Nu écht schoon wassen! wr r TF"1 I Duitse romantiek luxe chalet 8 dagen in een Twee boxen negen dvd’s Pharos Reizen Profiteer van aantrekkelijke aanbiedingen Henk Spaan Loop geen vertraging door files Altijd als eerste op de hoogte van het nieuws Derrick Wie likt zijn vingers af? Griezelen in Heksendoorn HYGIËNISCH k SCHOON A Informatie Reserveringen woensdag 13 oktober 2010 Weekblad voor Waddinxveen Gouwe Koerier pagina 31 Altijd actueel: de weekkrant.nl Verkeersinformatie Lezersacties Actueel www.deweekkrant.nl www.deweekkrant. nl/actie www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel Column Lezersactie in Zwitserland voor maximaal 8 personen! Wassen op lage temperatuur kan en mag eindelijk weer 4 dagen More Inclusive, 99,- p.p. I i Win FOTO PETER ELENBAAS HBtraHses ★★Lees voor gebruik de aanwijzingen €99 calamiteitenfonds. bar en gratis parkeergelegen- Het kan weer, het mag weer, en heel eerlijk gezegd zou het misschien zelfs moeten: wassen op lage temperatu ren. Want dat is goed voor het milieu, goed voor de was, goed voor de portemonnee én goed voor de gezondheid. En met Vanish Hygiëne is het nu extra verantwoord, op lagere temperaturen wassen om zo te zorgen voor een vlekvrije èn een hygiënisch schone was. Onderzoekers luidden al eerder de noodklok door er op te wij zen dat wassen op lagere tem peraturen gezondheidsrisico’s kan opleveren voor mensen met een zwakke gezondheid*. Zij raadden mensen met een lage weerstand, zieken en ouders van kleine kinderen aan hun was te draaien op minimaal 60 graden. Wassen onder deze temperatuur zorgt weliswaar voor een op het oog schone was, maar het zou niet kunnen voorkomen dat nog veel levende micro-organismen in het wasgoed achterblijven. Onhygiënisch dus. Ook zouden er door wassen op lagere tempe raturen zelfs zogenoemde ‘ver luizen’ in de was en de wasma chine kunnen gaan huizen. De onderzoekers reageerden met hun publiciteitsactie op de steeds luidere oproep van milieuorgani saties om de thermostaatknop op de wasmachine een stukje lager Welkom in een prachtig stukje Duitsland! Pharos Reizen van ANWB heeft een zeer voordelig arrange ment voor u samengesteld bij Nationaal Park Sieben gebirge (Zevengebergte), vlak langs de Rijn. U kunt hier prachtige auto ritjes en wandelingen maken, maar ook de vlakbij gelegen steden Bonn, Königswinter en Keulen vragen om een bezoekje. En vanaf half no vember is het in deze streek extra gezellig: dan staan een paar van Duitslands gezel ligste kerstmarkten op het programma! middel bij elke was zorgt ook op lagere temperaturen** voor een vlekvrije en tevens hygiënisch schone was. Het nieuwe product past goed in onze moderne tijd waarin iedereen druk is en de vuile was gemiddeld wat langer in de wasmand blijft liggen. Ze ker voor vervuilde en onwel riekende stoffen zoals bezwete sportkleding en babykleding is het dan belangrijk dat deze na de was niet alleen weer lekker fris ruikt, maar ook ontdaan is is voorzien van tv en telefoon. Badkamer met douche, toilet en föhn. van het mogelijke vuil. Vanish Hygiëne zorgt ervoor dat beide doelstellingen worden bereikt. En hierbij schieten de doelstel lingen beter voor het milieu zorgen en geld besparen op de energierekening er zeker niet bij is. Dit alles geldt ook voor men sen met een al dan niet tijdelijk verlaagde weerstand. Want ook zij hebben immers het beste voor met het milieu én met zichzelf. Anders gezegd: wie kijkt er niet uit naar een milieuverantwoorde hygiënisch schone was. De nieuwe Vanish Hygiëne is inmiddels naast het huidige as sortiment verkrijgbaar bij dro gisterijen en supermarkten. Ons advies: Vertrouw Roze. Vergeet vlekken en onhygiëni sche kleren. Probeer Vanish Oxi Action Hygiene, nu extra voordelig bij Kruidvat: Eén voor 4.99 en twee stuks voor 7.99. Actie geldig vanaf 11 oktober tot en met 24 oktober 2010. Bron: Nederlands Dagblad 3 december 2009 Het kabinet waarbij rechts Nederland zijn ‘vingers zal aflik ken’ is bijna af. Wilders heeft het verkeerd