Dames 1 gaat ervoor! W? Het Motorhuis POLYCEL Industrie van Kunststoffen Ij I I Laatste nieuws op een rij Muziek op moeilijke momenten Maak ‘h account aan op de site Plaats je sportbericht op onze site 1 woensdag 24 november 2010 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 33 Altijd actueel: de weekkrant.nl S3 Afscheid Sport Sport Blijf op de hoogte www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel www.gouwekoerier.nl www.deweekkrant.nl Autodealerbedrijven Goede presta tie schaatsers Productiechef (m/v) (40 uur) Be Fair verslaat BSC’68 Telefoniste Receptioniste AFSCHEID 5S3 A Dames 1 van Volleybalvereniging Agon en de nieuwe sponsor. FOTO: RIEKELT BEZEMER Voor onze productieafdeling zijn wij per direct op zoek naar een: Het Motorhuis bestaat uit 17 service- en 11 saleslocaties. Zij kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe auto’s en occasions) als in de werkplaatsen en op de ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Dames 1 van Volleybalver eniging Agon uit Boskoop is een mix van jong enthousiast talent én ervaren speelsters met veel kennis en kunde. Afgelopen maandagavond nam het Boskoopse dames team het op tegen Taurus Dames 4. Het betreft een functie voor iedere zaterdag en tijdens schoolvakanties iedere dag. heel hechte groep. Na de wed strijd gaan we vaak nog even een drankje drinken bij Lion D’or. Zo kwam de eigenaar, Ed de Dood, op het idee om ons team te sponsoren.” Dames 1 zit op dit moment in de middenmoot. Maaike Vos: “De vooruitzichten zijn goed. We hebben dit seizoen twee zeer ervaren speelsters, Annelies Zaal en Joke Cok, in ons team. Samen met onze vaste Polycel Gouda B.V. is gespecialiseerd in de fabricage van geëxpandeerd polystyreen (eps). De eps wordt in onze fabriek te Gouda door middel van hoogwaardige technologie gefabriceerd. Als afzetmarkten kunnen genoemd worden de grond-, weg- en waterbouw (gww), bouw en verpakkingsindustrie. Werkzaamheden De werkzaamheden zijn divers en bestaan onder andere uit de volgende activiteiten. - Planning van de productie - Aansturing van de productie en haar medewerkers - Verrichting van productiewerk indien noodzakelijk - Coördinatie van het onderhoud aan de fabriek, haar technische installaties en machines - Creatie van technische legplannen ten bate van opdrachten in de gww. Profiel Bij deze functie past het onderstaande profiel. - Technische opleiding en denkniveau op minimaal MBO-4 niveau - Minimaal 3 jaar ervaring in een technische functie - Minimaal 2 jaar leidinggevende ervaring - Kennis van Microsoft Office en (digitaal) technisch tekenen - Geen 9-tot-5-mentaliteit - Uitstekende communicatieve vaardigheden - Proactieve en assertieve werkhouding, creativiteit en improviserend vermogen - Stressbestendig, flexibel en zelfstandig Deze functie vereist een bepaalde kennis van het product, het productieproces en de daarvoor benodigde technische installaties en machines. Naast een ruime inwerkperiode bieden wij verschillende mogelijkheden tot interne en externe scholing. Daarbij bieden wij uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Arjan Hoogenboom op: telefoonnummer 0182 51 58 44 of een bezoek brengen aan onze website, www.polycel.nl. trainer Mario Prosperi kunnen we er dit seizoen echt voor gaan! Het team is immers een mooie mix van jong enthousiast talent en ervaren speelsters met veel kennis en kunde.” Een sollicitatie met C.V. kan schriftelijk of digitaal worden gericht aan: Polycel Gouda B.V. T.a.v. dhr. J.J. Hoogenboom Nijverheidsstraat 16 2802 AL Gouda jj. hoogenboom polycel.nl Voor de vestiging Gouda zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de functie van Parttime Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. De tien speelsters van Dames 1 van Volleybalvereniging Agon spelen