Huizer neemt afscheid I 4 Brandweerkazerne in brand? Een nieuw plafond in 1 dag! Voedselactie succes Goedkope ideeën voor feestdagen Op zoek naar een verhaal? Als eerste op de hoogte Altijd als eerste op de hoogte PLflMECO PLAFONDS Showroom Korps zwaait laatste Waddinxveense commandant uit Dag van de Mantelzorg i i ■KI Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 10 november 2010 Weekblad voor Wdddinxueen pagina 23 Actueel Nieuws Archief Kookschriftje www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel Opfriscursus Inloopmiddag Vogelshow Rommelmarkt I Bingo Wijkdag Sing In Gedichten i Na het sein ‘brandmeester’ kon het feest beginnen fff® Gert - die al een week lang een 'MM Zevenhuizen In clubgebouw P.V. De Stormvliegers v.v.Zang en Kleur, aan het .Nijverheids centrum 52 2761 JP Zeven huizen, wordt op 14 novem ber van 10.30 tot 15.00 uur de Nationale Vorm en Pos tuurkanarie tentoonstelling gehouden. Tijdens de show zijn meer dan 360 vogels te bewonderen. Gouda In het Groene Hart Zieken huis vindt op woensdag 24 november van 14.00 tot 15.30 uur een inloopmiddag voor mensen met reuma plaats. Tijdens deze bijeenkomst, in het patiëntenservicebu reau in de Jozeflocatie, zijn vrijwilligers van de Reuma- patiënten vereniging Gouda en omstreken aanwezig die zelf ook reuma hebben. Zij helpen vanuit hun eigen er varingen bezoekers van deze inloop met vragen en bieden een luisterend oor. De Waddinxveense brand weer nam zaterdagavond af scheid van commandant Gert Huizer, die 1 november met pensioen ging. Gewoonlijk wordt bij feestelijke aangele genheden de kazerne aan de Noordkade omgebouwd tot een mooie feestzaal, maar dit keer had het korps toch iets anders in petto. Door Ruud Groot Waddinxueen straatverbod had gekregen voor de Noordkade - was met de fiets amper van huis vertrokken om nietsvermoedend naar zijn af scheidsfeestje te gaan, toen de brandweerwagens hem met sirene en in volle vaart over de Noordkade voorbij reden. Bij aankomst stond Gert het tafereel wat verbaasd te aanschouwen, waarop hij riep: “brand, brand!” Burgemeester Cremers maande hem tot actie en kordaat greep Huizer de brandslang om het vuur te doven. Voordat de feest gangers naar binnen mochten werd door burgemeester Cre- De gemeente Waddinxveen houdt vandaag, woensdag 10 november, de Dag van de Mantelzorg. Dit gebeurt in samenwerking met Palet Welzijn en de Nederlandse mers, officier van dienst Jack de Jonge en Ger Huizer besloten het dak te inspecteren. Na de controle gaf .Gert Huizer voor brand had gewoed. De tafels zagen er afgebrand uit en de feestgangers moesten zitten op zwartgeblakerde stoelen. Er volgde eerst nog even een korte inspectie, want veiligheid gaat voor alles, zeker bij de brand weer. Maar volgens de inspec teur mochten deze ‘afgebrande’ stoelen zelfs voor de zwaarlijvi- gen geen probleem vormen. De feestgangers konden naar bin nen en het korps kon waardig afscheid nemen van de laatste Waddinxveense commandant, die na 45 jaar trouwe inzet wel een feestje had verdiend. De Dag van de Mantelzorg vindt plaats in de zaal van Be Fair aan de Toemooiweg 101Er is voldoende parkeer gelegenheid en het gebouw is rolstoeltoegankelijk. Waddinxveen De oecumenisch-kerkelijke commissie Vorming en Toe rusting houdt op 11 novem ber een bijeenkomst óver gedichten schrijven, lezen en begrijpen in de Immanuël- kerk aan de Beatrixlaan. De Waddinxveners Ger Martini en Piet Hardendood zullen meer vertellen over hun ge dichten. De activiteit begint om 20.00 uur. Belangstel lenden kunnen zich aanmel