We testen alles eerst zelf! I 19 nov. 18 I J I demon el ön- stratiedag atiedag meéikos DR. GRENDEL r '4 Beauty Studio - Anti-ageing Instituut dat deze aansluiten en geschikt zijn voor onze klanten. Kom op één van onze demonstratiedagen. Op deze dagen kunt u een GRATIS proefbehan- deling ondergaan waarbij u tevens een persoonlijk advies krijgt zodat u exact weet hoeveel jaar uw huid jonger kan worden en wat de kosten zijn voor uw persoonlijke natural make-over. De proefbehandeling en het advies zijn geheel gratis terwijl een dergelijke behandeling normaal minstens 70,- kost. Vinkebuurt 124, 2471 XD Zwammerdam, (t) 01 72-477 847 (w) goodlooking.nl De eerste demonstratiedag is al volgeboekt, 1 9 november organiseren we een 2e dag, reserveer snel want vol=vol! Huidverbetering Gezichtsverbetering Massages Permanente Make-up PascauD Wij testen al onze producten en behandelingen zelf om zeker te weten Wratten Laserontharing Rk Ir ■MB mg llllt Doe de test zelf! Massages Pedicure “Wij zijn dagelijks op een professione le manier bezig met het uiterlijk. Met hoogwaardige technieken en natuur lijke materialen gaan we de strijd aan tegen het ouder worden'van de huid, maar ook het gezond en vitaal houden van de huid is één van onze speer punten. Het leuke is dat wij niet alleen vrouwen ontvangen maar ook steeds meer mannen van jong tot oud. Geluk kig beseffen zij ook steeds meer datje er beter uit kan zien door een gezonde huid”, aldus Monique. Eigenaresse Monique van der Werf vindt datje achter alles watje verkoopt moet staan. “We hebben destijds dan ook heel bewust gekozen om samen te gaan werken met het Pascaud Anti- ageing Instituut. Het anti-ageing con cept van Pascaud vult de ruimte tussen gewone schoonheidsverzorging en de stap naar een arts of kliniek. Een jonger uiterlijk zonder drastische ingrepen, chirurgie of injectables Je blijft je zelf maar dan jonger.” Welke lichaamsdelen kunnen we behan delen? Vrijwel alle lichaamsdelen zoals o.a. het gezicht, de bikinilijn de benen, armen en rug kunnen met laserlicht worden behandeld. Laserontharing met behulp van laser licht. Op de behandelde plekken wordt ongewenste haargroei tot 90% vermin derd. De eventueel resterende haren kunnen dunner en lichter van kleur zijn. Kortom je kan van top tot teen door het team van Monique worden behandeld. “We willen dat iedereen tevreden onze salon verlaat en zich een stuk jonger voelt,” besluit Monique het gesprek. Een goede huidanalyse staat aan de basis voor een behandeladvies en de juiste productkeuze. Om alle aspecten van de huid te kunnen meten ontwik kelde Pascaud het Multi Analysis Center (MAC). “We bieden een breed scala van ge- zichts- en huidverbeteringsbehandelin- gen aan. Voor de gevoelige huid, vocht- arme/droge huid en bv. acne. Ook bij heren zijn onze behandelingen steeds populairder.” Massage is een weldaad voor jezelf. Een moment om tot jezelf te komen. Door dat lichaam en geest zicht ontspannen, zorgt het ervoor dat de energie beter door het lichaam kan stromen. Dit sti muleert de doorbloeding van het weef sel, zodat afvalstoffen afgevoerd wor den. “Onze Shiatsutherapeute geeft bij ons de Shiatsu-massage, lymfedrainage en ontspanningsmassage”. “Voor vrouwen die altijd in tijdnood zit ten en geen zin hebben om uren voor de spiegel te staan brengen wij perma nente make-up aan”. Ook hiervoor gaan we in december nog een inloopmiddag organiseren om Make-up advies te ge ven. Op onze website kunt u al onze acties en demo-dagen in de gaten hou den. AOTI RGEina 4 IOSTITUTE Goo Fr zijn zoveel verschillende behan- Ldelmethoden en producten dat het voor de consument soms heel moei lijk is te beoordelen welke geschikt zijn en welke effectief en veilig. Bij GoodLooking Beauty Studio - Anti - ageing Instituut in Zwammerdam testen ze daarom eerst alles zelf. Zo kan er bijvoorbeeld een diagnose worden gesteld van de rimpels, po- riëen, vlekjes, gelijkmatigheid van de huid en zonschade. Tevens meten we ook o.a. het vocht- en talggehalte, de elasticiteit, verhoorning, pigmentatie, vet, zuurgraad en temperatuur. Aan de hand van deze gegevens kunnen we voor en na de behandelingen het effect controleren. Woensdag 8 december komt een con sulente van het huismerk ‘Dr. Grandel’ enkele demonstraties en tips geven voor de feestdagen, noteer vast in uw agenda. Enthousiast laat Monique de goed ge outilleerde behandelkamers zien en legt uit waar alle apparatuur voor dient. “Uiteraard kunnen klanten bij ons ook terecht voor standaard verzorgingsbe- handelingen, ook voor pedicurebehan- delingen die in veel gevallen vergoed worden door de zorgverzekeraar, kan men bij GoodLooking terecht, een ge diplomeerde specialist behandeld alle voorkomende aandoeningen aan de voeten. Vrijwel iedereen weet wat wratten zijn. Deze ruw aanvoelende knobbeltjes komen vooral op de handen en onder de voetzolen voor, maar ook elders op het lichaam bij zowel kinderen als volwassenen. Ook ouderdomsvlekken en fibromen zijn veel voorkomende huidontsieringen. Cryotherapie is een behandeling die werkt d.m.v bevriezing van weefsels met als doel om diverse huidaandoeningen te behandelen. “18 en 19 November organiseren wij samen met Pascaud een demo- dag, we hebben dan van 11.00 uur tot 16.00 uur een Pascaud specialiste die speciaal die dag een intakege sprek en demonstratiebehandeling geheel gratis Verzorgd (t.w.v. 70,-). Bel en reserveer alvast een plekje want vol=yol." Ongewenste haargroei in het dage lijkse leven is voor veel mensen een groot probleem. Met de moderne diode-lasertechnologie is het nu mo gelijk om haargroei te reduceren. Ook deze behandeling is uiteraard geschikt voor mannen en vrouwen. “Onze huid- therapeute is werkzaam bij een Laser Medikos vestiging en is aangesloten bij de Nederlands Vereniging van Huidthe- rapeuten (N.V.H.).” Gezichts-lichaamsbehandelingen Huidverbetering Laserontharing Verwijderen van pigmentvlekken Permanente make-up u

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 24