WASBOX Werkgroep effent pad naar fusie VAN 19.00 TOT 22MÖ UUR Salto's op de Passage Leeiwen De totale korting bedraagt op dat moment dus 8 of 8,5 cent korting van 2 cent bovenop. Nederland leest weer Set van drie tophoeken Vind een leuke baan bij jou in de buurt Omdat je toe bent aan een nieuwe baas Waar staan er files? Alphen, Boskoop en Rijnwoude starten vooronderzoek 24 Uur Per Dag, 7 Dagen Per Week Voordelig Tanken! Daar kan geen emmertje sop tegenop! Wethouder opent mara- thonbingo WAS- EN TANKSTATION Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 13 oktober 2010 Weekblad voor Waddinxveen pagina 6 Historische thrillers Nieuwe uitdaging Nieuwe baan Oponthoud unieke Happy Hour afhankelijk van de brandstofsoort. Heel even is een fusie met Waddinxveen aangestipt. Waddinxveen Happy Hour is in de horeca natuurlijk al jaren een bekend begrip, maar wij introduceren het begrip nu ook in de brandstoffen handel! Ons onbemande tankstation heeft, zoals de naam al zegt, geen personeel of shop en biedt hierdoor pittige kortingen op de pompprijs oplopend tot 6,5 cent per liter. Nu komt daar op werkdagen tussen 19.00 en 22.00 uur nog een In onze moderne milieuvriendelijke doe-het-zelf was boxen kunt u met krachtige hogedrukreinigers uw auto in showroomconditie brengen. Keuze uit diverse standen waaronder: schuimborstelen, spoelen, hete was en glansdrogen. Alert zijn op de kosten is een Nederlander eigen. U wilt tenslotte niet teveel betalen. Dus kom langs en haal uw tankpas op. Want echt, het heeft vele voordelen en u bezuinigt op de koop toe. Hoge kortingen, Dag en nacht geopend, Er kan Euro 95, Super Plus en Diesel getankt worden, Ons tankstation is makkelijk bereikbaar, waar u ook vandaan komt. www.deweekkrant.nl/banen www.deweekkrant.nl/banen www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl/webi Was- en Tankstation Van Leeuwen Coenecoop 260 Waddinxveen Tel.0182-621800 www.toyota-waddinxveen.nl Zaterdag 9 oktober om 14.00 uur heeft wethouder Dorenda Gerts de marathonbingo in Wijk- en speeltuinvereniging “De Paddestoel” geopend. Na meegedaan te hebben met de startronde richtte zij het woord tot de aanwezige bingoliefhebbers en wenstte ieder een plezierige middag en avond toe. De aanwezigen die zich voor deze bingoma- rathon hadden ingeschreven konden zich hierna helemaal uitleven want er stonden nog 30 bingoronden voor de boeg. Om de 5 ronden was er pauze, en na 15 ronden nut tigden de bingoliefhebbers een gezamenlijke maaltijd met soep, broodjes en melk. De prijzen die men kon win nen varieerden van cadeau bonnen tot levensmiddelen- tassen. Om 2130 uur was de laatste ronde. De opbrengst van het mara thonbingo is bestemd voor de jeugdactiviteiten en on derhoud van inventaris en de speeltoestellen in de speel tuin. De gemeenteraden van Alphen aan den Rijn, Bos koop en Rijnwoude hebben besloten een werkgroep in te stellen die gaat onderzoeken of en wat de mogelijkheden zijn voor een fusie - of sa menwerking - tussen de drie gemeenten. Dat is de uitkomst van een de bat door zo’n zestig raadsleden van de betrokken drie gemeen ten, maandagavond in het Bos- koopse Floragebouw. De plek was niet toevallig; het gesprek vond plaats op uitnodiging van de gemeente Boskoop. De drie burgemeesters Rijsdijk (Bos koop), De Gelder (Alphen) en Latenstein (Rijnwoude) waren eenstemmig in hun opvatting dat het debat in goede harmo nie is gevoerd en tot wederzijds begrip heeft geleid. Coos Rijsdijk legde uit dat het gaat om een eerste verkenning. “Onze eerste conclusie was dat we er geen goed gevoel bij heb ben als we onder dwang van de provincie een besluit moeten nemen. Wé willen zelf de regie Theo Kamps van adviesbureau Berenschot. Benadrukt werd dat er in het debat op voorhand geen be perkingen zijn genoemd die het onderzoek kunnen frustreren. Rijsdijk: “Alles is open en be spreekbaar. Er is heel construc tief van gedachten gewisseld. Wij denken dat onze kracht zit in het gezamenlijk inzetten van een koers.” Alle betrokkenen onderstrepen dat er is gesproken in een prima sfeer. Bekend is dat er binnen de gemeente Rijnwoude flinke bezwaren zijn tegen een fusie. Alle hobbels zijn nog zeker niet gladgestreken, maar men gaat de dialoog wel aan. Heel even is maandag de mogelijkheid voor een fusie met Waddinxveen aangestipt, maar dit heeft ver der geen deel uitgemaakt van de discussie. Half november wordt een rapportage verwacht. Jacoba van Velde afhalen. Ook zijn er voor de liefhebbers gratis leesgidsen beschikbaar met in formatie over de schrijver en het thema. Meer informatie: www. bibliotheekdegroenevenen.nl Tientallen leden van de Waddinxveense Jazzdans- en Turnvereniging TOOS gaven zaterdag in winkelcentrum De Passage een demonstratie. Van tien uur ’s ochtends tot half drie ’s middags kon het winkelend publiek genieten van demonstraties op het vlak van turnen, dansen en twirlen. FOTO: PR. HAPPY HOUR! blijven voeren. De tweede con clusie was dat het goed is om eerst na te gaan welke ambities er leven.” Om dat te realiseren komt er een werkgroep van zes raadsleden - twee uit iedere ge meente - onder voorzitterschap van een niet-politieke figuur: Door Cees Bakker Boskoop Waddinxveen Van 22 oktober tot en met 19 november kunnen volwas sen leden van de Bibliotheek een gratis exemplaar van het boek ‘De grote zaal’ van

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 6