Voorlopig nog betalen voor ID-kaart Pruik op maat Gebr. Bakker Zn. ™*^^^|^meubelspecialist 275’° e 42500 |g|i^L MATRASSEN 2010 1 1 r Winkelen in de webwinkel van de Weekkrant? Doe een oproep voor vrijwilligers op de website Goedkope ideeën voor feestdagen Op tijd bij je liefje DESSOi AUTÜI SALE; Raad wil vriendschapsband Pelhrimov houden Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 3 november 2010 Weekblad voor Waddinxveen pagina 19 Vermijd files FF Soppen Kookschrift Collecte www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel www.weekbladwaddinxveen.nl I Bij aansc 2e MATRAS GRATIS Kijk ook eens op www.bakkermeubelen.nl in o.a. een s< t.w.v. Vraagf Ergo Pocket SG30 Kern: Pocketvering 5 zones Comfortlaag2 cm SG30 Hoogte: +/- 21 cm Met handvatten, rits en luchtcapsules Haastrecht: Hoogstraat 30-44 en 55 T 0182-501313/502230 Zoetenneer: Woonhart Zoetermeer, Europaweg, T 079-3318467 C 179,95 <125,- Dit jaar bestaat ons familiebedrijf 150 jaar. Natuurlijk laten wij dit niet zomaar voorbijgaan. Daarom hebben wij op zaterdag 6 november een receptie van 15.00 tot 17.30 uur in onze showroom op de Hoogstraat 32 in Haastrecht. U bent van harte uitgenodigd. Waddinxveen: Noordkade 157 en 92a, T 0182-615722 De maanden november en december zullen ook in het teken staan van speciale acties. Kom naar een van onze winkels of bekijk www.bakkermeubelen.nl Profiteer van kortingen tot ive/ 20% 149,95 Ergo Pocket Latex Kern: Pocketvering 5 zones Comfortlaag: Latex Hoogte: +/- 21 cm Met handvatten, rits en luchtcapsules 35 Ergo Pocket Visco/Nasa Kern: Pocketvering 5 zones Comfortlaag: Visco/Nasa-traagschuim Hoogte: +/- 21 cm Met handvatten, rits en luchtcapsules van €850.- €150,- korting leTtW® I Excl. sierkussens 1 anurttn 1 J Woninginrichting k Opgericht 1860 1 I 9 Waddinxveen Aan een nieuwe ID-kaart hangt voorlopig nog een prijskaartje. Onlangs sprak de rechtbank van ’s-Hertogenbosch een von nis tegen de heffing van leges op nig geld en hierop nog verder korten zou zonde zijn van al het geld en moeite, dat het de afgelopen 15 jaar heeft gekost. De stichting bestaat volledig uit vrijwilligers en die moet je niet aanzetten om zelf nu maar nieuwe fondsen te gaan werven”. Aanvankelijk kreeg het CDA hierin geen steun van de andere coalitiepartners. Bart Wiekart (VVD) vindt dat je in tijden van bezuinigingen ook op leuke din gen moet bezuinigen. “Vriend schap heeft niets met geld te maken. Echte vriendschap kan ook zonder geld”, zo sprak hij uit eigen ervaring. Henry ten Zijt- hóff (PvdA) wil wel voortzetting van de vriendschapsband met Pehlrimov en zegt dat wanneer ID-kaarten uit, maar momenteel loopt nog een hoger beroeps zaak. Totdat daar uitspraak in is gedaan, handhaaft Waddinx veen de prijs van 42,85 euro en vanaf januari 43,85 euro, stelt wethouder Kees de Jong. “Als we nu al niet meer hef fen, hebben we direct een pro bleem”, wijst De Jong op het wegvallen van inkomsten voor de gemeente. de subsidie wegvalt, de ge meente daarmee de samen werking beëindigt. Claudia van der Toorn (D66) vindt dat het de gemeente weinig kost en veel mensen hier belang bij hebben. Wethou der Gerts vindt de vriend- schapband met Pehlrimov ook waardevol temeer daar de wederzijdse uitwisseling op scholen zo succesvol is, maar denkt dat de gemeente zich ook langzamerhand kan terugtrekken en het verder laten overnemen door de burgers en het bedrijfsleven. De gemeenteraad zal over de vriendschapsband in de eerstvolgende vergadering een besluit nemen. Sinds kort biedt Sis sers Kapsalon meer dan alleen het knippen en in model brengen van het haar. Eigenaresse Janine Brandt volgde gedurende anderhalf jaar cursussen en is nu gecertificeerd om pruiken aan te meten. “In het verleden werd ik, door mensen die een che motherapie kregen, weleens gevraagd om hun hoofd kaal te scheren. Dat deed ik dan bij de mensen thuis, in een veilige sfeer. Alleen kon ik die mensen daarna nooit iets aanbieden”, legt Brandt uit. Nu is daar dus verandering in gekomen. “Niet alleen voor mensen met een chemothe rapie, maar ook mensen die last hebben van haaruitval of een leuke pruik voor een feestje willen hebben, kun nen er één aanschaffen.” Brandt biedt, zo legt ze uit, twee soorten pruiken aan. Van de redactie Waddinxveen “We hebben synthetische prui ken, die je ’s avonds op een bol naast je bed zet en de volgende dag even kan schudden voor je ‘m op zet, en we hebben pruiken met natuurlijk haar. Die zijn wat voller, maar ook iets duurder. De synthetische pruiken zijn vooral handig voor mensen die vanwege medische redenen een pruik nodig hebben. Dan gaat het vaak om hooguit een maand of acht.” Brandt, die al 35 jaar kapster is en sinds tien jaar eigenaar is van Sissers Kapsalon, vertelt dat de pruiken met echt haar ‘echt maatwerk’ zijn. Voor het kopen van een pruik is het mogelijk om Brandt thuis, of desnoods in het ziekenhuis, uit te nodigen. “Dan neem ik wat voorbeelden mee en kan iemand op z’n gemak een keuze maken.” Voor meer infor matie over het aanschaffen van een pruik: www.lovelyhair.nl, of neem vrijblijvend contact op met Janine Brandt: 0182-640075. Voor Voor 99,95 Voor Acties in deze advertentie zijn geldig van 27-10-2010 t/m 30-11 -2010 Waddinxveen Wanneer de gemeente niet de benodigde 2.000,- be schikbaar stelt aan Stichting Vriendschapsband Wad dinxveen Pelhrimov zal dit het einde betekenen aan de kennis-, cultuur-, en kunst- uitwisseling met de zuster- gemeente in Tsjechië. De stichting verwacht dat de sponsors zich ook terugtrek ken, indien de gemeente geen enkele financiële bijdrage meer wil geven. Zweder Bergman (CDA) vindt dat achter het voornemen van de gemeente geen visie zit. “Er is een goede, bestaande relatie en er zijn veel mensen bij betrokken. Het kost wei- Janine Brandt kan met haar pruiken maatwerk leveren. FOTO: RONALD STAM UGINO

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 19