Prostop als beste getest De Kast voor KWF Tachtig liedjes op twee cd’s Cadeau van deze krant Kleur en win kaartjes voor i het grote feest Reageer op de column van Henk Spaan Dagelijks nieuws over Sint en Piet Henk Spaan Queensongs Klik&Win 4 daags arrangement Tafelen bij Tout Court Altijd actueel; de weekkrant.nl woensdag 17 november 2010 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 27 Club van Sinterklaas Sinterklaas Geef je mening www.deweekkrant.nl/webwinkel www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl/spaan Column Lezersactie Win een ‘Thüringen natuurlijk!’ voor twee personen! Met eenmalig stopgesprek en laserbehandeling tabak de baas Gratis cd bij reservering van minstens twee kaarten Sint en Kerst Is w y FOTO PETER ELENBAAS Verslavingsarts dr. B. van Sta veren legt uit dat de rookversla ving bestaat uit twee belangrijke aspecten: de lichamelijke af hankelijkheid en de geestelijke afhankelijkheid: De roker moet beschikken over de juiste moti vatie en moet bereid zijn om de knop om te zetten. Dan kan er, met de juiste begeleiding en met een goed hulpmiddel, een zeer grote kans van slagen worden gecreëerd. Iedere roker weet dat stop pen met roken een zware opgave kan zijn. Toch stoppen steeds meer Nederlanders met roken. Wat is het gehei me wapen in de strijd tegen de tabak? We vergeleken meerdere hulpmethodes en daar kwam een interessante eindconclusie uit. ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Dé Weekkrant geeft -zo lang de voorraad strekt- bij het reserveren van twee toegangskaarten voor het speciale De Kast-concert ten bate van KWF Kanker bestrijding de nieuwste cd ‘Welkom Thuis’ cadeau! Maak bovendien kans op een Meet en Greet. en kan dan al meteen beginnen met de eerste stap richting een rookvrij leven. Zo wordt bewust wording en motivatie gecreëerd. De therapeut neemt de tijd om met de roker te praten over val kuilen en geeft tips en adviezen. Na dit consult gaat de therapeut van Prostop de cliënt behandelen onze hits achter elkaar. Daar naast zing ik een aantal duetten samen met Xander de Buisonjé. Dat wordt heel bijzonder.” Het special KWF-concert van De Kast begint dinsdag 22 fe bruari 2011 om 20.15 uur. De deuren gaan om 19.00 uur open. Er is een parkeergarage onder de zaal. Vanaf Rotterdam CS is het slechts vijf minuten lopen. Kaarten kosten 30,40 of 50 euro. Bel nu de Nationale Thea terkassa 0900-9203 voor het bestellen van de kaarten. Of ga naar de website www.ntk.nl/voorstelling/de-kast-kwf-for-life. Geef wel bij de bestelling de actieCode cd door of toets deze code in! Speciale VIP Kaarten kosten 75 euro. Dit zijn de beste plaat sen voor in de zaal inclusief koffie/thee, gebak en twee con sumpties en wordt ontvangen in een speciale VIP room. Deze beperkt beschikbare kaarten zijn gemakkelijk te bestellen en veilig te betalen via de website www.concertplaats.nu. Vergeet ook hier de actiecode cd niet in te voeren! Op een voorjaarsavond aan het begin van dejaren tachtig liep ik door de Amsterdamse Runstraat, op de grens van het cen trum en de Jordaan, naar huis. Tegen het einde van de straat stond op de stoep een kok in vol ornaat. Helemaal in zijn eentje rookte de monumentale verschijning een sigaar. Het liep tegen twaalven. Hoewel ik de kok daar nooit had gezien, leek hij één met het straatbeeld. Hij groette. De meeste Amsterdammers groeten op straat geen vreemden. John Fagel wel. Hij vertelde dat hij de volgende dag zijn restaurant Tout Court zou openen. Ik reserveerde een tafeltje. Vanaf dat moment was Tout Court onze tweede huiskamer, zoals voor meer mensen uit de buurt. De vorige week gestorven Fagel was een geweldige gastheer. Soepel plooide hij zich naar de grillen van de meest excentrieke klandizie. Niet altijd was het even gemakkelijk. Mijn dochter at als peuter uitsluitend ‘pasta zonder saus’, een kwelling voor elke kok. Spaghetti alleen in water gekookt? John deed er een klontje boter door. Ze at het niet op. Parme zaanse kaas? Het bord bleef vol. Een beetje gehakte peterselie dan? Stoïcijns verwijderde ze het kleinste groene snippertje van de sliertjes voordat ze ging eten. Daarna verdween ze onder het grote afhangende tafelkleed om zoet te gaan spelen met haar Babar poppetjes. Als ze er genoeg van had dribbelde ze naar de kassa van Toos, Johns vrouw. Soms zat daar Toos’ dochter, haar sprekende evenbeeld met die zwarte ogen en Brabantse tongval. Het duwde even voordat mijn dochter de persoonsverwisseling door had. Daarna was het voor haar: grote Toos of kleine Toos. Ischa