Floreant verliest r rn 1/1 don 25 vrij 26 zat 27 zon tl* ar BN’ers noverrr novem novem Bandjes overzetten naar mp3 Meer sportnieuwtjes op de site poseren graag Plaats sportberichten op de site Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 24 november 2010 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 31 USB Walkman Sport Populaire paparazzi Sport www.deweekkrant.nl/webwinkel www.weekbladwaddi nxveennl www.deweekkrant.nl www.gouwekoerier.nl Trainer vertrekt Budocentrum T Nieuwe collectie ski-jacks Skischoenen 2009 Skischoenen nieuwe collectie e ASW neemt afstand Geen stunt van Floreant VERZIJL sport VERZIJL sport is. •|s Diverse ski’s en snowboards 2009-2010 Nieuwe Haven 197 - Gouda - tel 0182 55 11 67 Passage 218 - Waddinxveen - tel 0182 61 76 97 Diverse skibroeken dames/heren tot 40% korting Alle schaatsen 15% korting Moonboots en sneeuwlaarzen 10% korting Skihelmen 10% korting Dames skischoenen Nordica Olympia van 369,95 naar 169 Slijpen en waxen ski’s 14 Slijpen, waxen en vullen ski’s €20 Slijpen en waxen snowboards €20 Slijpen, waxen en vullen snowboards 30 Verkoop van verhuurski’s en schoenen n. - r 4— j ff V 1 sm 12 Waddinxveen ASW en hoofdtrainer Edwin de Bruin zullen na drie sei zoenen in juni 2011 afscheid van elkaar nemen. ASW is tevreden over de afgelopen periode waarin de trainer bij de club werkzaam is geweest. In het eerste seizoen behaalde De Bruin met de club, toen nog onder de naam ‘Wad dinxveen’, via de nacompeti- tie de vierde klasse. In de hui dige jaargang staat ASW op een gedeelde tweede plaats en is de doelstelling promotie naar de derde klasse. Binnen het team van Floreant schortte er zaterdag wat aan de wedstrijdbenadering. Maar er was ook sprake van pech van wege uitvallers met blessures, waardoor Floreant in de tweede helft een tijd met negen spelers aan de slag moest. Ook waren er discutabele, arbitrale beslis singen waar de Boskopers last van hadden. Al in de vierde minuut had Max Guldemond uit een corner Floreant kop pend op'voorsprong gezet. En meteen daarna vloog er nog een bal in, maar die werd wegens buitenspel geannuleerd. Zo kon Er zijn meerdere redenen op te noemen waardoor Floreant afgelopen zaterdag de zege aan ‘Leiden’ moest laten. De voetbalvereniging uit de Sleutelstad won de wedstrijd met 4-2 en daar viel uiteinde lijk niets op af te dingen. De bezoekers waren op cruciale momenten het meest slag vaardig. Leiden in de tiende minuut de gelijkmaker binnen schieten. Een vrije trap van een meter of twintig die dwars door de muur in het doel vloog, 1-1. Door een vloeiende Leidse aanval kwa men de bezoekers op 1-2. Na de pauze waren Bob Radder (lichte hersenschudding) en Martijn Hoogerbrug (enkelblessure) van het toneel verdwenen. Hun ver vangers Khairi Ahdid en Mar tijn Kok werkten keihard voor de gelijkmaker. Die kwam er uit een w Door Ton van Bemmel Boskoop Waddinxveen/Lekkerkerk ASW heeft met duidelijke cijfers directe concurrent Lekkerkerk weggezet. In de Krimpenerwaard werd het 1-4 Vooraf deelden de clubs plaats drie. ASW deed wat het tot nu toe wekelijks doet: punten pakken. Al na zes mi nuten stond de ploeg voor. Uit een voorzet van Dennis Fa ber kopte Pim Verlaan raak, 0-1. Hierna nam Lekkerkerk het heft in handen, maar het leverde niets op. ASW daar entegen kwam dankzij fraaie schijnbewegingen van Faber op 0-2. Kort voor de pauze scoorde Lekkerkerk plots uit een rebound, 1-2. Na rust slaagde Lekkerkerk er niet in gelijk te komen. Met nog 20 minuten te' gaan kwam De Bruin met een ‘gouden’ wis sel. Junior Michael de Quant kwam erin met maar één missie: scoren! Uit een vrije trap aangespeeld, schoot hij meteen raak: 1-3. Nog geen vijf minuten later bracht de invaller ASW zelfs op 1- 4. Komende zondag speelt ASW thuis tegen Bergam bacht, de nummer vier van de ranglijst. Een kluwen Floreant- en Leiden-spelers gaat voor de verove ring van de bal. FOTO: SJAAK BLAAZER Boskoop Budocentrum Helmig hield afgelopen zaterdag de club- kampioenschappen in Sport hal De Plataan in Boskoop. Er waren verrassende uitsla gen te zien. Vooral Tommy Goudriaan viel op, deze wist deze keer zowel Ace van der Vlugt als Wouter Noest te verslaan in zijn poule. Voor meer uitslagen: www.gouwekoerier.nl. aanval met meerdere rebounds. Bart van Herk schoot uiteindelijk de 2-2 binnen. In de resterende tijd keurde de scheidsrechter nog een gaaf doelpunt van Floreant uit een vrije trap af en waren het de Leidenaars die niet bestraft werden na een overtreding waardoor de 2-3 kon worden ge scoord. Uiteindelijk scoorden ze nog een doelpunt waardoor de eindstand op 2-4 kwam te staan. Zaterdag is er geen competitie voor Floreant-zaterdag. Bergambacht/Boskoop Floreant heeft afgelopen zondag op bezoek bij Bergambacht niet voor een stuntje kunnen zorgen: De gastheren maakten in de beginfase direct de bedoelingen duidelijk en zette Floreant vanaf de eerste minuut onder druk. Ondanks een stortvloed bleef de Boskopers een vroege ach terstand bespaard. Halverwege het eerste bedrijf moest Floreant wél de eerste te gentreffer incasseren. De nipte voorsprong voor de thuisploeg werd op slag van rust naar een ruimere marge getild: 2-0. Na de onderbreking bracht de komst van A-junior Eric van Zoest wat meer lef in het spel van de Boskopers. De ingeval len aanvaller tekende zelf voor de aansluitingstreffer. Kort na het eerste doelpunt van Boskoopse makelij verdween de hoop op een stuntje door twee treffers van de thuisploeg. Sjaak Wenteler bracht Floreant nog wel terug naar 4-2. In de slotfase scoorden beide ploegen nog eenmaal. Aan Bos koopse zijde was het Mitch Has- sing die verantwoordelijk was voor de 5-3 eindstand.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 31