'fa# d&l mannenmode ■I l 50 Chef monteur W Heb jij oog voor techniek? Verkopers/Verkoopsters Kuijpers 1 I GEZOCHT: FULLTIME MAGAZIJNMEDEWERKER Parttime verkoopster v/m 15 uur (2 dagen) 4 tot 7,5 uur (o.a. de vrijdagavond) 3-Veld Glazenwassers en Schoonmaakbedrijf HEUVELMAN B.V. De Broekenschuur een interieurverzorgster van 15 a 16 jaar Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 10 november 2010 Weekblad voor Waddinxueen/Gouute Koerier pagina 20 I Hoe gezond zijn uw Longen? Wanneer je geïnteresseerd bent in deze baan, kun je je reactie, binnen 10 dagen, sturen naar TOP@vice, t.a.v. Janneke Pot, postbus 197, 3880 AD Putten. Of mail je sollicitatie (en of vragen) naar jannekepot@topadvice.eu. Wij stellen het op prijs wanneer je ervaring hebt op gedaan in de (mannenmode-) verkoop. Je bent in ieder geval service- en mens gericht en ziet het belang in van een goed samenwerkend team, zodat de uitstraling van, en de sfeer in de winkel onze klanten weer uit zal nodigen voor een volgend bezoek. Zeker zo belangrijk vinden jouw mogelijkheden om je (in ieder geval) gedurende 4 maanden per jaar zeer flexibel op te stellen en extra uren (dagen) te werken. Je bent verantwoordelijk voor de controle van de in en uitgaande goederen en het uitleveren hiervan. Je bent secuur, collegiaal, gemotiveerd, flexibel en je houdt van aanpakken. Daarnaast ben je in staat tot klein technisch onderhoud en heb je affiniteit met computers en met het vak schoonmaken. Je leest en spreekt goed Nederlands en bent in het bezit van rijbewijs B. Uiteraard kun je rekenen op een goede inwerk- periode en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Graag ontvangen wij uw reactie via onderstaand e-mailadres: info@heuvelman-schoonmaak.nl De Broekenschuur zoekt een leuke, gezellige SCHOONMAAKBEDRIJF voor circa 4-8 per week Heuvelman. Kuijpers heeft u wat te bieden! Installaties mannenmode is een begrip wanneer het gaat om mannenmode in het midden- tot hoogsegment. Voor onze winkel in Boskoop zoeken wij twee info@heuvelmanschoonm.nl www.heuvelman-schoonmaak.nl Voor de avonduren van 18.30 uur tot 21.00 uur, 3 avonden per week Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet beantwoord. (gratis advertentie) astmafonds.nl Zelfde werk. QMNWA556R5BB>CT De Broekenschuur is een drukke en gezellige spijkerbroekenwinkel, met een zeer groot assortiment broeken tegen lage prijzen en veel vaste klanten. Je werkt normaal gesproken of op donderdag of op vrijdag een halve tot een hele dag, afhankelijk van drukte. Verder komt het af en toe voor datje nog wat extra werkt, bijvoorbeeld bij ziekte of vrije dagen van je collega's. Je gaat deel uitmaken van een leuk en gezellig team, waarbij je het snel naarjezinzal hebben. Interesse in dit echt leuke baantje? Kom dan langs in de winkel of bel naar Ron op telefoonnummer: 0182-519363. Gezond verstand, vriendelijkheid en een goede inzet vinden wij belangrijker dan opleiding of ervaring. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan Kuijpers Installaties, postbus 358, 5201 AJ te's-Hertogenbosch, of per e-mail: elouwers@kuijpers.com. U kunt ook telefonisch reageren. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. E. Gijsbertsen, telefoon nummer 06-53807140. Voor meer informatie over Kuijpers kunt u de internet site raadplegen: www.kuijpers.com Kuijpers Installaties is de verzamelnaam voor de activiteiten op het gebied van ontwerpen en realiseren van technische installaties in gebouwen en in de indu strie, alsmede het onderhoud daarvan. Ons werkgebied beslaat een groot deel van Nederland. Wij behoren tot de top 10 van installatiebedrijven en nemen hier als een zelfstandig familiebedrijf een unieke positie in. Vanuit de vestigingen in Arnhem, Den Haag, Helmond, 's-Hertogenbosch, Roosendaal, Tilburg en Utrecht realiseert Kuijpers met 750 medewerkers een omzet van 135 miljoen. Vragen naar B. Groeneveld, Burgemeester Martenssingel 58, 2806 CW Gouda Tel. 06-53567262 of 0182-521784 Toput r?.r<cj0t (VarfOSCftMe 40+? SMS ‘COPD’ naar 4333 en ontvang gratis de COPD risicotest op uw mobiel. Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende en wil je langdurig zieken en gehandicapten de vakan tie van hun leven bezor gen? En doe je dat graag met tijd en ruimte voor persoonlijke aandacht? Sluit je dan aan bij ons supergemotiveerde team vakantievrijwilligers! Bel (076) 564 63 65 of kijk op www.zonnebloem.nl Wachtelstraat 6, Gouda (bij Bolwerk) Geopend: donderdag, vrijdag en zaterdag Omdat schoonmaken een vak is. Een gezonde organisatie met een goed werkklimaat mede door de enthousiaste werknemers, die met z'n allen werken aan technische interessante projecten. Alle medewerkers werken aan de groei van het bedrijf en hun eigen persoonlijke ontwikkeling (dit middels de cursusfacili teiten en interne doorgroeimogelijkheden). Een uitstekend marktconform salaris met goede secundaire- en tertiaire arbeidsvoorwaarden. U coördineert alle uitvoeringswerkzaamheden op een aan u toegewezen (deel) utiliteitspro- ject. In voorkomende gevallen neemt u deel aan uitvoeringsvergaderingen en bent u verantwoordelijk voor de logistiek op het project evenals de projectdocumentatie- en administratie. Tevens signaleert u eventuele meer- en minder werkzaamheden. U beschikt over een MBO opleiding richting installatietechniek en enige jaren relevante ervaring in een soortgelijke functie binnen deutiliteitsbranche. U heeft tevens affiniteit met grote projecten. Meridiaan 30, 280ï DA Gouda - Postbus 328, 2800 AH Gouda Telefoon 0182 615311 - Fax 0182 631937 info@heuve!n',an-schoonmaak.nl - www.heuvelrnan-schoonrnaak.nl vraagt Heuvelman is een regionaal georiënteerd schoonmaakbedrijf met 375 werknemers in dienst. Al meer dan 25 jaar is schoonmaken ons vak, onze zorg, ons specialisme. Wij maken schoon. En daar zijn we trots op. Ons personeel is goed opgeleid en j flexibel. Daarom staan wij voor kwaliteit, vak kundigheid en veiligheid. Ons bedrijf staat dicht” bij de klant en is bekend met de wensen. Voor onze sterk groeiende vestiging Kuijpers Centrale Projecten te Den Bosch, waar uitda gende landelijke projecten zoals nieuwbouw Bernhoven ziekenhuis Uden en renovatie Rijks- museum Amsterdam uitgevoerd worden, komen wij graag in contact met kandidaten voor de volgende functie: Verpleeg met passie en plezier tijdens een Zonnebloemvakantie! DE ZONNEBLOEM Astma Fonds Tl» "i - T

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 20