I ASW zet Haastrecht opzij i I Bekijk nu onze nieuwe tegelshowroom! www.bouwcenter.nl Wij staan graag voor u klaar! One-stop-shopping Hét complete afhaalcenter zelfbouwer onder één dak. Bij BouwCenter Goedhart vindt u alle materialen voor de vakman en Hoe speelden de A’tjes en E’tjes van ASW? Vind werk en collega’s die bij jou passen Welke foto’s en fimpjes vind jij de leukste? Met de kleintjes op de bank 0 Snelle levertijd Mosa Pamesa 0 Deskundig advies Sphinx Edimax Cinca Ceasar 0 Breed assortiment bekende leveranciers: Cedam Pastoren i 0 Wij gaan graag met u aan tafel voor een deskundig advies c.q. een vrijblijvende prijsopgave Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 20 oktober 2010 Weekblad voor Waddinxveen pagina 33 cb i Drie kinderboeken Jeugdvoetbal Nieuwe collega's Paparazzi actie www.deweekkrant.nl/webwinkel www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/banen www.deweekkrant.nl :P Openingstijden showroom: Ma Vm vrij: 08.00 -17.00 uur Zat: 08.00 -12.00 (op afspraak) Hier kunt u ons vinden: Tankval 23 2408 ZC Alphen a/d Rijn Tel: 0172-431081 E-mail: info@bouwcenter-goedhart.nl Be Fair wint opnieuw Reeuwijk/Waddinxveen Door opnieuw te winnen is Be Fair in de derde klasse A gestegen naar de vierde plaats. Zaterdag versloegen de Waddinxveners CVC Reeuwijk met 0-1. Albert Prins pakt leiding Waddinxveen FOTO: RONALD STAM. 'i In een zonnig herfstdecor behaalde ASW in eigen huis tegen Haastrecht een prima resultaat: 4-2. Door Ton van Bemmel Waddinxveen cool’ de uitlopende keeper pas seerde. Uit een identieke aanval werd het 3-1. Ditmaal liep Rick van Gelooven de bal over de doellijn, 3-1Met nog een kwar tier op de klok bracht de goed was voor de gasten. Dongelmans knalde knap in de kruising, 4-2. Met 13 punten staat ASW nu gedeeld derde. Zondag is er een inhaalweekend gepland. ASW komt dan niet actie. spelende Henos Michael, op aangeven van Bruins, de stand op 4-1. Bijna werd het 5-1 toen Faber de keeper passeerde. Maar de bal nog van de lijn kon wor den gehaald. Het slotakkoord BouwCenter Goedhart In de beginfase moest doel man Jan Willem Schoneveld reddend optreden, maar naarmate het eerste bedrijf vorderde pakte Be Fair het initiatief. Doelpunten vie len echter niet. In de tweede helft was de Waddinxveense uitploeg de betere. Toch leek het duel op een doelpunt loos gelijkspel af te stevenen omdat de treffers uitbleven. Nadat CVC de paal raakte, bezorgde Aggie El Azzouti Be Fair de overwinning. De Reeuwijkers stonden toen al met tien man. De spelmaker van de uitploeg schoot de bal keihard binnen op aangeven van Bas van de Lugt. In de hectische slotfase bleef Be Fair ternauwernood over eind, waardoor de sprong naar de vierde plaats een feit werd. Zaterdag staat er geen competitiewedstrijd op het programma en oefenen de Waddinxveners tegen GDA. tekenen voor een gelijkspel. De aanvallende instelling zou wor den beloond. De 2-1, een goed uitgespeelde counter, kwam van de voet van Wesley Bruins, die Albert Prins heeft afgelopen donderdagavond de leiding in het dubkampioenschap van de Waddinxveense schaak vereniging gepakt dankzij een knappe overwinning op regerend clubkampioen Ro nald Dannis. Dannis offerde in de opening een pion voor aanvalskansen, maar slaagde er niet in om een effectief plan te vinden. Prins speelde daarentegen uitstekend en bouwde langzaam maar zeker zijn stelling uit. Uiteindelijk bekroonde hij zijn werk met een mooie mataanval. Arjen Zuurmond, die de zevende ronde inging als koploper, kwam niet verder dan remise tegen Barthold Jansen. Hans van Woudenberg begon zijn partij tegen Arjan Hennink uitstekend en bouwde van uit de opening een overwel digend positioneel voordeel op. Nadat van Woudenberg er niet in slaagde de win nende voortzetting te vinden, keerde langzaam maar zeker het tij. Tegen het einde van de avond was het Hennink die aan de touwtjes trok, en de winst binnenhaalde. Vanaf het begin werd de aanval gezocht. Dat leverde niet met een doelpunten op. Henos Mi chael wipte de ba! over de lat en ook Wesley Bruins, kansrijk in stelling gebracht, scoorde niet. Na een half uur was het wel raak aan de andere kant. Een cross-bal over de ‘hele’ bereikte Haastrecht-speler Vergeer die voor 0-1 tekende. Twee minu ten voor ‘de thee’ werd Wesley Bruins op ‘rand zestien’ neerge legd. Mike Hoffmans vuurde de vrije trap als een granaat langs de Haastrecht goalie, 1-1. Na rust met Rick van Gelooven voor Vanaf het begin werd de aanval gezocht tegen Haastrecht. Fokke Fennema liet ASW met een zien dat het niet wenste te i

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 33