemraadschap van H M w< ha hc O N de V< ke St( be Vervolg Ieder die een zienswijze heeft ingediend, ontvangt de nota van beantwoording met alle zienswijzen, voor zien van een reactie. De zienswijzen kunnen leiden tot aanpassing van de ontwerpen op onderdelen. Provinciale Staten stellen uiteindelijk de Agenda Landbouw, de herziening landbouwparagraaf Provinciale Structuurvisie en de herziening landbouwartikel Verordening Ruimte vast Het nieuwe seizoen voor de dames van de SG De Gouwe-AZC werd afgelopen zaterdag in Zwembad de Hoorn, in Alphen aan den Rijn, geopend met de wedstrijd voor de Nationale Beker. Te genstander was het versterkte en ambitieuze ZWV Nereus uit Zaandam. De dames van SG De Gouwe-AZC kwam met bijna hetzelfde team aan de start als waarmee het vorig seizoen speel de. Alleen Maaike de Leeuw uit de eigen jeugd en de van ZDHC afkomstige Judith van der Kruk zijn aan het team toegevoegd. De dames van de thuisploeg begon nen sterk aan de wedstrijd. Doel punten van Karen Weerd en

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 24