n ^^van bunningen M TAGHeuer Commercieel Medewerker Binnendienst m/v VERSTERK ONS TEAM! VERKOOPADVISEUR M/V 1 Gezocht: PRAKTIJKONDERSTEUNER ASSISTENTE 1 Sollicitaties kunt u sturen naar: Medisch Centrum Parklaan t.a.v. Mw. A. Scholten, centrummanager Parklaan 8 2771 GB Boskoop 0172- 232147 (ma, di, vrij) andrea.scholten@mcparklaan.nl Voor ons Medisch Centrum aan de Parklaan in Boskoop zoeken wij per direct opvol ging voor één van onze praktijkondersteuners voor 32 uur per week en een dokters assistente voor 36 uur per week. Het Medisch Centrum Parklaan is een moderne HOED-constructie met drie huisartsen praktijken, waarin 5 huisartsen, 6 assistentes, 2 POH's en een praktijkmanager werk zaam zijn. Werkzaamheden assistente: aannemen van de telefoon, afspraken maken, administratieve werkzaamheden, werk zaamheden in het kleine lab urine nakijken enz.), eventueel verrichtingen bloeddruk meten en glucose prikken. Afgeronde opleiding tot doktersassistente. Salaris volgens CAO huisartsenzorg. Wat wij van de sollicitant vragen: zelfstandig en secuur kunnen werken, goed kunnen luisteren en overleggen, vriendelijke persoonlijkheid, enthousiasme, inzet en een prakti sche instelling zijn vanzelfsprekend, ervaring met Microhis is een pre. Werkzaamheden POH: De praktijkondersteuners zijn betrokken bij en verantwoordelijk voor een goede organi satie en uitvoering van de zorg aan patiënten met een verhoogd risico op cardiovascu laire aandoeningen, patiënten met diabetes, kwetsbare ouderen en patiënten die willen stoppen met roken. Het spreekuur voor patiënten met astma en COPD wordt opgezet. Aanvang: 1 december voor minimaal 32 uur per week. Salaris volgens CAO huisart senzorg. Afgeronde opleiding Praktijkondersteuning Huisartsen. Voor inlichtingen kunt u zich richten tot: Mevr. M. van Tol, praktijkondersteuner (ma, woe, do) marieke.vantol@mcparklaan.nl Wij bieden: s Altijd actueel: de weekkrant.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk voor een indruk van ons bedrijf op: www.vanbunningen.nl Wij bieden u; - een uitdagende zelfstandige functie. - veel ruimte voor eigen initiatief. - een prettig, enthousiast en collegiaal team. - mogelijkheden voor verdere groei en ontwikkeling. - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - een salaris passend bij de functie. Sport Vision Nederland bv verzorgt binnen Nederland de distributie en marketing van exclusieve merken op het gebied van luxe gebruiks artikelen en accessoires. Wegens groei zoeken wij een:. U beschikt over; - een afgeronde MBO administratieve opleiding. - een commerciële en enthousiaste instelling. - een innemend en overtuigend karakter. - doorzettingsvermogen, pro-activiteit en een goed gevoel voor humor. - ervaring met geautomatiseerde processen, bekendheid met Accountview is een pre. U bent; - accuraat in het maken en nakomen van afspraken. - woonachtig in de regio. - enthousiast, zelfstandig en weet te overtuigen. - een representatief persoon die houdt van aanpakken. - een goede beheersing van het Engels en Nederlands in woord en geschrift, Frans is een pre. - samen met de Account Manager medeverantwoordelijk voor de opbouw van het merk. Voor deze functie zoeken wij enthousiaste kanditaten met ruime ervaring in de autobranche en een aangeboren handelsgeest. Heb jij je sporen verdient binnen het verkoopteam van een dealerbedrijf en ben je toe aan een nieuwe uitdaging? Kom dan ons verkoopteam versterken. Je wordt verantwoordelijk voor de verkoop van nieuwe Fordmodellen, jonge occasions en andere aanverwante diensten. Ford Van Bunningen behoort met 7 vestigingen in de Randstad tot de grootste Ford dealers van Nederland. Om ons verkoopteam optimaal te laten renderen en het hoge serviceniveau te continueren zijn wij op zoek naar: Solliciteren: Herken jij jezelf in het bovenstaande profiel? Mail dan je sollicitatiebrief en CV naar:directie@vanbunningen.nl een uitdagende baan binnen een solide organisatie, een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Voor deze functie stellen wij een auto van de zaak ter beschikking. 3 Wanneer u op deze functie wilt reageren, stuurt u dan binnen 2 weken uw sollicitatiebrief en Curriculum Vitae naar: Westbaan 250, 2841 MC MOORDRECHT. T.a.v. mevrouw D. de Kruijf - info@sportvisionnederland.nl +31 (0)182 3^ 39 - Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld - medisch g. centrum J parXiaas 3 AVANT-GARDE EYEWEAR

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 24