Geslaagde scooter meeting jongeren M' Kaalslag aan de Dreef p Word de beste Rommelmarkt Noordeinde w o paparazzo van Nederland Staan er files? Compleet met gratis kaarthouder Als je toe bent aan een nieuwe uitdaging o ADMINISTRATEUR (M/V) Veel interesse uoor scootereuent op Coenecoop woensdag 27 oktober 2010 Weekblad uoor Waddinxveen pagina 37 Andere baan Klik en win Verkeersinformatie Handtas Horsten www.deweekkrant.nl/webwinkel www.deweekkrant.nl/banen www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl www.multi.eu O Waddinxveen ‘Gaaf dat politie mee hielp en niets mocht doen.’ O O 0) I (Q Mascini over 15 jaar HWZM Waddinxveen N H> QJ rr fl) -f- Altijd actueel: de weekkrant.nl Multi Vastgoed in Gouda zoekt per direct een: WAT IS ER TE DOEN? START MET SPORTEN! DIVERSE DÉMONSTRATIES OOK VOOR KINDEREN START MET SPORTEN? PRIJZEN TE WINNEN Sniepweg 13 h, 2742 AR Waddinxveen Tel 0182-613659 www.denedel.nl J Multi Vastgoed, onderdeel van Multi Corporation, ontwikkelt grootschalige multifunctionele winkelcentra en binnenstedelijke projecten die innovatief en aansprekend zijn. Multi Corporation is actief in 14 Europese landen met het hoofdkantoor in Gouda. Voor meer informatie over deze functie kun je onze website www.mulb.eu bezoeken of contact opnemen met Andrea van der Helm, HR Adviseur op telefoonnummer 0182-690900. In deze functie ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van de financiële administratie van diverse Nederlandse vennootschappen. Daarnaast controleer en analyseer je de door onze buitenlandse dochtervennootschappen gerapporteerde cijfers. Je rapporteert aan de Management Accountant. Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag je motivatie plus CV vóór 15 november 2010 via e-mail op careers@mulfl-development.com. De eerste door jongeren, sa men met Stichting Jeugd-en Jongerenwerk, Gemeente en Politie georganiseerde scoo ter meeting op de gemeen- tewerf is op zaterdagmiddag ondanks het regenachtige weer goed bezocht. De locatie van de gemeente- werf op het Coenecoop terrein bleek een zeer geschikte plaats juist omdat het tijdens het vier uur durende evenement veel regende. Ruim dertig scooters waren er te zien en te horen, en nog wat bij zondere modellen bromfietsen alsook een quad. De geluiden van brullende scooters, de lucht van benzine, de trotse blikken van de deelnemers die hun scoo- Door John van Gooien Wadddinxueen dels verplichte rijexamen. De meeting werd de hele middag ondersteund door muziek, ge draaid door DJ's die via work shops van Jeugd-Jongerenwerk hun skills en mixen lieten ho ren. Samen met een drankje en snacks was de sfeer in de twee hallen en het buitenterrein ge zellig en goed. Jongerenwerkers Marco Soet en Daniel KorVer toonden zich “trots op de samenwerking en uitvoering door alle betrokken, de getoonde verantwoordelijk heid van de jongeren en het enthousiasme waarmee zij dit bereikt hebben”. Een aantal jon geren zelf vertelden “het gaaf te vinden dat ze zo iets gefikst heb ben, en dat de Politie meehielp en niets mocht doen” Gezien het succes is het de be doeling om in 2011 wederom een scooter meeting te organi seren. Een Rs£ wan Fonuir bepaal uw cadeau. Spee’ vrijhavens mee en neb aftijd pr»js’ BocyStep, Bcd/aa’a^ce. Scd/Combat. Zcmóa, BccvPumc. Sp’nn.nc, Ftress. Better BeHy. Gratis Attest en nog vee» meer Pnjressioceie kinderopvang, schminken, springkussen, kijven cf meedoen met Zemca K’dz 8t jcoo' Op de centrumlocatie aan de Dreef heeft de