Winters plaatje Ruim wonen tussen water en weide 2 11 essenkwartier, nl www.pnn Toekomst voor oude elpees Op de foto met Johan Cruijff Maak ‘n account aan op onze site f j Geboren, getrouwd, overleden li I woensdag 17 november 2010 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 25 Altijd actueel: de weekkrant.nl Eigen nieuws Paparazzi aan ‘t werk Familieberichten Digitaal Symposium Voorlichting Informatieavond Start verkoop houten e Jong KWARTIER ZATERDAG 27 NOVEMBER 2010 www.gouwekoerier. n I www.deweekkrant.nl www.gouwekoerier.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel het publiek - jong en oud - heel ONTWIKKELING: Meer informatie? Kijk op www.prinsessenkwartier.nl. In Moordrecht, tussen Rotterdam en Gouda, wordt Prinsessenkwartier gerealiseerd. Landelijk wonen bij water en tussen groen, midden in de Randstad. - Prima bereikbaar: hartje Gouda in 10 autominuten en Rotterdam binnen 20 autominuten. - Alles onder handbereik: van basisscholen tot sportverenigingen. Mooie, autoluwe en kindvriendelijke wijk. Ruime, stijlvolle woningen. Op 27 november a.s. start de verkoop van Prinsessenkwartier. Iedereen is van harte welkom in Grand Café IJsselweide (Golfbaan IJsselweide, Sluisdijk 15 in Gouda) tussen 11.00 en 12.30 uur. INLICHTINGEN EN VERKOOP: Van Leeuwen Makelaardij Moordrecht 0182-370774 - info@vanleeuwenmak.nl tot en met donderdag) of via tig met kinderen. Daarom kan e-mail: preventie @ggzmid- denholland.nl. 21 geschakelde woningen lichten ruim; 3 slaapkamers - Vanaf ca. €260.000,- v.o.n. 1<4 twee-onder-een-kap woningen Direct aan het water; 173 m ruim; 3 slaapkamers; 2 badkamers; garage; 2 extra (slaap)kamer op zolderverdieping mogelijk Vanaf ca. €440.000,- v.o.n. 2 vrijstaande villa's direct aan de Ring vaart; grote kavels Vanaf ca. 750.000,- v.o.n. goed met de honden op de foto.” De husky is een echte werkhond, legt Carolien van Hevelingen uit. “We doen dan ook regelmatig mee aan sledehondenwedstrij den in onder meer Duitsland en Oostenrijk. Het seizoen begint al in oktober en eindigt in maart. Over een speciaal afgezet par cours leggen we afstanden van tien tot twintig kilometer af en dat is geweldig om te doen.” Tijdens het laatste weekend - zaterdag 18 en zondag 19 de- Gouda/Regio Het Groene Hart Ziekenhuis (GHZ) in Gouda houdt dins dag 23 november in samenwer king met de Schildklierstichting Nederland de informatiebijeen komst ‘Als je schildklier niet goed werkt’ voor schildklierpa- tiënten en hun naasten. Dr. A.W. van den Beid, inter- nist/endocrinoloog in het GHZ, vertelt over de functie van de schildklier, schildklierziekten, behandelwijzen en over schild klier en zwangerschap. Na haar lezing kan het publiek schriftelijk vragen indienen, die na de pauze door dr. Van den Beid worden beantwoord. Schildklierstichting Nederland is deze avond ook aanwezig met informatiemateriaal. De avond vindt plaats in de Ge hoorzaal van de Bleulandlocatie van het Groene Hart Ziekenhuis en duurt van 20.00 tot 22.00 uur, de zaal gaat open om 19.30 uur. De toegang is gratis. Aanmelden kan bij het Groene Hart Ziekenhuis via tel.: 0182- 505000 of via aanmelden@ghz. nl. Teun de Boer en Carolien van Hevelingen met hun huskyhon- den. FOTO: RIEKELT BEZEMER cember - van de Indoor Groe- neHart Megakerstmarkt zijn Teun en Carolien met hun zes huskyhonden te zien in het Plan- tariumgebouw op het ITC-ter- rein in Hazerswoude-Dorp. Het publiek kan met de honden en een hondenslee op de foto. Daarnaast worden er nog vele andere kerstactiviteiten gehou den, Meer informatie over deze kerstmarkt is te vinden op de website: www.indoorkerstmarkt. nl. aat.gouda@reumapv.nl of tel.: 0182.523980. en past daarom goed bij de In door GroeneHart Megakerst markt, zegt Teun de Boer. Hij is al meer dan vijftien jaar met het ‘husky-virus’ besmet. “Mijn zes huskyhonden zijn mijn lust en mijn leven. Het is overdreven om te stellen dat het mijn kinderen zijn, maar het lijkt er wel op”, zegt hij lachend. “Het zijn heel bijzondere dieren. Ze zijn niet alleen mooi om te zien, maar deze honden hebben ook nog eens een hoog knuffel- gehalte én ze zijn heel lief en rus- Door Marieke Markus Boskoop Vijftien jaar geleden kochten Boskopers Teun de Boer en Carolien van Hevelingen hun eerste huskyhond. Inmid dels hebben zij er zes. Het publiek kan tijdens de Indoor GroeneHart Megakerstmarkt met deze bijzondere honden op de foto. Een hondenslee met huskyhon den is een.typisch-winters plaatje Reeuwijk/Regio Het symposium ‘Reuma in de Regio’ wordt gehouden op zaterdag 27 november in zalencentrum De Brug in Reeuwijk. Medewerking wordt onder andere verleend door de af deling Reumatologie van het Groene Hart Ziekenhuis en de regionale afdeling van de Reumapatiëntenbond. Er worden verschillende lezin gen en workshops gegeven over onder meer artrose, reu- matoide artritis, leefwijzen en bewegen. En er zijn informatiestands van organisaties die op vele verschillende manieren be trokken zijn bij reuma. Daar naast zijn er beweeg- en ont- spanningsdemonstraties De informatiemarkt en de demonstraties zijn vanaf 13.00 uur gratis te bezoeken. De lezingen en workshops beginnen om 10.00 uur. Wie wil deelnemen aan de gehele dag en ook de lezin gen en workshops wil bijwo nen, betaalt 7,50 euro (dit is inclusief lunch en twee con sumpties). Opgeven kan voor 20 no vember via e-mail: secretari- Gouda/Regio GGZ Midden-Holland houdt dinsdag 30 november, in samenwerking met een aantal andere organisaties, een voorlichtingsavond over mantelzorg bij psychische en/ of verslavingsproblemen. Tijdens de bijeenkomst ligt de nadruk op het geven van tips en adviezen. Na de pau ze is er ruimte voor vragen en discussie en het delen van tips. De avond is toegankelijk voor een breed publiek: familiele den, cliënten, hulpverleners en andere geïnteresseerden. De avond begint om 19.30 uur, het publiek is welkom vanaf 19.15 uur. De bijeen komst duurt tot ongeveer 21.30 uur. De toegang is gratis en vooraf aanmelden is niet nodig. De avond wordt gehouden in de Veste aan de Ridder van Catsweg 300 in Gouda. Voor meer informatie: Renske van Rooijen van de afdeling Pre ventie en Dienstverlening van de GGZ Midden Holland, tel: 0182-563656 (maandag

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 25