Veel interesse voor Piasrode Piet in het zwembad liefje Kerstzangavond Vind je droomhuis op onze site Negatieven en dia’s digitaal Advertenties uit Waddinxveen De bouw zal in het tweede kwartaal van 2011 beginnen. Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 1 december 2010 Weekblad voor Waddinxveen pagina 21 Verhuizen Veelzijdige scanner De etalage Vermijd files www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel Kerststallen b JobTrack.nl ‘In de meeste prijsklassen zijn nog woningen beschikbaar' 1 JobTrack.nl Zevenhuizen In de Vrijzinnige Kerk aan de Dorpsstraat 139 in Zevenhui zen vindt op zaterdagmiddag 18 december vanaf 14.00 uur een lezing plaats door Magda Visser over ‘De verbeelding van de kerstgroep’. Kunste naars hebben door de eeu wen het geboorteverhaal van Jezus op allerlei manieren af- gebeeld. De kerstgroep (krib be met Jozef, Maria, herders en koningen) kent een lange geschiedenis. De oudst over geleverde kerstgroep dateert uit de dertiende eeuw. Maar vóór het ontstaan hiervan is het geboorteverhaal al afge- beeld op sarcofagen en fres co’s, in ivoorreliëfs, hand schriften en schilderijen. De beeldpresentatie laat bezoe kers de vele verbeeldingen van kerstgroepen door de eeuwen heen zien. Aan de hand van afbeeldingen rei zen bezoekers mee vanaf de oudste weergave in de cata comben van Rome in 330 tot de modernste verbeeldin gen in onze tijd. Het geheel wordt opgeluisterd met kerst liederen door het VPG koor uit Boskoop onder leiding van Johan Oomkens. ’t Betere werk! Ook de tweede informatiebij eenkomst over het nieuw bouwproject Piasrode aan de Piasweg die vorige week donderdag werd gehouden, was een succes. “De eerste bijeenkomst kende ook veel belangstelling en inmid dels is bijna 70 procent van de 89 te bouwen woningen verkocht of in optie”, zegt Wim Drost, di recteur Veenstede vastgoedont- wikkeling. In de nieuwe Woonwijk komen negen verschillende type hui zen en er wordt gebouwd in uiteenlopende prijsklassen. “In de meeste prijsklassen zijn nog woningen beschikbaar”, aldus Wim Bijl, mededirecteur Veen stede vastgoedontwikkeling. Op Ruud de Groot Waddinxveen de informatiebijeenkomst kon den de kopers en aspirant kopers niet alleen via een animatie de woning bekijken, maar ook de bouwmaterialen, het sanitair en de keukeninrichting was aanwe zig. “Op de vorige bijeenkomst kregen we een aantal reacties over de kleur van de gevels en de wens voor een dakkapel in de rijtjeshuizen. Natuurlijk hebben we die reacties ter harte geno men en zonder meerprijs door gevoerd aan de wensen van de kopers”, zegt directeur De Ruij- ter van bouwmaatschappij Mer- westreek. Op de bijeenkomst werd de mogelijkheid geboden om direct al de tuininrichting te bespreken. VVB Van Vliet ho veniers was met een ruime stand aanwezig en kon de belangstel lenden een beeld tonen van hun ideale tuin. “Wanneer iemand direct al afspraken maakt voor het aanleggen van de tuin, is het grote voordeel dat met de grond- leverancier afspraken kan wor den gemaakt ovyr de gewenste ondergrond. Dit scheelt in de kosten. Bovendien kan de tuin aanleg direct meegenomen wor den in de hypotheek, wat in vele gevallen ook gunstig kan zijn”, zegt directeur Henk van Vliet van Van Vliet hoveniers. Bijzon der is, dat de woningen worden voorzien van een eigen warmte pomp, die de gratis aardwarmte gebruikt voor de verwarming. Naar verwachting start de bouw in het tweede kwartaal van 2011 en zal de oplevering ongeveer een jaar later plaatsvinden. Moerkapelle In de kerk van de Gere formeerde Gemeente van Moerkapelle vindt op vrij dag 17 december een kerst zangavond plaats. Diverse koren uit Moerkapelle doen mee, waaronder Sursum Corda, Asaf, ouderenkoor De Avond ster, jongerenkoor Nethanja en jeugdkoor Asarela. Het concert begint om 19.30 uur. wat doe lil 1 l uoigend jaar? Zwarte piet is op bezoek geweest bij het baby-peuter-kleu- ter zwemmen in het Gouwebad de Sniep in Waddinxveen. Zwarte Piet was ondeugend. Hij gooide al het lesmateriaal in het water, de zwemjuf kreeg een emmer water over haar hoofd en hij ging zelfs lopen in de glijbaan! Hij was ook lief; alle kinderen mochten hun schoentje zetten. FOTO: PR

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 21