Eerste paal geslagen I rten sneller Onze kenmerken:; Decoratie Willerastein Vakantiepret bij Landal &G reen Parks Iedereen praat mee over actuele zaken Lees alle columns van Henk Spaan Vind interessante artikelen terug Aanbouw Sint Victorkerk wordt vergader-, recreatie- en ontmoetingsruimte Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 24 november 2010 Weekblad uoor Waddinxveen pagina 3 Op onze site Terug in de tijd De bezoeker Klik en win www.deweekkrant.nl/actie www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/spaan www.weekbladwaddinxveen.nl Klaverjassen Groendecoratie Pakjesbingo Vergadering I ‘Het is een grote impuls voor de kerk en de gemeenschap’ I Glasparel wint prijs Schennispleger aangehouden Vervolg van voorpagina ERKEND Marmolen m I .am in aal Gordijnen Horren buiten- zontrering Pastoor Dick van Klaveren heeft zaterdagochtend de eerste paal geslagen van een toekomstige vergader-, recre atie- en ontmoetingsplaats voor parochiegebonden activi teiten van de Sint Victorkerk. Ruud Groot Waddinxveen Ontmoetingskerk, waarvan de Victorkerk mede-eigenaar was. Uit de opbrengst kan nu deze aanbouw worden gefinancierd”, zegt bouwcommissielid Bram van Rutten. Pastoor Van Klaveren, mode rator Cluster Bron van Levend Water, sprak van een fantastisch moment, nadat veel dappere stappen zijn gezet. “We hebben ruimte nodig om bijeen te komen en het is een grote impuls voor de kerk en de gemeenschap”, aldus de pastoor, die de eerste paal eerst inzegende voordat deze door hem de grond werd ingeslagen. Op de eerste paal konden geinteresseerden tegen een kleine vergoeding een per soonlijke boodschap plaatsen voor het nageslacht. De inrich ting van het gebouw is mede afhankelijk van de inkomsten van dit soort acties, die door de parochianen worden opgezet. Volgens de voorzitter van de bouwcommissie Paul van Ba len kan de nieuwbouw al over vijf maanden gerealiseerd zijn. “We streven ernaar om rond Pinksteren onze nieuwbouw te openen.” Met de realisatie van het ontmoetingsgebouw gaat een lang gekoesterde wens in vervulling. Pastoor Van Klave ren: “Straks kan het koor in een eigen ruimte oefenen, na afloop van de kerkdienst kan er geza menlijk een kop koffie worden gedronken drinken en is er na een begrafenis een ruimte om even bij elkaar te komen.” Waddinxveen Autoclub De Gouwe Rijders uit Waddinxveen houdt op donderdag 25 november haar traditionele klaverjasavond in gebouw De Gouwebloem aan de Tollenslaan 161. In schrijven kan vanaf 19.30 uur, het klaverjassen begint om 20.00 uur. Deelnemers hoeven geen lid te zijn. Bezoek ook onze website www.menfinterieur.nl Wij helpen u geheel vrijblijvend een passende inrichting uit te zoeken, in ons adviescentrum of bij u thuis. Waddinxveen Het Seniorenwerk Wad dinxveen houdt op donder dag 9 december een work shop Groendecoratie. Deze workshop staat onder leiding van José Remmerswaal van BloomArt en heeft als thema kerst. Deelnemers maken een tafelstuk met stukjes hout', bloemen, kerstballen en kerstgroen. De kosten be dragen 25,00 euro inclusief een kopje thee of koffie en alle materialen. De workshop begint om 9.30 uur. Aanmelden kan tot 6 decem ber bij Seniorenwerk Wad dinxveen: 0182-63 19 32 of cursussen@stichtingvonk. nl. persoonlijke benadering brede kennis goede service juiste prijs/ku-wliteitsrerhonding vrijblijvende offerte Sjaak Willemstein van Willemstem Hoveniers in Waddinx veen (rechts) ontving afgelopen vrijdag een herdenkings- decoratie van de Kamer van Koophandel Rotterdam. Het bedrijf bestond vrijdag precies 25 jaar. De