Sigaretten de deur uit! Beleef Queenhits I I I Opvallende gebeurtenis in video van de dag Loop geen vertraging op door files Word paparazzi en win een mooie prijs Alle oude Ip’s ook digitaal We Will Rock You Henk Spaan Kalfsbloed tegen de pijn 1 b Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 20 oktober 2010 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 31 d) In het nieuws Verkeersinformatie BN’ers gespot Powerplay www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl/webwinker' Column Lezersactie voor twee personen! «fi knallend Oud Nieuw feest op unieke locatie Stoppen met roken dankzij lasertherapie en coaching Vijftig procent korting op elke tweede kaart Inschrijven sponsorloop FOTO PETER ELENBAAS I Met een slagingspercentage van 40 scoort Prostop extreem goed. O WE WILL Win een Stoppen met roken blijkt het meest succesvol wanneer er gebruik gemaakt wordt van een goede voorbereiding met coaching en een hulpmiddel. Zo blijkt uit diverse onder zoeken. Snel resultaat Bekendste hulpmiddelen zijn nicotinevervangers zoals kauw gom of pleisters. Minder be kend maar veelal effectiever is ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie de lasertherapie. Een moderne variant van acupunctuur die pijnloos is en binnen één uur al resultaat geeft. Onlangs verricht wetenschappelijk onderzoek on- Dé Weekkrant viert het daverende succes van We Will Rock You. Trouwe lezers van deze krant kunnen dat meevieren met 50% korting op elke tweede kaart voor het spektakel dat een van de grootste musicalhits ter wereld werd. Al meer dan 10 miljoen be zoekers wereldwijd kwamen af op We Will Rock You. We Will Rock You, We Are The Champions, Another One Bites The Dust, I Want To Break Free en natuurlijk Bo hemian Rhapsody worden op originele wijze vertolkt, veelal in de Engelse versie. Humor, liefde, spektakel en rock gaan hand in hand in deze wereldwijde musicalhit Gratis behandeling Dé Weekkrant mag gratis twee stoppen-met-roken-behande- lingen van Prostop weggeven onder haar lezers. Ga naar www.prostop.nl/week- krant/ en vul uw gegevens in. Winnaars worden binnen een week telefonisch op de hoogte gebracht. Alle andere inzenders worden in de weken erna gebeld en krijgen een gratis brochure aangeboden met uitleg over deze moderne stoppen-met-roken-methode. *Actievoorwaarden: Boekbaar t/m 14 november 2010. Reserveer telefonisch via 0900-1353 (45 cpm) o.v.v. ‘dé Weekkrant’. Geldig voor le en 2e rangskaarten van zondag t/m donderdagavond voor de voorstellingen t/m 30 november en geldig op de zaterdagmatinee van 23 oktober in het Beatrix Theater in Utrecht. Actie is geldig op basis van beschikbaarheid van tickets voor deze aanbieding en niet in combinatie met andere aanbiedingen. Minimaal twee en maximaal acht tickets per boeking. Joop van den Ende Theaterproducties behoudt zich het recht voor de actievoorwaarden tussentijds te wijzigen. Exclusief eventuele reserveringskosten. Op Op. verzekering is vergoeding veelal voor een deel mogelijk. Inlichtingen over deze stopme- thode kunt u inwinnen door (gratis) te bellen naar 0800-77 67 867. de juiste voorbereiding en de jarenlange ervaring van de or ganisatie. Prostop claimt echter geen wondermiddel te zijn. Een stoppoging kan alleen slagen als een stopper ook echt wil stoppen en bereid is om de knop om te zetten. Prostop is een landelijke stop- pen-met-roken-organisatie die al sinds 1996 hoge ogen gooit en zich ontwikkelt als snelstgroeien- de stoppen-met-roken-specialist volgens onafhankelijk onderzoek van Google Insights. Dit komt mede door de erkenning van de meeste zorgverzekeraars. Voor de roker goed nieuws; de rekening van de behandeling kan in de meeste gevallen wor den ingediend bij de zorgver zekeraar. Bij een aanvullende Müller-Wohlfahrt, de teamarts van Bayem München, is een kwakzalver van het zuiverste water. Hij gebruikt zijn club en de uit het voetbal voortvloeiende publiciteit als uithangbord voor de verkoop van quatsch door zijn homeopathische han- delshuis. Voor de aanschaf van zijn poedertjes en zalfjes heb je natuurlijk geen doktersrecept nodig. Wat volstaat is de combi natie van domheid en doodsangst. Müller-Wohlfahrt sluit geen enkele markt uit. Winst is het oogmerk, uitbuiting van angst het middel. Ook verkoopt hij voedingssupplementen. “Zonder anabole steroïden”, voegt