Heren 1 scoort I 1 Kampeerhal De Vrijbuiter Roden, Gouda Roermond Dé Outdoor schoenen specialist! r t Vind artikelen terug in de digikrant Toe aan nieuwe uitdaging Plaats je bericht in de agenda 100 keer wandelen in de stad I 89." 24." 69." 8." 9." 39." 139." 119." 95." 99." 54." 139." JIJ' 2.5 UIER woensdag 17 november 2010 Weekblad voor Wdddinxueen/Gouwe Koerier pagina 35 Altijd actueel: de weekkrant.nl Digikrant Ontdekken Evenement Andere baan ASW wint Flam Haarden Floreant Korbis winnaar lafuma 0 OLANG OLANG OP=OP \OLANG 99." De Vrijbuiter Kampeerbeurs 2010 27t/m30dec. Roden. Gouda en Roermond van 10.00-18.00 uur www.vrijbuiter.nl 104.95 Vanaf/ 79." 17." 14.95 99 17.95 49." 99." 84.95 143." 133." 139." DE VRIJBUITER 199." A- 54." .HOU VAN I HOLLAND 159." www.deweekkrant.nl/webwinkel www.gouwekoerier.nl www.gouwekoerier.nl wwvy.deweekkrant.nl/banen 4 r seniormaten 29.’s I Campingaz Terrasverwarmer Stoel Vienna basic Lafuma Relaxstoel Stoel Vienna polster Oliekachel Kero 260 Koffiezetter Keramische kachel Van de redactie Waddinxveen Grisport Nordland/Country - Stevige hiel, sterke zool en een beschermende neus. - Voorzien van waterdicht en ademend membraam van Spotex. - Model Nordland maat 36-42 - Model Country maat 41-46 Waddinxveen In de uitwedstrijd in de vol- leybalcompetitie van de eer ste klasse speelde het eerste herenteam van Flam Haar den Be Fair afgelopen zater dagavond tegen de nummer 2, Jupiter 1 uit Oudewater. Coach Ronald de Rooij had de beschikking over de com plete selectie en startte in de eerste set met spelverdeler Michael van Maaren. Pas aan het eind van de set krijgt Jupiter goed grip op het spel: 25-20. Jupiter is goed op dreef en weet door sterk te serveren Flam Haarden zo onder druk te zetten dat er te veel fouten gemaakt wor den. Daardoor is de tw’eede set reddeloos verloren: 25-10. Met spelverdeler Marc van Kooten en een gewijzigde op stelling, laat Flam Haarden in de derde set weer zijn tan den zien. Jupiter is echter een ervaren team en weet sterk terug te komen: 25-20. De vierde set komt Flam sterk uit de startblokken, maar Jupi ter geeft geen krimp: 25-15. Ondanks het verlies met 4- 0 handhaaft Flam Haarden zich op een zevende plek in de eerste klasse. - Rechthoekig aluminium frame - Extra hoge rugleuning - Extra sterk - Weerbestendig textileen - Rugleuning 8 standen verstelbaar Heren 1 van Basketbalver- eniging Waddinxveen Flyers is verlost van de hatelijke 0. Afgelopen vrijdag werden de eerste punten gepakt. Slachtoffer van deze Wad- dinxveense dadendrang was Red Stars uit Soest, 81-71. I - Model: Gardensol - Verstelbare warmte - tot 11500 Watt - Electronische ontstekii - 2 jaar garantie - 6 kops 650 Watt - Met anti-drup systeem - Inhoud: 0.6 liter - Uitklapbare filtermand - 2 jaar garantie Waddinxveen ASW El speelde afgelopen za terdag wederom een sterke pot voetbal tegen Donk El uit Gou da. De Waddinxveners kenden geen genade en wisten met een hoog tempo en creatief aanval- spel de verdediging van Donk te slopen. De wedstrijd ging naar een einduitslag van 5-0. Doelpunten waren van Chahid Boskasba, Niels van der Meer en Anniek Versluis. Waddinxveen In Hendrik Ido Ambacht ont ving DVS’69 1 het eerste team van Korfbalvereniging Korbis. DVS’69 nam een 2-0 voor sprong, maar Korbis wist zich terug te knokken tot 2-2. De ploegen scoorden om en om en bereikten de ruststand 5-5. Na rust pakte DVS’69 een voor sprong van twee punten, waar door Korbis opnieuw in de ach tervolging moest. De ploeg van Ron Dissel wist uit te lopen naar een voorsprong van 10-7. Door strafworpen kwam Korbis nog iets verder los van DVS’69 en wist het de sporthal te verlaten met een 9-14 overwinning. Merrell Yarra - Trendy dames winterlaars - Gevoerd met nepbont en daardoor lekker warm - Is voorzien van een waterdicht en ademend membraam - Maat 37-42 - Traploos verstelbaar naar ligstand - Sterk stalen frame - Hoog zitcomfort door elastische