Groene Hart Toernooi - M De belangrijkste nieuwsfeiten op een rij Nu met twee gratis bordjes i k .aaaaaaaX ’zuid Holland woensdag 13 oktober 2010 Weekblad voor Waddinxueen/Gouuze Koerier pagina 25 Altijd actueel: de weekkrant.nl Blijf op de hoogte High Tea servies BEKENDMAKING Verlies Floreant Remises bij Inter Nos Wanprestatie L Boskoop Boskoop Boskoop/Lisserbroek Boskoop Sophie is voor bijna 1 alles bang iAAAAJUUM j www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl Laat je niet leiden door angst Angst, Dwang en Fobie stichting e-mail visieopzuidholland@pzh.nl Is uw kind ook wel eens bang? Kijk dan op www.bibbers.nl zowel het fighting- als het duo-system te organiseren en dit ook nog eens voor alle leeftijden. Het woord fighting-system betekent dat de deelnemers tegen elkaar strijden. Ze kunnen door goede technie ken punten scoren. In het duo-system verzinnen de koppels zelf verdedigingen op vooraf vastgestelde aanvallen. Deze worden dan beoordeeld door de jury op bijvoorbeeld realiteitszin, balans en an dere technische uitvoering. Het organiseren van zo’n compleet toer nooi bleek een groot succes te zijn, want het toernooi telde 224 deelnemers, 150 fighters en 37 duo koppels. Dit beteken de dat er op vier matten gedraaid moest worden in plaats van op de geplande drie matten. misverstand in de Floreant-defensie. In een poging de openingstreffer nog te verijdelen, tikte verdediger Martijn Hoogerbrug de bal op ongelukkige wijze achter zijn eigen doelman Roland Vooys: 1-0. In de overige tachtig minuten was het optreden van de ploeg dramatisch te noemen en liepen de gastheren zon der zich bovenmatig in te spannen uit naar een 4-0 voorsprong. In de slotfase redde Micha van Dam de eer, al was het slotakkoord opnieuw voor de thuisploeg en werd een vrije trap knap binnenge kopt: 5-1. Zaterdag krijgen de Bosko pers koploper BSC ’68 uit Benthuizen op bezoek. Bij Schaakclub Inter Nos in Boskoop eindigden afgelopen donderdag zes van de tien partijen in remise. Er werd niette min wel voor de overwinning gevochten, onder andere door Rick van der Linden en Berry van Tienhoven. Adriaan Boer kon, ondanks mooi spel, geen vuist ma ken tegen Hugo Peters. Koplopers Ad de Vlaam en Arian de Bruijne vochten voor wat ze waard waren en winst leek voor De Vlaam binnen handbereik toen hij een gezonde pion kon opeten. Goed verdedigend spel van De Bruijne leidde echter tot remise. Een spannende par tij van Ruud de Frankrijker tegen Jan Breedijk. Breedijk stond bij voortduring onder druk maar de Frankrijker kon dit toch niet voldoende uitbuiten. Ook hier een puntendeling. De provincie Zuid-Holland heeft op 2 juli 2010 de Provinciale Structuurvisie en de Verordening Ruimte vastgesteld, onder de noemer "Visie op Zuid-Holland”. De structuurvisie bevat een beschrijving van de hoofdlijnen van ruimtelijke ontwikkeling en de provinciale belangen. Die belangen vormen de provinciale inzet in de ruimtelijke ordening van Zuid-Holland voor de komende tien jaar. De verordening geeft aan met welke zaken gemeenten in hun bestemmingsplannen rekening moeten houden. Bij de vaststelling konden enkele onderwerpen nog niet worden meegenomen. De provincie heeft daarom besloten hiervoor een eerste herziening te maken. Deze herziening heeft betrekking op de volgende onderwerpen: harmonisatie regelingen voor bouwen buiten de bebouwingscontour; beleid en regeling landgoederenzones, landgoed- en kasteelbiotopen; aanpassing kaarten ten behoeve van ontwikkelingen in de gemeenten Hillegom, Nieuwkoop, Gorinchem, Ouderkerk, Rotterdam, Lansingerland; aanpassing begrenzing Ecologische Hoofdstructuur (EHS) aan bestaande situaties in 18 gebieden; verduidelijking procedure voor transformatiegebieden; beschrijving proces mogelijke nieuwe glastuinbouwlocaties. De ontwerp Eerste herziening Provinciale Structuurvisie en Verordening Ruimte is van dinsdag 19 oktober 2010 tot en met maandag 29 november 2010 in te zien. In deze periode kan iedereen reageren op de ontwerpwijzigingen van de Provinciale Structuurvisie en de Verordening Ruimte door zijn/haar zienswijze kenbaar te maken. U kunt de wijzigingen van de structuurvisie en de verordening digitaal raadplegen via www.ruimtelijkeplannen.nl en via onderstaande links; Wijziging structuurvisie: http://ruimtelijkeplannen.zuid-holland.nl/kaart/NL.IMRO.9928.DOSx2010xoo14832SV-OW01 