Hulp bij het huishouden Sales Support Medewerker Magazijnmedewerker Hulp thuis elektro service F woensdag 10 november 2010 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 21 Altijd actueel: de weekkrant.nl Vierstroom Hulp Thuis levert vanaf 1 januari 2011 in Boskoop weer Uw persoonlijke situatie is ons uitgangspunt! 'BOOMKWEKERIJ Zie jij jezelf in deze functie, reageer dan schriftelijk of per e-mail. Door onze succesvolle werkwijze en uitstekende reputatie kunnen wij blijven investeren in nieuwe ontwikkelingen en nieuwe medewerkers. ENTHOUSIASTE EN ACTIEVE MEDEWERKER vierstroom Wij bieden Een fijne werkomgeving met een informele werksfeer en goede marktconforme arbeidsvoorwaarden. De functie De Sales Support Medewerker werkt vanuit de binnendienst intensief sa men met Accountmanagers en Consultants. Offertes worden adequaat en punctueel opgesteld en opdrachten worden verwerkt. Uiteraard heb je als “spin in het web" voor het verkoopteam veel contact met onze klanten. Hoewel de nadruk binnen deze functie ligt op administratief gebied, beschikt de Sales Support Medewerker ook over prima commu nicatieve en commerciële vaardigheden. Wij vragen Havo/MBO niveau, bij voorkeur richting administratief; Ervaring in een commerciële omgeving; Punctualiteit en een no-nonsense mentaliteit; Flexibele, klantgerichte, communicatieve en commerciële instelling. Vosko Networking is dé netwerkspecialist van Nederland. Al meer dan twintig jaar ontwerpen, realiseren en onderhouden wij grote en complexe communicatienetwerken voor grote bedrijven en organisaties. Honderdduizenden mensen vertrouwen dagelijks op de kwaliteit van onze netwerken. Dat realiseren wij ons goed, en daarom investe ren wij veel in onze mensen. Want alleen op basis van hun kennis en hun betrokken heid, kunnen wij excellente service en support blijven bieden aan onze relaties. De functie De magazijnmedewerker werkt vanuit een kleinschalig magazijn met hoogwaardige apparatuur. Hij ontvangt en verstuurt inkomende en uitgaande goederen en verzorgt de magazijnadministratie in een geauto matiseerd informatie systeem. Verder verzorgt de magazijnmedewerker de opslag van apparatuur in het magazijn en onderhoudt relaties met logistieke vervoerders. Wij vragen Een opleiding op MBO niveau, bij voorkeur aangevuld met opleidingen op het vakgebied; Een hoge mate van klantgericht denken en handelen; Verzorgd voorkomen; Zelfstandig kunnen werken; Ervaring met geautomatiseerde systemen; Enige jaren relevante werkervaring. Wij zoeken een om ons team te versterken. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het verzorgen van de planten en het klaarmaken van leveranties. Gedacht wordt aan iemand van 18-35 jaar, die weet hoe het werkt in de boomkwekerij en zich daarin kan vinden. Boomkwekerij Leon van Lint is een kwekerij gespecialiseerd in het kweken van visuele en bladverliezende heesters in pot. Insteek 75 2771 AA Boskoop Tel. 0172-210 774 Fax 0172-210 762 Mob. 06-513 905 88 E-mail: info@leonvanlint.nl Zelfstandig elektromonteur Aankomend elektromonteur fyv/\/\ A Arx r vv Wil je ook werken bij de beste netwerkspecialist van Nederland? Mail dan je Curriculum Vitae met motivatie naar personeelszaken@vosko.nl Kampenringweg 43 - 2803 PE Gouda - Telefoon 0182-622822 www.vosko.nl Leon van Lint r VOSKO Meer weten? Voor meer informatie over Hulp bij het huishouden kunt u contact opnemen met Rolanda Snaaijer, relatiemanager Boskoop, via (079) 371 93 04 of rolanda.snaaijer@vierstroomhulpbijhuishouden.nl. Vanwege uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij: Opleiding VEV-TSI of gelijkwaardig, ervaring in de particuliere sector, in bezit van rijbewijs B (E). Opleiding VBO-elektro of gelijkwaardig, bereid om opleidingen binnen het leerlingwezen te volgen. F.W. Maas elektro service is een VEV-erkend Leerbedrijf. Wij bieden: - Uitstekende beloning, afgestemd op kennis en ervaring - Een prettige werksfeer - Spaarloon- en pensioenregeling Bel of schrijf: Van Leeuwenhoekstraat 25 2811 DWReeuwijk Tel. 0182-394613 0653-390407 http://www.maaselektro.nl F.W. Maas elektro service is een allround elektrotechnisch installatiebedrijf met 20 jaar ervaring. Wij zijn gespecialiseerd in ontwerp, installatie en onderhoud van elektrotechnische installaties. Om onze relaties een totaalpakket te kunnen bieden, werken we nauw samen met collega installateurs op het gebied van beveiliging, telematica en automatisering. Worden de huishoudelijke taken u te zwaar? Onze medewerkers ondersteunen u graag bij alle voorkomende huishoudelijke werkzaamheden. Ook voor alarmering, verpleging én verzorging thuis bent u bij Vierstroom aan het juiste adres. NI

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 21