f Uw voeding als medicijn tegen overgewicht Gelijkspel bij Gouda-ASW Eerste wedstrijden BN’ers Kogelslingerwedstrijd Maak ‘n account aan en plaats wat belangrijk is Trek de aandacht met jouw evene ment Voorspelling van weerman Piet Paulusma poseren graag Meer informatie? 1ste Persoonlijke Dieetcentrum De eerste helft is ASW de beter voetballende ploeg fe> 4 Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 13 oktober 2010 Weekblad voor Waddinxveen Gouwe Koerier pagina 39 Eigen nieuws In de agenda Het weer Populaire paparazzi www.gouwekoerier.nl www.gouwekoerier.nl www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl Zege Be Fair VOOR 108,5 NA 60 KIL* VOOR 179 NA 92 KIL na 4 weken na 12 weken Te verwachten gewichtsverlies Door twee keer geel moet ASW met tien man verder Dr. Cohens 1st Personal Diet Waddinxveen 7-10 kg 20-27 kg Boskoop Op basis van individueel bloedonderzoek stellen wij een specifiek dieet voor usamen dat die vitale balans herstelt. Met smakelijke voedingsmiddelen, zoals groente, fruit, zuivel, ei en vlees. Uw lichaam gaat zo zijn overtollig gewicht snel en veilig verbranden. Zonder pillen, poeders, injecties of lichamelijke oefeningen. Alphen aan den Rijn Europalaan 16 www.eerstepersoonlijkedieet.nl 0172 - 49 60 56 06-14038438 De bewezen factor bij overgewicht (zowel bij mannen als bij vrouwen) is een hormonale verstoring in de balans tussen het Menselijk Groeihormoon (HGH), Insuline en Serotonine. V ASW trad afgelopen zondag aan tegen Gouda in het zon nige Groenhovenpark. ASW was de eerste helft de beter voetballende ploeg. Dennis Faber was dicht bij de 0- 1, maar Gouda was er snel bij om de bal van de doellijn te halen. In de 36e minuut een aanval uit het ASW-boekje: vanaf de rechter kant speelde Bruins de bal naar spits Henos Michael welke met een slimme pass de vrijlopende Faber inspeelde. Faber bedacht zich geen moment en schoot de bal onhoudbaar achter Gouda doelman Scharleman 0-1. Niet veel later een zelfde situatie, maar de grensrechter van Gou da was goed in vorm en stak zijn vlag resoluut omhoog. De Van de redactie Gouda/Waddinxveen tweede helft kwam ASW goed uit de startblokken. In de 52e minuut kreeg Waddinxvener in Goudse dienst Van Offeren de bal aangespeeld en met een snelle voetbeweging zette hij zijn directe tegenstander op achter stand. Vanaf 20 meter joeg hij het leer onhoudbaar achter de uitstekend keepende Breedijk 1-1. ASW had het moeilijk toen Margoun in de 57e minuut weer Van Offeren in stelling bracht en deze in een keer de bal tegen de touwen schoot 1-2. Met nog 20 minuten op de klok wisselde ASW aanvoerder Darrazi voor Nils Kuiper. Toen enkele minu- Wassenaar waren aan elkaar gewaagd, omdat het clubrecord op Lisa’s naam stond. Lisanne won uiteindelijk met 34.13 me ter. Jasper van Manen slingerde zijn kogel 18.80 meter ver. Be Fair heeft zaterdag op eigen veld een gemakkelijke overwinning geboekt op Leiden: 4-0. In een opleving van vijf minuten stelden de Waddinxveners de zege vei lig. Na een rommelig eerste kwartier ontsnapte Bas van de Lugt op de rechterflank. De aanvaller bracht vervol gens Ben Said in stelling, die doeltreffend afrondde. Twee minuten later vergrootte Ag gie El Azzouti de voorsprong op aangeven van Willem-Jan Oosterveen. Nog binnen vijf minuten na de eerste treffer schoot El Azzouti met zijn tweede doelpunt alle Leidse hoop aan flarden. In het tweede bedrijf speelde Be Fair het duel rustig en zon der zorgen uit. Said bepaalde de eindstand op 4-0. Trainer Mark Weel was blij met het resultaat. “Het is positief dat we van een zwak moment bij Leiden optimaal hebben ge profiteerd. Tevens ben ik blij met het houden van de nul. Daarmee geven we aan dat we de wedstrijd professioneel uit kunnen spelen.” Zaterdag gaat Be Fair op bezoek bij CVC Reeuwijk. ten later spits Pim Verlaan klaar stond om in te vallen, presteer de ASW speler Henos Michael het om binnen 2 minuten twee keer geel te scoren en moest ASW met tien spelers verder. De Bruin besloot ondanks deze onverwachte tegenvaller alsnog Verlaan in te brengen ten koste van middenvelder Fokke Fen- nema. Met 87 minuten op de klok speelde Peter v/d Hoek zich knap vrij aan de linkerkant. Zijn afgemeten voorzet bereikte de net ingevallen spits Pim Verlaan die beide ploegen weer in even wicht bracht 2-2. Er kwam nog een kans voor Gouda toen spits In ’t Hout de bal terugtikte op goalgetter Van Offeren. Oog in oog met ASW doelman Arno Breedijk kwam laatstgenoemde als winnaar uit de strijd. Zo ein digde wedstrijd in een 2-2 gelijk spel. Volgende week speelt ASW thuis tegen Haastrecht. De tweede kogelslingerwed strijd, gehouden door AV’47 uit Boskoop, telde afgelopen zaterdag 37 deelnemers. Li sanne van Manen en Lisa De G-hockeyers van Hockeyclub Waddinxveen hebben de afgelopen zaterdagen hun eerste competitiewedstrijden gespeeld. G1 won de twee wedstrijden met 6.-4 en 7-3. In de eerste wedstrijd van G2 bleef de eindstand 0-0. De tweede wedstrijd werd verloren met 1-2. Meer info: Stienet Bone- faas, 0182- 618858 of www.hcwaddinxveen.nl. FOTO: PR

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 39