Gouwe Meubel ‘Landelijk wonen met een knipoog’ i 3 I flfl 37 www.gouwemeubel.nl Word de beste paparazzi van Nederland Altijd actuele verkeers informatie Bekijk en plaats foto’s Boekje voor de feestdagen Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 13 oktober 2010 Weekblad voor Waddinxveen pagina 27 Land vol paparazzi Blijf rijden Klik en win Kookschrift www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel pi Dit wandmeubel bestaat uit drie gelijke loshan gende kasten, uitgevoerd in grijs hoogglans. Een absolute blikvanger in uw huiskamer. T.E.A.B. ‘We mogen zelfs het Koninklijk Huis tot onze klanten rekenen.’ ■Mm ■R Brugweg 2 2741 KX Waddinxveen tel. 0182 61 77 05 anders gaan indelen. Daarvoor uHieme Bent u een liefhebber van E§lk Aannemeli jk Bod) kans! Alle toonzaalmodellen T. - fit voor SOP m’ Show room Eigen intcricuigy^ Rosemarie’s landelijk wonen bestaat dit jaar tien jaar. FOTO: RIEKELT BEZEMER. 'Tb Binnenkort viert Rosemarie’s landelijk wonen haar tien jarig bestaan. Het bedrijf, dat aan de Dorpstraat is gevestigd, heeft een eigentijdse exclu sieve interieurstijl ontwikkeld waarbij men niet alleen te recht kan voor originele woon accessoires, maar ook voor een nieuw interieurplan of een complete metamorfose. Door Ruud Groot Waddinxueen Daaruit is Rosemarie’s landelijk wonen geboren en we hebben nu een klantenkring in Nederland, Spanje, Frankrijk, Amerika en natuurlijk zijn we er trots op dat we zelfs het Koninklijk Huis onder onze klanten mogen reke nen”. Het bedrijf groeide door met winkels in Waddinxveen, Woerden, Heemskerk en Alphen aan de Rijn. Toch bleek dat de bijzondere stijl nog beter uit kwam, wanneer alles centraal in gaat zien en kunnen ook alle fa ses daarin weergeven. Zie het als Sinds kort is Rosemarie’s landelijk wonen een nauwe samenwerking aangegaan met ERA makelaardij Wad dinxveen. “Huizen die wat langer in de verkoop staan, Prachtig wand-meu- in hoogglans wit. Praktische schuifdeur voor televisie T.F.A.B. elkaar afgestemd zijn. De meu belen, de accessoires en zelf de verf die wordt toegepast op wanden en deuren. Daarom heeft het bedrijf een eigen verf- lijn opgebouwd, waarbij de kleu ren precies zijn afgestemd op de stoffen van de meubelen. Alles in één stijl, zodat het landelijk wonen met een knipoog naar strak, helemaal tot zijn recht komt. “Veel klanten komen met een plan en wij richten het dan helemaal in. We komen met een vrijblijvend advies en men kan driedimensionaal zien, hoe de woning van hun dromen er uit komt te zien,” Jan gaat dan ook zelf naar de woning of het bedrijf toe en begeleidt het in richtingsplan. Regelmatig gaat hij ook naar het buitenland om tweede woningen in te richten. “Soms kan of wil men niet alles tegelijk aanschaffen, maar wij kunnen dan wel aangeven hoe De 51 jarige Jan Westerdijk zette bijna 10 jaar geleden samen met zijn echtgenote Rosemarie een eigen interieurlijn op. “Het is een aangeboren passie om altijd met nieuwe ontwerpen bezig te zijn, waarbij de functionali teit centraal staat,” vertelt Jan. “Maar die ontwerpen bleken meestal niet te koop en dus liet ik het maken. Steeds vaker hoorden we: ‘Wat is jullie huis leuk, stijlvol en warm ingericht.’ n Rosemarie's werkt samen met ERA makelaars richten wij smaakvol in, zo dat de koper een beter zicht krijgt op de mogelijkheden. Ook kunnen wij kandidaat-, kopers een plan presenteren voor hun droomhuis.” één groot pand is ondergebracht met meerdere stijlkamers en een team van zeven personen, die de klanten optimaal kunnen advi seren. Maar Rosemarie’s landelijk de woning er in de toekomst uit wonen gaat verder. In een goed interieur moet alles volledig op een ‘spaarplan’”, zegt Jan. “Wij luisteren naar de klant en wat de wensen zijn en geven vrij blijvend een visuele invulling. De meubelbranche verandert en niet iedereen wil meer langs die grote meubelboulevards. Wij leveren goed advies op maat”, al dus de ambitieuze ondernemer. Voor meer informatie: www.ro- semarieswonen.nl Openingstijden: ma. 13.00-18.00 uur, di. t/m vrij. 09.00-18.00 uur zat. 09.30-17.00 uur, koopavond do. van 19.00-21.00 uur. Parkeerplaatsen aan de voorzijde. Brugweg (to. Hefbrug) naar beneden, onderaan haarspeldbocht naar links Parkeerplaatsen aan de achterzijde, vanuit utrecht/Gouda: langs het Gouwe Meubel pand rijden en voor het Tinq tankstation rechts naar beneden, vanuit Amsterdam/Alphen: langs het Tinq tankstation rijden en voor het Gouwe Meubel pand links naar beneden. ‘Vraag naar de voorwaarden in onze showroom. Deze kans krijgt u nooit meer Bij Gouwe Meubel E—--xcsr maatkasten van bet ntetk Nova Mob.kD^ eruil,

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 27