I Jan Frederik Groenewegen o c: Q tp familieberichten Trudy van de Laar Jan Willem Kooijman Trudy van der Laar O CD Jan Kooijman Leo Vergeer I CD Persoonlijke aandacht in de tijd dat het zo nodig is. Arendje Barnhoorn Atie Trudy van de Laar - Olsthoorn Jacoba Toor-Romijn HuwaLii Wij vinden het vreselijk dat Onze koppige en betrokken man, vader en opa Geboren in de leeftijd van 72 jaar. den De Toneelvriendenclub 'Na een lange dappere strijd, toch verloren 17 oktober 2010 6 juni 1922 Pappa is thuis opgebaard. weduwe van Cor Toor Email Geen bloemen. in de leeftijd van 82 jaar. 12 oktober 2010 13 maart 1959 Boskoop, oktober 2010 famHiebertchtenonHne.nl Heukelum, 6 oktober 1924 Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Sluitingstijden familieberichten Dinsdag 11.00 uur Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Mijn lieve schat, mijn alles wat ik had. Je hebt je strijd gestreden maar helaas verloren, voor jou nooit meer ochtendgloren. Bedankt van ons voor al je liefde en geven. 't zal zwaar zijn zonder jou te leven. De HEERE heeft op Zijn dag uit ons midden weggenomen mijn lieve, zorgzame man, onze lieve pappa en opa Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Hij is vanaf 1953 trouw lid geweest van onze vereniging. Wij zullen zijn inbreng in onze baspartij node missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en klein kinderen sterkte en Gods nabijheid toe om dit verlies te dragen. Namens bestuur, leden en dirigent van Herv. Gem. Zangvereniging Vox Jubilans te Waddinxveen, J.H. Hagen, voorzitter H.H. den Breems-de Pater, secretaris Burgemeester Colijnstraat 279 2771 GP Boskoop De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op de algemene begraafplaats aan de Roemer in Boskoop. Er is gelegenheid tot condoleren D.V. vrijdag 22 oktober van 19.00 tot 20.30 uur en zater dag 23 oktober van 9.45 tot 10.15 uur in de Bethelkerk, Bilderdijklaan 1 te Waddinxveen (parkeren Station Noord). De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 23 oktober om 10.30 uur in de Bethelkerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats Thijmhof, Alberdingk Thijm- laan 8 te Waddinxveen. 17 oktober 2010. Peppelhorst8, 2742 CS Waddinxveen - Geertruida Gerarda - A. Kooijman-Sommer Annette en Johan Esther, Deborah, Aron, Joël, Sem Bertus en Charlotte Hanna, Jille Mariska Talitha Tristan, Alexander, Maurice Aline en Cor Lennart, Jesse Carla en Harry Arianne, Joanne, Gerben Henk en Jolanda Martijn, Susanne Jan en Esther Lena Miranda en Howard Jonathan, Mariska Liesbeth en Ralf Thijs, Rick Judith en Arnold Mart, Auke Gijsberten Ilona Ian Frits en Pauline Samuël René en Marita Christine en Sander Mijn hart, o Hemelmajesteit, is tot Uw dienst en lof bereid. Psalm 1081 John van de Laar Lieke en Joost Jelle Wietse We spelen even geen Toneel... al zouden we dat nu het liefste doen! Onlangs vernamen wij het droevige bericht van het overlijden van onze vrijwilligster Wij hebben haar enthousiasme en inzet voor het inloophuis de Gele Linde erg gewaardeerd. Wij wensen John en haar kinderen veel sterkte bij dit verlies. Vrees niet want Ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt bij Mij. Jesaja 43 Het verlies was er al voor het einde de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van jou gedachten nam. Begrijpen deden wij elkaar niet meer, ook al probeerde wij dat keer op keer. Slechts eten geven, een aai en een zoen, was alles wat wij nog voor jou konden doen. Gouda, 17 oktober 2010 Corr. adres: Zonnesingel 10, 2743 LL Waddinxveen Omringd door de mensen waar zij zoveel van hield, hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder en lieve oma Waddinxveen: Mirjam en Piet den Ouden-Kool Esther en Stefan Jeroen en Maartje Dongen: Joke en Jan Couwenberg-Kool Bas, Lisa Waddinxveen: Herman Bronwasser Bestuur en vrijwilligers van inloophuis de Gele Linde Uitvaartcentrum Waddinxveen Stationsstraat 16 2741 HS Waddinxveen Dorpsrouwkamer Boskoop Gouwestraat 18 2771 CH Boskoop Hiervoor onze oprechte en welgemeende dank. Prins Bemhardlaan 90 2741 DZ Waddinxveen Zoveel lieve mensen Zoveel troostende woorden zoveel fijne brieven, kaarten en bloemen Mam is thuis, waar u afscheid van haar kunt nemen op woensdag 20 oktober van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. Vrijdag 22 oktober om 10.30 uur zal de uitvaartviering gehouden worden in de parochiekerk van de Heilige Joannes de Doper, A.P. van Neslaan te Boskoop. Aansluitend begeleiden wij moeder naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraaf plaats aan de Roemer. Na afloop is er gelegenheid om te condoleren en elkaar te ontmoeten in de aula. Galerij 24 2771 XJ Boskoop Met klagen steen en been komt men er niet aan toe om God te danken en voelt men zich gedurig moederziel alleen. Niet klagen maar dragen en bidden om kracht. Kort nadat hij met ons op intense wijze zijn zesentachtigste verjaardag vierde, heeft hij zijn leven los kunnen laten. De begrafenis heeft plaatsgevonden op de algemene begraafplaats "Thijmhof" te Waddinxveen op 15 oktober. Kees en Ria Arnold en Sandra Eveline en Remco John en Willie Marijke en Tim Annelies en Roy Dorien en Gabor Wil en Marianne Annemiek en Edwin Rolf en Linda Onno Mieke en Kees Rick Joost en achterkleinkinderen Willy Vergeer - Verbeij Charlotte en Marcel Larissa Pascal en Annabel Co Groenewegen-Hensen Henk en Emily Peter en Regien Jan en Fleur Peter en Klazien Jesse Micha Hans en Anne Marijke Martijn en Kartica Truus en Frank Waddinxveen, 10 oktober 2010 Telefoon (0172) 49 32 82 www.krameruitvaartzorg.nl info@krameruitvaartzorg.nl —.Jubileum Rustig is zij ingeslapen -Coby- Uitvaartcentrum Alphen a7d Rijn Ambonstraat 5 2405 EN Alphen a/d Rijn De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op vrijdag 22 oktober om 11.00 uur in de Protestantse kerk, Kerkstraat te Dongen. Daarna begeleiden wij onze moeder naar haar laatste rustplaats op de Centrale Begraaf plaats de Kremer, Groenstraat 14a te Dongen. Na de begrafenis bent u uitgenodigd voor een samenzijn in de "Ontmoeting", naast de kerk, waar na afloop gelegenheid is om de familie persoonlijk te condoleren. I^^dr^uging uit onze vriendengroep is weggenomen. Ze was niet alleen onze Toneelvriendin, ze was véél meer dan dat! Wat zullen wij haar missen. Wij wensen John en de kinderen heel veel sterkte toe. Kramer Uitvaarten Het was hartverwarmend dit te mogen ervaren tijdens het ziek zijn en na het over lijden van mijn lieve man, vader en opa Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)469 92 08 Met familieberichtenonline.nl kunt ii op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. familieberichten© plmlokalemedia.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 4