ll M Het Motorhuis I I I I Kraam zorg de Waarden BEVALT BETER! Gezocht-. Commercieel technisch medewerker 4 woensdag 20 oktober 2010 Weekblad voor Waddinxueen/Gouwe Koerier pagina 30 d3 Wij zoeken leerling kraamverzorgenden - Autodealerbedrijven Ij cfi Verkoper Binnendienst Deuren Chauffeur (oproep-basis) Wat wij je bieden Wij zijn benieuwd naar je reactie Altijd actueel: de weekkrantnl Verdouw Bouw producten is als leverancier van hout, plaatma terialen, deuren en bouwpro ducten een toonaangevende dienstverlener in de bouwsector. Met 90 mensen doen wij meer voor onze klant: Bewerkingen op maat, “morgen leveren", kennis van technische specialismen, montage van deuren en kozij nen en een grote deurenshowroom zijn voorbeelden van onze vooruit strevende service. Duurzaamheid is een kernbegrip in onze manier van samenwerken. Dat biedt kansen voor mensen die mee willen groei en binnen een jonge en dynami sche omgeving. Chef Werkplaats ToiTune 'i’y 'r Li V 'V: ‘s* Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen we niet op prijs. I www.fortune.nl Meer informatie: Marco Heijstek 06 30693437 Meer informatie: Alex v/d Slikke 06 22426768 Bel voor meer informatie: Reageer binnen 14 dagen naar: c- z- .- Begin november starten wij met de selectieprocedure voor onze opleiding die start in maart 2011. Kijk op www.kraamzorgdewaarden.ni voor meer informatie over alle mogelijkheden. Functie-inhoud Samen met je collega’s ben je het aanspreekpunt voor alle aanvragen op het gebied van deuren en toebehoren, eventu eel inclusief montage in het werk. Je adviseert onze klant over deze producten en denkt mee over de toepassing daarvan in het bouwproces. Je zorgt voor de complete begeleiding van aanvraag tot opdracht. Samen met een vertegenwoordiger bouw je de contacten met klanten verder uit. Functie-eisen Je bent flexibel oproepbaar. Je hebt de rijbewijzen C en E plus een chauffeursdiploma, liefst aangevuld met ervaring in het beroepsgoederenvervoer. Daarnaast zijn een zorgvuldige en klantvriendelijke instelling en een enthousiaste werkmentaliteit belangrijk in deze functie. Wat wij je bieden De functie biedt uitdaging en perspectief. In een unieke collegiale sfeer werken wij voortdurend aan de ontwikke ling van onze dienstverlening. Wij gaan graag een duurzame arbeidsrelatie aan, waarbij je voldoende ruimte hebt om je te ontwikkelen. Onze arbeidsvoorwaarden zijn goed geregeld met onder andere een 13e maand en uitstekende secundaire voorwaarden. Kijk ook op onze website: www.verdouw.nu Functie-inhoud Op drukke momenten ben je oproepbaar als chauffeur. Je verzorgt dan de dagelijkse aflevering van orders bij onze klanten. Met een meeneem-heftruck zet je de goederen op de gewenste locatie bij onze klant neer. Je controleert de afgeleverde goederen op aantal en specificatie en regelt de afhandeling van de afleverbonnen. Tevreden klanten zijn elke dag weer jouw uitdaging! Functie-eisen Je hebt een commerciële of bouwkundige opleiding op MBO-niveau, aangevuld met werkervaring in een vergelijkbare verkoopfunctie. Je bent commercieel ingesteld en resul taatgericht. Je hebt interesse in bouwkundige aspecten en overtuigende communicatieve vaardigheden. Fortune biedt je een afwisselende, zelfstan dige functie, waarin je met een bedrijfswagen de klanten in je regio, bezoekt. )e plaatst nieuwe koffieautomaten, voert onderhoud uit aan de koffieautomaten en levert ingre diënten af. Je hebt persoonlijk contact met de klant en ziet ook commerciële kansen om je klantenbestand uit te bouwen. Wij vragen: MBO werk- en denkniveau; aantoonbare ervaring in de business-to- business service en/of verkoop: Bij voorkeur bekendheid met bedrijven in je werkgebied: Belangstelling? Kijk op onze website rijnland.fortune.nl voor meer informatie. Sollici taties kunt u richten aan: Fortune hot drinks regio Rijnland BV, t.a.v. de heer L. Kaashoek, Engelandlaan 30, 239I PN Hazerswoude-Dorp, of per e-mail: rijnland@fortune.