bevestiging - Polyester zitting - 2 jaar garantie Bergstein basis snowboot - Lekker warm gevoerd - Met stevige zool en stootrand Kindermaten: 27-34 - Damesmaten: 35-42 - Herenmaten: 40-46 Olang Celme - Modieuze hoge glanzende winterlaars - Voorzien van een stevige rubberen zool - Dezè laars heeft een Olantex membraam en is daardoor sterk waterafstotend - Maat 37-42 - Verstevigd aluminium frame - Onbreekbare armleuningen - Rugleuning 8 standen verstelbaar j - Extra hoge rugleuning - Hoog zitcomfort door gepolsterd dek - 3 jaar garantie Boskoop Floreant vocht zondag een duel uit in de onderste regio nen. Voor de Boskopers was het treffen met het eveneens laaggeklasseerde GSV een uitgelezen mogelijkheid een overwinning bij te schrijven. Die zege kreeg aanvankelijk gestalte door doelpunten van Denny Houtman, Mitch Hassing en Stefan Blom. Omdat ook de bezoekers één keer doel troffen werd de rust bereikt met een comfortabele 4-1 voorsprong. Na de onderbreking produ ceerden beide ploegen nog één treffer. Namens Floreant tekende Hakim El Ousrouti voor de 5-2. Toch eindigde het duel in mineur voor de Boskopers. Omdat de GSV- grensrechter zijn woede niet de baas kon, besloot de ar biter van dienst de laatste twaalf minuten niet meer te laten spelen. De drie punten kunnen dus nog niet definitief aan het totaal worden toegevoegd, al zal de KNVB naar alle waarschijnlijkheid de 5-2 als eindstand noteren. Zondag gaat Floreant op bezoek bij Bergambacht. Heren 3 pakte de vierde over winning op rij door met 47-34 te winnen van Quick Runners 3 uit Huizen. Meisjes Under 18 moest een nederlaag incasseren tegen het bezoekende Cady 73, 45- 60. Geen winst voor de meisjes, maar wel nieuwe inloopshirts van Maatkeuken. Jongens Under 16 leed in de Duikelaar een pijnlijke 39-60 nederlaag tegen Grashoppers 2. Jongens Under 12 moest met een klein verschil de winst aan Westland Stars laten, 63-69. DAS Jongens Under 10 was met 31-44 te sterk voor Gemixt Under 10. Vrijdagavond kreeg Heren 1 van Flyers tegen het bezoekende Red Veertien punten op rij halver wege het derde kwart bracht de ploeg voor het eerst op voor sprong, 47-14. In het vierde kwart probeerden de bezoekers door fysiek spel het tij te keren. Dat leverde Red Stars nogal wat fouten op en Flyers de nodige vrije worpen. Met 9 punten in de laatste minuut pakte Flyers met 81-71 de eerste overwin ning. Topscoorder was Ruben van Velzen met 21 punten. Olang Canadian - Stoere en praktische winterboot - Met een warme en een waterdichte rubbervoet - Half hoge schacht van - Onderdrukt onaangename geurtjes - Bevordert afbreuk vaste bestandsdelen - Reduceert gasvorming - Electrische ontsteking - Werkt op kerosine en petroleum - Vermogen: 2400 Watt - 2 jaar garantie Olang Acacia - Trendy winterlaars - Van waterafstotend geweven stof met de voet in bijpassend suede - Stevige vibram zool - Maat 37-42 Didriksons Kart - Prachtige outdoor laars voor dames en heren ju:i woiiii i - Bovenwerk van leer een met suede - Is voorzien van een jraam waterdicht en ademend 'Bh membraam van Calktex W^B W - Maat 36-46 f DIDRIKSONS >913 Artikelen geldig van 17 t/m 23 november 2010^ Zet- en/of drukfouten voorbehouden. _1_ I - Aangename warmte^BB 3 - 230 Volt, 500 Watt 1 i - Incl. omval- en oververhittings beveiliging - 2 jaar garantie Stars de kans om de eerste pun- kwam Flyers echter goed terug, ten te pakken. De Soestenaren hadden nog maar één wedstrijd gewonnen, al was dat wel van Flyers. Flyers liet het in Soest toen vooral afweten in het vierde kwart. In de Duikelaar opende Red Stars sterk. De ploeg kwam vlot op zeven punten voorsprong en de mannen wonnen zowel het eerste als het tweede kwart. Met rust was de stand 28-37. In het derde kwart en vierde kwart Meisjes Under 18 van Basketbalvereniging Waddinxveen Fly ers krijgt nieuwe inloopshirts. FOTO: PR ii plr ui. w Thetford Aqua kem blue

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 35