prijs werd uitge reikt door Henk de Bas, voorzitter van de Ondernemers Vereniging Waddinxveen (links). FOTO: RlEKELT BEZEMER Waddinxveen De Glasparel Waddinxveen is een van de winnaars van de Mooi Nederland Prijs. Het project krijgt hiermee een subsidie toegekend door het Ministerie van Infra structuur en Milieu uit het Innovatieprogramma Mooi Nederland. Het Ministerie van Infrastructuur en Mi lieu stelt 6,5 miljoen euro be schikbaar voor projecten dié de ruimtelijke kwaliteit van Nederland versterken. De 32 projecten - waaronder de Glasparel in Waddinxveen - die zijn geselecteerd op inno- vativiteit en de mate waarin zij burgers, bestuurders en ondernemers inspireren om Nederland mooier te maken. Deze projecten krijgen een bijdrage uit het Innovatie programma Mooi Nederland waarmee het Rijk zorgvuldig ruimtegebruik wil stimule ren. Hiervoor is in totaal 13 euro miljoen beschikbaar, waarvan de helft vorig jaar is verdeeld onder overheden en marktpartijen. Het publiek mag een winnaar kiezen uit de 32 winnende projecten van de Mooi Nederland Prijs. Het project dat tot 1 januari 2011 de meeste stemmen krijgt, ontvangt nog eens 10.000 euro extra. Ga naar www.mooinederlandprijs.nl voor meer informatie. Onder de stemmers wordt een bal lonvaart verloot. Sinterklaas en zijn pieten brachten afgelopen zaterdag een bezoek aan Moerkapelie en Zevenhuizen. Muziekkorps De Kleine Trom petter speelde sinterklaasliedjes en honderden kinderen en hun ouders zongen de goedheiligman enthousiast toe. Natuurlijk was het paard van Sinterklaas, Amerigo, ook van de partij. FOTO: PR Waddinxveen De politie heeft op vrijdag 19 december rond 17.00 uur een 25-jarige man aangehouden op verdenking van schennis- pleging. Een 44-jarige vrouw uit Boskoop wilde die middag in haar auto stappen toen ze in een andere auto een man zag zitten die zichzelf aan het bevredigen was. De vrouw waarschuwde de politie. Die kwam ter plaatse en trof daar de man aan. De vrouw wilde aangifte doen en daarom is de man aangehouden. Hij is die dag verhoord en later weer in vrijheid gesteld. De politie maakt proces-verbaal op tegen de man. Waddinxveen Wijk- en speeltuinvereniging De Paddestoel houdt op vrij dag 26 november een bingo- avond aan de Lijsterbesstraat 18. De bingo staat in het te ken van Sinterklaas. Zoals gebruikelijk op pakjesavond zullen bijna alle prijzen een verrassing zijn. Er worden tien ronden gespeeld. Ook is er een superronde en een loterij. De bingo is er voor iedereen vanaf tien jaar en begint om 20.00 uur. De zaal is open vanaf 19.30 uur. Mark Huisman 06-22523389 Fred Zweere 06-5379813 7 - info@menfnterieur.nl Zevenhuizen L Telefoon 0180-632703 Fax 0180-328434 Waddinxveen De Stichting Seniorenraad Waddinxveen houdt op maandagmorgen 13 decem ber, aanvang 10.00 uur, in het Anne Frankcentrum haar jaarlijkse plenaire ver gadering. Tijdens deze vergadering wordt niet alleen inzicht verkregen in het door de ge meente te voeren senioren beleid in de periode 2010- 2013, maar ook informatie verstrekt door de voorzitters van de werkgroepen Publici teit, Veiligheid en Mobiliteit, Wonen, Zorg en door de Se niorenadviseur J.Korving. De heren A.J.M. van den Hon- del (voorzitter beleidsgroep) en H. ter Heide (voorzitter werkgroep zorg) treden af en zijn daarna herbenoembaar. Na afloop zal de korte film ‘Het groeiende dorp - erva- ring in Waddinxveen’ voor den vertoond. Bi unen- “De behoefte aan deze ruimte werd noodzakelijk na het af stoten van de deelname aan de 'AN UINOV;

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 3