zijn website eraan toe, een beetje spijtig lijkt het wel. De Duitse wonderdokter wil graag kalfsbloed injecteren, ho ning en een homeopathisch middel genaamd Traumeel S, dat overigens nooit is getest op controlegroepen, evenmin als andere doorMüller-Wohlfahrtgebruikte middelen. Müller-Wolfahrt wil graag geloofd worden op zijn blauwe ogen. Topsporters, altijd op de grens van de waanzin door uit putting en prestatiedrang, geloven iedereen die zegt te kunnen helpen hun records te verbeteren. Müller-Wohlfahrt injecteerde mensen die pijn aan hun knie hadden met een vloeistof geperst uit hanenkammen. Daarin zou een razende geneeskracht schuil gaan. Nu leeft de KNVB in onmin met Bayem München. De spe lers Robben en Van Bommel kwamen met klachten terug van een verblijf bij het Nederlands elftal. Ik denk dat de bond het moet laten aankomen op een rechtszaak en bijvoorbeeld Pro fessor Rien Vermeulen, hoogleraar neurologie in het AMC, als getuige deskundige laten horen. Hij zal dan vertellen dat een arts mensen moet behandelen en geen foto. Als Arjen Rob ben zegt geen pijn te voelen, mankeert hij niks. Vermeulen zal eraan toevoegen dat op een scan het littekenweefsel van een sfnerscheuring, duidelijker zichtbaar is dan de scheur zelf. Misschien heeft Müller-Wohlfahrt zich wel enorm vergist met de interpretatie van zijn waarneming. Misschien mankeert Robben wel niks meer en misschien wil Bayem München een slaatje slaan uit de vermeende reputatie van zijn clubarts, een reputatie die dubieus is, zoals zojuist ondubbelzinnig is aangetoond. Stoppen-met-roken-organi- satie Prostop legt uit waarom dit zo belangrijk is: “Roken is een hardnekkige verslaving waarbij het ontzettend moeilijk is om op eigen kracht te stop pen. Slechts 3% slaagt hierin. Dit komt doordat nicotine een fysieke verslaving veroorzaakt en het jarenlange herhaalde pa troon zorgt voor een mentale verslaving. Wellicht herkent u het: Als u een periode niet rookt of een stoppoging onderneemt, slaapt u minder goed, u ervaart een hogere mate van stress of u hebt een constant hongergevoel. Daarnaast blijft de constante behoefte om têroken aanwezig* Uw lichaam schreeuwt om ni cotine en doet er alles aan om u weer tot roken aan te zetten. De mentale verslaving uit zich op geheel andere wijze: U mist uw ‘maatje’, het is minder gezellig wanneer u niet rookt of u vindt het gewoon gezellig.” Om de mentale en de fysieke kant van de verslaving succesvol aan te kunnen pakken om zo een grotere kans tot pertinent stop pen met roken te creëren, is het verstandig om een hulpmiddel in te zetten. der een groep respondenten van Prostop therapie toont een sla gingspercentage aan van 40% op jaarbasis. In vergelijking met andere hulpmethodes scoort de behandeling van Prostop daarmee ruimschoots hoger. Dit resultaat wordt bereikt door het doordachte programma, met de 25 hits van Queen. Is elk nummer op zich al een klas sieker, tezamen zijn ze legenda risch! Vier het daverende succes van We Will Rock You mee en ver ras uw familie, vrienden of col lega’s. Reserveer nu o.v.v. Wegener en ontvang vijftig procent korting op elke tweede kaart*! Bel SEE 0900-1353 (45 cpm) o.v.v. Wegener. Exclusief te zien in het Beatrix Theater in Utrecht! Voor meer informatie: www.wewillrockyou.nl De inschrijving voor de tweede Oranjesponsorloop is geopend. Scholen die aan de eerste editie meededen, zullen nu ook weer hun leerlingen laten lopen. De Oranjesponsorloop heeft als doel om kinderen in beweging te brengen en hen bewust te ma ken van het belang van bewegen en sport voor hun gezondheid. Het betreft een loopevenement van twaalf minuten waarin de kinderen een zo groot mogelijke afstand afleggen. De kinderen die aan de Oranjesponsorloop meedoen kunnen zich laten sponsoren. Een school die meedoet ontvangt het handboek met alle relevante informatie en standaard brieven. De school kan de helft van het sponsorgeld besteden naar eigen inzicht. Het resterende bedrag besteedt de Johan Cruyff Foun dation aan sport- en bewegings- projecten voor kinderen met en zonder handicap in Nederland, maar ook daarbuiten. De Oranjesponsorloop kan gedurende het hele schooljaar 2010-2011 worden gehouden. De school kan zelf de meest ge schikte datum kiezen. unuuf.oranjesponsorioop.nl T V-r-

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 31