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Wij zoeken een collega die een werkplaats kan managen en de werkzaamheden en werkprocessen coördineert, organiseert en controleert. Tevens ben je in deze functie verantwoordelijk voor de kwaliteit van de werkzaamheden in de werkplaats en bewaak je de efficiency. Je bent minimaal in het bezit van een MBO-oplei- ding richting autotechniek en/of beschik je over enkele jaren ervaring in soortgelijke functie. Communicatieve en leidinggevende vaardigheden zijn een belangrijk aspect binnen deze functie. Heb je belangstelling voor bovenstaande functie dan kun je dat kenbaar maken door een brief met C.V. te sturen naar: Voor onze vestiging in Alphen aan den Rijn zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de functie: Dick de Ronde 06 43877046 Verdouw Bouwproducten t.a.v. Dick de Ronde Postbus 3068 2800 CD GOUDA e-mail: d.deronde@verdouw.nu BV Het Motorhuis t.a.v. mevrouw W.M. van Klink Flemingweg 14 2408 AV ALPHEN AAN DEN RIJN L. (fulltime) Per mail solliciteren kan ook: wmvanklink@motorhuis.nl Wil je meer informatie, dan kun je contact opnemen met mevrouw W.M. van Klink, Personeelsfunctionaris van Het Motorhuis op telefoonnummer 0172-245 324. Fortune regio Rijnland - Zoetermeer zoekt een commercieel technisch medewerker met ambitie, die zijn talenten wii inzetten voor een zelfstandige functie binnen de succes- voiie koffieformuie. Fortune ievert koffie- automaten aan bedrijven en organisaties, met bijbehorende ingrediënten zoals koffie, cacao, suiker, topping en soep. Het Motorhuis is onderdeel van Markeur Holding, waartoe ondermeer ook een univer sele leasemaatschappij (MultiLease), 10 autoschadeherstelbedrijven (Het Autoscha- dehuis), 12 autoverhuurvestigingen (MultiRent) en een groot aantal brandstofstations (MultiEnergy) behoren. Bij Markeur Holding werken in totaal ruim 1150 medewerkers. Het Motorhuis bestaat uit 17 service- en 11 saleslocaties. Zij kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe auto's en occasions) als in de werkplaatsen en op de ondersteunende afdelingen staan enthou siaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Je geeft leiding aan een team van ruim tien colle ga's. De hoofdtaken bestaan uit het verdelen van het dagelijkse werk en het uitvoeren van voortgang -en eindcontroles. Daarnaast informeer jij de Service Adviseur over de voortgang van de werk zaamheden en wanneer nodig geef jij uitleg aan de klant over de uitgevoerde werkzaamheden. zelfstandigheid en vaardigheid in planning en uitvoering: uitstekende beheersing van de Neder landse taal; in het bezit van een rijbewijs. Kraamzorg de Waarden biedt je een betaalde opleiding naar een verant woordelijke baan met flexibele werktijden, veel verschillende cóntractvormep (fulltime, parttime, weekend, alleen partusassistentie, oproep), regelmatige bijscholing, leuke betrokken collega’s, veel keus uit uniformen, ruime reis kostenvergoeding en een halve dertiende maand. Ben je dienstverlenend, verzorgend, zelfstandig, flexibel en streSs- bestending en ben je niét bang om ook 's avonds, ‘s nachts pf in de weekenden te wérken dan is de opleiding voor kraamverzorgende vast iets voor jou. v-

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 30