den via 617521 of cobikrom- hout@jhotmail.com. Waddinxveen Wijkplatform Zuidplas houdt op zaterdag 13 november van 13.00 tot 16.00 uur de ‘Wijk dag Zuidplas’, in buurthuis Het Zuidhonk, aan de Zuid- plaslaan 552 in Waddinx veen. Volwassenen kunnen tussen 13.00 tot 15.00 uur maximaal twee items laten bekijken door een antiquair. Daarnaast zijn er optredens van kinderen van Waddinx veense basisscholen. De kazerne was van binnen en van buiten volledig omgebouwd tot afgebrand, zwart geblakerd gebouw. Met veel rookontwikke ling en een aantal brandhaarden buiten, zag het eruit of de grootste klus van Gert Huizer nog moest beginnen. Nietsvermoedende voorbijgangers dachten dat de boel echt in lichterlaaie stond. FOTO: riekelt BEZEMER de laatste keer het sein ‘brand meester’. Daarna kon het afscheidsfeest beginnen, maar wel in een zaal die er uitzag alsof er een flinke Waddinxveen Het Seniorenwerk van de Stichting Vonk houdt - samen met Veilig Verkeer Neder land afdeling Waddinxveen - op vrijdag 12 november een gratis Opfriscursus Verkeers regels. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en vindt plaats in het Anne Frank activitei tencentrum in Waddinxveen. De bijeenkomst is bedoeld voor senioren die deelnemen aan het verkeer als automo bilist, fietser of berijder van een scootmobiel. De toe gang is gratis. Van tevoren opgeven is niet nodig. Meer informatie: Seniorenwerk van Waddinxveen, telefoon 0182-631932. Waddinxveen De Hersteld Hervormde Ge meente houdt pp 20 novem ber van 10.00 tot 15.00 uur een rommelmarkt in haar gebouw aan de Staringlaan 19 in Waddinxveen. Er is een koffiehoek en bezoekers kun nen er terecht voor curiosa, boeken, cd’s, tweedehands artikelen, nieuw speelgoed en diverse levensmiddelen. Voor meer informatie bel 0182-616280. Waddinxveen In de gereformeerde kerk aan de Passage in Waddinxveen wordt op zaterdag 13 novem ber een Sing In gehouden. Het programma duurt ruim een uur en zal vooral bestaan uit samenzang onder leiding van de band. Ook het kinder koor zingt een aantal liede ren. De Sing In begint om 19.30 uur, toegang is gratis. De Dorcas Voedselactie, afgelopen zaterdag in de Plus aan de Zuidplaslaan in Waddinxveen, is zeer geslaagd. Veel in woners van Waddinxveen brachten artikelen naar de su permarkt, bestemd voor de allerarmsten in Oost-Europa. Twintig vrijwilligers hebben in totaal 78 dozen kunnen vul len met voedsel. FOTO PR Zonder hak- en breekwerk terwijl de meubels blijven staan! Verlichting naar wens! Plafonds geschikt voor iedere ruimte. Bioemendaalseweg 2 te Waddinxveen Tel. 0182-391 135 Fax. 0182 - 395 470 www.plameco.nl Patiënten Vereniging. Chro nisch zieken of gehandicapten Waddinxveners worden samen met hun mantelzorger getrak teerd op een middag en avond vol theater en gezelligheid. Waddinxveen De afdeling Seniorenwerk van de stichting Vonk houdt op dinsdag 23 november een bingoavond in het Anne Frankcentrum aan het Jan van Bijnenpad 1Deze bingo voor senioren stond eerst ge pland op 16 november maar is verplaatst naar 23 novem ber. Vooraf opgeven voor de bingo is niet nodig. Een plankje kost 2,80 euro, twee plankjes samen 3,60 euro. De zaal is geopend vanaf 19.30 uur. De bingo begint om 20.00 uur en duurt tot on geveer 22.00 uur. Voor meer informatie is het mogelijk contact op te nemen met Se niorenwerk, telefoonnummer 0182-631932. Wie gebruik wil maken van het vervoer via de GroeneHartHopper, dient de rit te bestellen via het telefoonnummer 0800- 0220900. --- ?r

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 23