I QpENlNGSAANBIEDllVG Kom vrijblijvend langs!! Uitwisselingen op Wellant-College Lions schenkt 3000 euro WEGENS SUCCES VERLENGD: Komende week 3 jaar extra garantie bij aanschaf van een AEG, Electrolux of Zanussi apparaat DUS TOTAAL 5 JAAR GARANTIE!!!!! Actie geldt alleen voor filiaal Boskoop. Vakantiemarkt gehandicapten Wellantcollege start project Internationalisering. I Kerkstraat 3 2771 GS Boskoop Tel. 0172 - 210913 Bergweg-Noord 38 H 2661 CR Bergschenhoek Tel. 010 - 521 30 63 www.vanwilligenwitgoed.nl Bekijk en plaats foto’s Altijd actuele verkeers informatie Voorspelling van weerman Piet Paulusma Bloeddruk^ met één 1 knop meten woensdag 20 oktober 2010 Weekblad voor Waddinxveen pagina 19 Altijd actueel: de weekkrant.nl Bloeddrukmeter Het weer Blijf rijden Land vol paparazzi 1 ‘We moeten steeds Europeser en intemationa- ler denken' Waddinxveen Wandeltocht senioren Waddinxveen eb www.deweekkrant.nl/webwinkel www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl L Openingstijden Bergschenhoek: Openingstijden Boskoop: Het Wellantcollege Bos koop start dit jaar met een uitwisseling van leerlingen naar verschillende Europese landen. Doel van dit project is de leerlingen kennis te laten maken met andere culturen en onderwijssituaties in Europa. “En omdat we steeds meer Europees moeten den ken wordt deze uitwisseling door de Overheid gepromoot door middel van subsidies”, aldus Tomas Kikkert, Docent Groene ruimte bij het Wel lantcollege. Het internationaliseringproject van het Wellantcollege gaat in het derde leerjaar van start. Leerlin gen kunnen zich inschrijven en hun voorkeur kunnen aangeven Vrijdag Zaterdag Zondag 9.00 -18,00 uur gesloten voor het land van uitwisseling. Binnen het project ondernemen de deelnemers verschillende ac tiviteiten met hun buitenlandse leeftijdgenoten. “Twee jaar geleden zijn we be gonnen met een uitwisseling met Franse leerlingen. We pak ken het nu wat breder aan door een uitwisseling met leerlingen uit landen als Zweden, Spanje, Oostenrijk en Italië. Vanuit die vijf landen bezoekt steeds een aantal leerlingen een ander land. Zij moeten daarvoor niet alleen redelijk Engels spreken, maar ook flexibel zijn en geen last van heimwee hebben. De deelnemers worden zowel in ons land, als in de andere deelnemende landen, ondergebracht in gastgezinnen”, aldus Kikkert. Zweden Begin deze maand vond de eer ste uitwisseling plaats in het ka der van het project. Leerlingen van het Wellantcollege Boskoop brachten gedurende een week een bezoek aan leerlingen in Kungsbacka'(bij Götenburg) in Zweden. De thema’s die samen met de Zweedse scholieren wer den uitgewerkt waren racisme en milieu. Volgend jaar volgt een uitwisse ling met leerlingen uit Spanje, Oostenrijk en Italië en in 2012 komen de leerlingen uit de deel nemende landen naar ons land. Dan treedt het Wellantcollege Boskoop op als gastheer. Het thema voor die uitwisseling is Anne Frank. Platform Gehandicapten Waddinxveen, organiseert op 20 november een vakan tiemarkt voor gehandicap ten en chronisch zieken. De Vorige week dinsdag werd de opbrengst van ‘Pronk Your Car’ door Rein de Lange, bestuurslid van Lionsclub Tsuy- tende uitgereikt aan drie goede doelen. In totaal driedui zend euro aan cheques werd verdeeld onder (vlnr) Dieren dal (Ellen van Helden), Duchenne Parent Project (Chireen Raza) en Care for Family (Suzanne Hetyey). gesloten 10.00-17.30 uur 10.00-20.00 uur 10.00-16.00 uur altijd gesloten bijeenkomst in het Anne Frank centrum is vrij toegankelijk van 10:00 tot 14:30 uur. Er staan 18 organisaties die aangepaste reizen aanbieden. Inlichtingen: 0182-619 615. Ik Van Willigen Witgoed Op dinsdag 26 oktober staat een wandeltocht van 12 kilo meter op het programma van het Seniorenwerk. Vooraf op geven is niet nodig; u kunt op de dag zelf vanaf 9.30 uur in schrijven in de foyer van het Anne Frankcentrum (Jan van Bijnenpad). Om 10.30 uur vertrekt de groep met auto’s naar de Rottemeren. Van daaruit loopt u door dit mooie natuurgebied naar Moerkapelle. Bij terugkomst in Waddinx veen is er in het Anne Frank centrum nog gelegenheid om met elkaar na te praten onder het genot van een kopje koffie of thee. De tocht gaat door, indien het goed wandelweer is. Kosten voor deelname bedragen 3,15, inclusief 1 kopje koffie/thee tijdens de koffiestop. Bij gebruik van auto’s wordt aan de deelne mers die meerijden boven dien een kleine bijdrage aan de autokosten gevraagd, max. 1,00. Voor meer informatie telefoon (0182) - 631932. Op 30 november staat de volgende lange wandeltocht gepland. Maandag Dinsdag Woensdag 9.00 -18.00 uur Donderdag 9.00 -18.00 uur 9.00 - 20.00 uur 9.00-16.00 uur altijd gesloten Maandag Dinsdag Woensdag 10.00 -17.30 uur Donderdag 10.00 -17.30 uur Vrijdag Zaterdag Zondag Persbericht Boskoop

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 19