Meijer kon schreeuwend binnenkomen dat hij niet wilde eten maar wel drie toetjes. Daar draaide John zijn hand niet voor om. Binnen vijf minuten had hij de kleine aan het smik kelen. Als het laatste hoofdgerecht door was, kwam John naar voren om aan tafel nog een sigaartje te roken en een glas rode wijn te drinken: een man aan het einde van zijn werkdag. Soms zag je hem ’s nachts in vol ornaat nog even op de stoep staan. Door de grote belangstel ling van de lezersactie voor We Will Rock You heeft dé Weekkrant de actieperiode met twee weken verlengd! Vier het daverende succes van We Will Rock You mee en reserveer nu o.v.v. Wege ner Weekkrant en ontvang 50% procent korting op elke tweede kaart*! Exclusief te zien in het Beatrix Theater in Utrecht! Voor meer informatie: www.wewillrockyou.nl. *Actievoorwaarden: Boek- baar tot en met 30 november 2010. Reserveer telefonisch via 0900-1353 (45 cpm) o.v.v. ‘de Weekkrant’. Geldig voor le en 2e rangskaar- ten van zondag tot en met donderdagavond voor de voorstellingen tot en met 31 december (m.u.v. de feestda gen). Actie is geldig op basis van beschikbaarheid en niet in combinatie met andere aan biedingen. Joop van den Ende Theaterproducties be houdt zich het recht voor de actievoorwaarden tussentijds te wijzigen. Exclusief eventuele reserve- ringskosten. Op Op. Welkom Thuis is warmer, crea tiever en muzikaler dan alle vo rige albums. Schrijven doen de bandleden nog altijd afzonder lijk thuis om het later gezamen lijk uit te werken. Maar door al les wat ze hebben meegemaakt staan ze anders in het leven. En dat is te merken aan het album. “En toen kwam een eervolle uitnodiging van KWF Kanker bestrijding om in de Grote Zaal van de Doelen Rotterdam,” zegt Syb. “We zingen dan al “De meeste mensen hebben wel eens nicotinevervangers gebruikt, zoals pleisters of kauwgum,” weet Van Staveren. “Toch zijn de resultaten van deze middelen niet heel hoog. Het onderdrukt tijdelijk de licha melijke afhankelijkheid. Echter, wanneer een ex-roker stopt met de pleisters of kauwgum, is een terugval zeer waarschijnlijk.” Het slagingsresultaat na 12 maanden met behulp van deze middelen is dan ook ongeveer 16 procent. Het stopgesprek in combinatie met een laserbehan- Gratis therapie Dé Weekkrant mag twee Prostop Lasertherapieën weggeven aan haar lezers. Ga naar: www. prostop.nl/weekkrant en laat uw gegevens achter. Winnaars worden komende week terugge beld. Indien u zelf een afspraak wenst te maken of informatie wilt aanvragen dan kunt u gra tis bellen naar: 0800 77 67 867 tijdens kantooruren. U kunt ook informatie aanvragen via www. prostop.nl. met softlaser. Dat is een veilige pijnloze bundel licht die door de huid heen acupunctuurpunten kan behandelen. Daardoor gaat het lichaam een hormoon aan maken dat de behoefte aan ni cotine langdurig verzadigd. De roker heeft daardoor amper last van ontwenningsverschijnselen en heeft ook niet meer de sterke behoefte om te roken. “Wat opvalt aan de Prostop Lasertherapie,” vertelt Van Staveren, “is de minimale ge- wichtstoename van de ex-roker. Vaak krijgen rokers te maken met veranderde stofwisseling, bij Prostop bleek dit veel beter onder controle dan bijvoorbeeld bij andere hulpmethoden.” Op basis van eigen evaluaties van Prostop heeft ruim 80 pro cent van de stoppers minimaal last van ontwenningsverschijn selen. Prostop is na vijftien jaar de meest populaire stopmethode van dit moment, volgens onaf hankelijk onderzoek via Google insights. Dat blijkt overigens ook uit eigen onderzoek van Prostop: “Ruim 80 procent van onze cli ënten is bereid om Prostop te adviseren aan vrienden en fa milie.” Steeds meer Nederlanders schakelen hulp in bij het stoppen met roken. deling (de Prostop Laserthera pie) blijkt na 12 maanden een gemiddeld slagingsresultaat te hebben van 40 procent. “Dat is aanzienlijk hoger,” benadrukt Van Staveren. Een roker krijgt na het maken van de afspraak informatie thuisgestuurd ter voorbereiding De Kast bestaat twintig jaar! Alle reden voor Syb van de Ploeg, Peter van der Ploeg, Kees Bode, Sytse Broersma en Nico Outhuijse om dat ge past te vieren. Mét de nieuwe sfeervolle cd Welkom Thuis en een sfeervolle Welkom Thuis Tour. Dinsdag 22 februari 2011 heten de vijf muzikanten hun fans van harte welkom in één van de mooiste concertzalen van Europa, Concertgebouw de Doelen Rotterdam. Speci ale gast is Xander de Buisonjé die zijn mooiste Volumia! liedjes zingt en een aantal du etten zal zingen met Syb. L. - F1

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 27