afgelopen we ken een kaalslag plaats gevonden. Rond het met zand opge hoogde terrein zijn alle bomen en struiken verwijderd. Op de definitieve bouwvergunning na - waarvan de uit spraak pas volgend jaar verwacht wordt - is nu alles klaar voor de bouw van het nieuwe centrum. FOTO RIEKELT BEZEMER Op 30 oktober houdt de Her vormd Herstelde Gemeente Dorpstraat van 09.30 tot 14.00 uur, haar jaarlijkse verkoping. Deze verkoping naast gezond - natuurlijk ook gewoon gezellig. Onze openingstijden zijn ver ruimd, er is kinderopvang en een fysiotherapeute om u te helpen gezond te bewegen. Sporten is voor iedereen. Juist ook wan neer u al een poosje niet meer beweegt. Kom samen of alleen. Aarzel niet langer! vindt plaats op het terrein van Gebr. Rademaker, Noordeinde 46-Bis. De opbrengst is bestemd voor de zending. Er zijn verse oliebollen, wijn, noten en kaas. Ook is er een springkussen. WELKOM Den Edel Sport Begint u (weer) me: sporten? Can hebben «e deze dag eer aantrekkelijk aenöod ais u besh»it *n te schrijven MULTI VASTGOED Werken voor Multi betekent werken in een uitdagende omgeving bij een dynamische internationale organisatie die behoort tot de besten binnen de sector commercieel vastgoed. Een bedrijf met korte communicatielijnen, informele omgangsvormen en ruimte voor groei en ontwikkeling. Deze winter gaat bij ons de open haard weer aan en kunt u ook na het sporten gebruik maken van de sauna's. ter showden lieten de aanwezi gen de regen snel vergeten. Scooter bezitters konden op een professionele rollenbank tegen een kleine vergoeding hun snel heid en vermogen laten testen. Dat bleek een succes, een mooie uitdraai van al hun technische gegevens werd onderling al snel vergeleken. In een van de hallen was er door rijschool Mimpen een parcours uitgezet, waar de jon geren zelf op een scooter een behendigheid parcours moch ten rijden, hier werd door de instructeur aandacht gegeven aan veiligheid, en het inmid- Twijfelt u al een poosje of u (weer) gaat sporten? Welke sport past bij u? Is de drempel om onze sportclub binnen te stap pen net een beetje te hoog? Kom dan langs op onze Open Dag! U kunt dan met eigen ogen zien hoe onze sportclub eruit ziet welke sporten u allemaal kunt doen. Onze sportadviseurs heipen Sporten is u graag vrijblijvend een keuze te maken uit het overweldigende aanbod. Er zit zeker iets voor u bij! Onze lidmaatschapsvoorwaarden zijn versoepeld waardoor het nu nog aantrekkelijker is om te star ten met sporten. Zaterdag 30 ok tober zijn er rondleidingen waarin u de sportclub en al haar facili teiten uitgebreid kunt beleven. “De huurderskoepel HWZM bestaat deze maand precies 15 jaar. Een mijlpaal, die best ge vierd mag worden. Van meet af aan had de HWZM de ambitie om een snelle groei van aangesloten huurders tot stand te brengen. De huur- dersbijdrage werd op basis van een vrijwillige keuze van de huurder opgenomen in de servicekosten. Deze bijdragen werden door Woonpartners verdubbeld. Binnen Woonpartners werd hier aanvankelijk sterk ver deeld over gedacht. Eén van de bestuursleden zei nog: ‘Waarom financier je je eigen oppositie? Dat kost je nog eens je kop!’ Daartegen over stond een solide meer derheid die voorstander was van het uitbouwen van het overleg met de HWZM. En tot op de dag van vandaag heb ik van ons eerste akkoord geen moment spijt gehad.” Voor de complete reactie van René Mascini, zie vanaf 30 oktober: wwui.weehblad- tuaddinxveen.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 37