Tijd voor andere leuke dingen j HH - Doe een www.gouwemeubel.nl Een dokter in het weekend nodig? Piet Paulusma weet het oproep voor vrijwilligers Sprookjesboom op drie dvd’s Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 10 november 2010 Weekblad voor Waddinxveen pagina 15 Efteling Medisch Weersvoorspelling Collecte www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl ‘We hebben een geweldige klantenkring opgebouwd’ www.deweekkrant.nl/webwinkel en Eten ('Strak modernen^ Meubelspuitinrichting Peters sluit per 1 december de deuren. FOTO RIEKELT BEZEMER De in Waddinxveen geboren en opgegroeide Waddinxvener Dirk Peters (62) heeft het vak pas later geleerd. “Ik ben eerst werkzaam geweest in de tele communicatie. Mijn schoonva der had een meubelspuiterij aan de Wilhelminakade en via hem ben ik in aanraking gekomen met dit mooie vak. Natuurlijk moest ik het eerst leren. Uitein delijk ben ik in 1978 in dienst Ruud Groot Waddinxveen fabrikanten en meubeltoonza- len uit het hele land. De meeste klanten kwamen bij Peters door mond-tot-mondreclame. “Het gebeurde nogal vaak dat ik voor een klant een keuken moest spui ten en dat ik later werd gevraagd om ook de keuken van de kinde- Dirk Peters kijkt met veel ge noegen terug op zijn carrière en is terecht trots op de mooie werkstukken die hij in al die ja- ren heeft afgeleverd. “Ik heb dat met veel plezier gedaan, maar nu is het tijd voor andere leuke dingen. Ik wil al mijn klanten bedanken voor het vertrouwen, die ik door de jaren heen van hen heb gekregen.” Dirk Peters is voor velen een begrip op het gebied van het opknappen van meubelen en interieurbouw. De bekende meubelspuitinrichting, die al sinds 1983 is gevestigd aan de Staringlaan, sluit per 1 december de deuren. Dirk gaat, na ruim 32 jaar werkzaam te zijn geweest als meubelspuiter, genieten van zijn welverdiende pensioen. Het bedrijf aan de Staring laan 17F in Waddinxveen is nog tot 1 december geopend. De meubelspuitinrichting is te bereiken op telefoonnum mer 0180-618804. getreden bij mijn schoonvader. Op 1 juli 1978 ben ik mijn ei gen bedrijf gestart en in 1983 verhuisd naar de Staringlaan. Mijn vrouw Jannie heeft altijd in het bedrijf meegewerkt en in de loop der jaren hebben we samen een geweldig leuke klan tenkring opgebouwd”, zegt Dirk Peters. Veel particuliere klanten kwamen uit Waddinxveen en directe omgeving, maar Peters had ook veel werk van meubel- ren, buren of van familieleden te spuiten.” Maar Peters kreeg ook regelmatig speciale opdrachten, zoals heel specialistisch werk als het spuiten van klokken voor een klokkenfabriek in Sneek, het spuiten van speciale meu belen voor een raadszaal en de inrichting van musea en hotels. Bij Peters was de klant altijd ko- ning. “Ook in ons vak kan het voorkomen, dat de klant het toch iets anders wil, dus ik ben altijd net zo lang doorgegaan, totdat de klant tevreden was. Natuurlijk hebben we in onze branche veel te maken met steeds verder aangescherpte milieuwetgeving. Het is milieu vriendelijker geworden, maar dat is wel wat ten koste gegaan van de kwaliteit. Vroeger was het lakwerk veel sterker en kon je er bij wijze van spreken op schaat sen, zonder dat dit schade op liep. Toen werd er nog gewerkt met cellulose, maar dat is nu veranderd in twee-componen- tenlakken.” Meubelspuiterij Dirk Peters stopt ermee Na 32 jaar werkzaam te zijn geweest als meubelspuiter houdt Dirk Peters ermee op. Peters gaat samen met zijn vrouw Jannie genieten van een welverdiend pensioen. Openingstijden: ma. 13.00-18.00 uur, di. Vm vrij. 09.00-18.00 uur zat. 09.30-17.00 uur, koopavond do. van 19.00-21.00 uur. Parkeerplaatsen aan de voorzijde. Brugweg (ta Hefbrug) naar Beneden, onderaan haarspeldbocht naar links Parkeerplaatsen aan de achterzijde, vanuit utrecht/Gouda: langs het Gouwe Meubel pand rijden en voor het Tinq tankstation rechts naar beneden, vanuit Amsterdam/Alphen: langs het Tinq tankstation rijden en voor het Gouwe Meubel pand links naar beneden GENOEMDE PRUZEN ZUN MEENEEM PRUZEN. BEZORGEN KAN OOK 50.- PER TRANSPORT I Het is nu of nooit H Bij Gouwe Meubel Dit is bijna ónmogelijk'. Tafels,^^^Xroml Dit gedeelte en vele voor van onze showroom willen w buitenkans 9* r 'f TT**#. tft..

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 15