verstaan. Hij likt steeds zijn lippen af in plaats van zijn vingers. Dat kan de staatsman opbreken. Je kunt beter je vingers dan je lippen af likken. Het laatste lijdt tot herpesachtige toestanden waarbij Labello te kort schiet. Daarom is Wilders af en toe zo kortaan gebonden. Zijn lippen branden. Het is uit met de linkse hobby’s. Ik maak me geen zorgen. Voor hobby’s heb ik het te druk. Links ben ik niet. Op mijn acht tiende was ik links. Het is een kinderziekte waar je overheen groeit. De duurste linkse hobby heet Hilversum. Daar moet het mes in. Het meeste geld kosten de omroeporkesten. Die moeten de wereld uit. Kan ik leven zonder zaterdagmiddagmatinee? Met gemak. Op zaterdagmiddag sta ik langs de lijn of ik kijk naar Arsenal. De vraag is of de zaterdagmiddagmatinee van de AVRO een rechtse of een linkse hobby is. Snijdt Rutte niet in eigen vlees? Klinkt klassieke muziek niet per definitie naar behoudzucht? De moeder van Mark Rutte zal een trouw be zoekster zijn van het Residentie orkest. Gaat Mark de Haagse dames hun zwijmelmomentjes afpakken? Bezuinigen is zo makkelijk niet. Is de Amsterdamse opera een linkse hobby? In de pauze drinken de bewoners van het Gooi slechte champagne en eten ze smakeloze Puccini bonbons. Het is al netwerken wat de klok slaat. Bezuinigen op de peperdure, gesubsidieerde operastoelen is een klap in het gezicht van rechts. Mij heeft hij er niet mee. Ik kijk Champions League. Als de NOS het Europese voetbal niet meer mag uitzenden, ga ik het kijkcijfer en de advertentie inkomsten van een buitenlandse zender omhoog jagen. Je te pletter rijden is een rechtse hobby. Daarover bestaat geen twijfel. Daarom moeten de maximum snelheden omhoog. Ik heb nog een goede tip: sta rechts passeren toe dan is het meteen ook afgelopen met bumperkleven. De katholiek Gerd Leers gaat de moslims aanpakken opdat Limburg straks weer CDA stemt. Hans Hillen moet zevenhonderd miljoen bezuinigen op defen sie? Likt rechts daar nu zijn vingers bij af? Avonturenpark Hellendoorn wordt de komende weken omgetoverd tot Heksendoorn. Dit jaar voelen de heksen en andere griezels zich van 16 tot en met 31 oktober prima thuis in het sfeervolle park, boordevol pompoenen, be zems, spinnenwebben en meer waar heksen dol op zijn! Jong en oud kunnen span nende avonturen beleven in Dreumesland, De Rioolrat en Huyze Griezelsteyn. Voor de allerdapperste bezoekers is het park drie avonden ex tra lang geopend die besloten worden met een spectaculaire vuurwerkshow. Tijdens Heksendoorn is er veel spannends te beleven. In Dreumesland, het land voor de allerkleinsten, staan allemaal vogelverschrikkers. Ook kunnen ze op avontuur in het spannende Ddd..ool- hof. Voor de oudere kinderen is de Rioolrat in oktober ex tra spannend. Daar wonen de heksen met hun griezelige huisdieren! En de vraag die velen bezighoudt is: komt Graaf Griezensteyn dit jaar weer terug naar het landhuis in het park? Inbegrepen: •3x overnachting met ontbijtbuffet •3x driegangendiner •lx koffie met koek •lx welkomstdrankje •informatiepakket over de omgeving •1 fles bronwater bij aankomst www.pharosreizen.nl/weekkrant, of via 0900 -365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoekcode 11304. Prijzen 12/10-31/03 Prijzen in p.p. heid. De ruime tweepersoonska mer heeft aparte bedden en •I te draaien. Dat bespaart energie en is niet alleen goed voor het milieu, maar ook voor de por temonnee van de consument. Een gemiddeld huishouden kan hiermee bij viermaal wassen per week al gauw enkele tientallen euro’s per jaar besparen. Vanish, bekend van de inmid dels vertrouwde intensieve vlek- verwijderaar Vanish Oxi Action, combineert het goede van beide werelden met een nieuw pro duct: Vanish Hygiëne. Slechts één schepje of dopje van dit Uw verblijf U verblijft in Hotel Regina in Sankt Augustin, een een voudig maar goed hotel, met onder andere een restaurant, Niet inbegrepen: Reserveringskosten en kosten ga snel naar

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 31