Wijziging verordening: http://ruimtelijkeplannen.zuid-holland.nl/kaart/NL.IMRO.9928.DOSx2010xoo14832VO-OW01 schriftelijke zienswijze U kunt uw reactie sturen naar onderstaand adres: Provinciale Staten van Zuid-Holland ta.v. H. Maagdenberg afdeling Ruimte en Wonen Postbus 90602 2509 LP Den Haag mondelinge zienswijze U kunt een afspraak maken met het secretariaat van de afdeling Ruimte en Wonen: 070 - 441 6919. Zeven procent van de kinderen heeft a ngstklachten. Als je er op tijd bij bent, zijn die goed te verhelpen. Zo voorkom je dat het erger wordt! Het Groene Hart Toernooi jiujitsu werd afgelopen zaterdag gehouden in De Pla taan in Boskoop door Budocentrum Helmig. Verschillende leden van Budocentrum Helmig vielen op, zoals de 9-jarige Marco Bak. Het was het eerste toernooi waaraan hij meedeed en nadat hij alles had gewonnen mocht hij trots naar de hoogste plek op het podium klimmen. Ook Tommie Goudriaan en Wouter Noest hebben goed gepresteerd, zij wer den allebei derde in hun poule. Vorig jaar was het toernooi enkel toegan kelijk voor deelnemers in het fighting-sy stem tot en met 17 jaar. Dit jaar werd er besloten het wat groter aan te pakken en Waar kunt u de ontwerpen inzien? De ontwerp Eerste herziening Provinciale Structuurvisie en Verordening Ruimte ligt tijdens kantooruren ter inzage bij het Klantencentrum informatiediensten (bibliotheek) van het provinciehuis en de secreta rieën van gemeenten in Zuid-Holland. U kunt het ontwerp downloaden via www.zuid-holland.nl/visieopzuidholland. Het ontwerp is opgebouwd uit drie onderdelen: een achtergrond- notitie (deel A), de ontwerpwijziging van de Provinciale Structuurvisie (deel B) en de ontwerpwijziging van de Verordening Ruimte (deel C). Hoe dient u uw zienswijze in? U kunt uw zienswijze(n) op de ontwerpwijzigingen van de Provinciale Structuurvisie en de Verordening Ruimte schriftelijk, per e-mail of mondeling indienen. Gegevens vermelden Het is belangrijk dat uw zienswijze zo concreet mogelijk is. Vermeld in elk geval uw naam, adres- en contactgegevens. Geef ook aan op welk onderdeel van de Eerste herziening Provinciale Structuurvisie en Verordening Ruimte uw zienswijze betrekking heeft en wat uw motivering is. Vervolg Ieder die een zienswijze heeft ingediend, ontvangt de nota van beantwoording met alle zienswijzen, voorzien van een reactie. De zienswijzen kunnen leiden tot aanpassing van het ontwerp op onderdelen. Provinciale Staten stellen uiteindelijk de Eerste herziening Provinciale Structuurvisie en Verordening Ruimte (inclusief de nota van beantwoording) vast Meer informatie Voor meer informatie of vragen kunt u terecht bij de afdeling Ruimte en Wonen van de provincie Zuid-Holland, telefoon 070 - 441 7415 of emailadres visieopzuidholland@pzh.nl of via www.zuid-holland.nl/visieopzuidholland Het Groene Hart Toernooi Jiu Jitsu in De Plataan in Boskoop. Meer dan tweehonderd deelnemers deden mee aan dit toernooi. FOTO: PR Floreant heeft het zaterdag collectief laten afweten op bezoek bij Kagia in Lisserbroek: 5-1. Alleen in de eerst tien minuten lieten de Boskopers zien over de juiste intentie te beschikken. De bezoekers waren oppermachtig en dwongen twee fraaie kansen af. Micha van Dam kopte net over en Jorik Spruijt raakte de paal. Na laatstgenoemde actie profiteerde de thuisploeg direct van een Floreant heeft zondag met een nipt ver schil verloren op bezoek bij Gouderak. In het eerste bedrijf slaagden de Boskoopse spitsen er niet in de openingstreffer aan te laten tekenen. Omdat ook de thuis ploeg het naliet de score te openen, viel pas in de tweede helft de eerste treffer. Na ruim een uur spelen kwam Floreant op achterstand. Vijf minuten later kreeg Hakim El Ousrouti de ideale mogelijk heid voor de gelijkmaker te zorgen. De middenvelder annex aanvaller miste echter een strafschop. Bij de aanleiding van de penalty kreeg een verdediger van Gouderak zijn tweede gele kaart, maar ook tegen tien man bleef een Boskoops doelpunt uit. In de slotfase kreeg de thuisploeg eveneens een strafschop en was wel trefzeker: 2-0. Dit bleek tevens de eindstand. Zondag neemt Floreant het in een thuisduel op tegen Gouda. Publicatie ontwerp Eerste herziening Provinciale Structuurvisie en Verordening Ruimte Gratis advertentie F» t

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 25