in de eerste klasse, maar afgelopen maandagavond moes ten ze aan de slag in de beker- competitie tegen de koploper in de promotieklasse. Agon wist in De Plataan twee sets te winnen van Taurus, maar verloor uitein delijk met 3-2. Ondanks de geleden nederlaag is er ook goed nieuws te melden: het eerste damesteam heeft Café Lion D’or weten te strikken als nieuwe sponsor. Maaike Vos, een van de speel sters van Dames 1, legt uit hoe de nieuwe sponsor in zicht kwam. “We zijn als team een Benthuizen/Waddinxveen Be Fair heeft zaterdag een knappe overwinning op bezoek bij nummer twee BSC’68 geboekt. Door de 1- 0 zege verstevigen de Wad- dinxveners de plek in de subtop, terwijl de opponent de aansluiting met koploper Valken verloor. In het eerste bedrijf was Be Fair de boven liggende partij. Kansen op de openingstreffer waren echter niet besteed aan Ben Said, de gebroeders El Azzoutti en John Slagboom. Twee keer redde Be Fair-goalie Jan Willem van Schone- veld bekwaam, waardoor de ploegen doelpuntloos de rust ingingen. Het duel ontpopte zich in het tweede bedrijf tot een fysieke veldslag. Drie minuten voor het einde van de officiële speeltijd kwam er verandering in de score. De arbiter van dienst kende Be Fair een strafschop toe, na dat hij twee keer eerder niet zwichtte voor de Waddinx- veense penaltyclaims. Jan Haasnoot bezorgde daarna met zijn benutte strafschop de bezoekers alsnog het volle pond. Van de redactie Boskoop Het Motorhuis is onderdeel van Markeur Holding, waartoe ondermeer ook een universele leasemaatschappij (MultiLease), 10 autoschadeherstelbedrijven (Het Autoschadehuis), 12 autoverhuurvestigingen (MultiRent) en een groot aantal brandstofstations (MultiEnergy) behoren. Bij Markeur Holding werken in totaal ruim 1150 medewerkers. BV Het Motorhuis t.a.v. mevrouw L.S. Bosch Postbus 1249, 2400 BEAIphen aan den Rijn Per mail solliciteren kan ook: lsbosch@markeurholding.nl. Wil je meer informatie, dan kun je contact opnemen met mevrouw L.S. Bosch, Personeelsfunctionaris van Het Motorhuis op telefoonnummer 0172-245 327 of kijk op onze website www.motorhuis.nl In deze functie fungeer je als centraal aanspreekpunt, zowel telefonisch als voor de bezoekers. Je zorgt ervoor dat er een kopje koffie klaar staat en de klant zich thuis voelt bij Het Motorhuis. Daarnaast voer je administratieve taken uit en zorg je er voor dat de wachtruimte er netjes uitziet en dat deze o.a. voorzien is van de juiste folders. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en representatieve kandidaat. Je hebt minimaal VMBO werk- en denkniveau, je o bent in staat om zelfstandig te werken en je hebt een flexibele instelling. Je komt in een leuk team waarbij collegialiteit, resultaten en klantvriendelijkheid centraal staan. Je belangstelling voor de bovenstaande functie kun je kenbaar maken door een brief met cv te sturen naar: Boskoop Op de laatstgehouden schaatswedstrijden op de Haagse Uithof waren de schaatsers van Ijsclub Ot- weg uit Boskoop succesvol. Remon van de Velde verbe terde zowel op de 100 meter als de 500 meter zijn per soonlijke record. Op de 500 meter deed hij dat zo goed dat hij met zijn tijd van 53.71 promotie afdwong naar de tweede klasse. Ook Hester en Rudolf Hoog- endoorn, Nick Bontekoe en Martine Boersen slaagden erin hun persoonlijke re cords aan te scherpen. Hes ter Hoogendoorn deed dat op de 100 en 500 meter en de anderen op de 500 en 1.000 meter. Door zijn goede prestatie staat Remon van de Velde inmiddels op de eerste plaats van de Houtman-Mastop- beker. Martine Boersen staat op de tweede plaats en Hes ter Hoogendoorn heeft de derde plaats veroverd. Voor meer informatie, uitslagen en standen kijk op de website van Ijsclub Otweg: www.ijsclubotweg.nl.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 33