Hart voor mensen i Alzheimer Café Ik opticien (MBO-opgeleid) optometrist (HBO-opgeleid) I I Zelfde v Kerstmarkt met muziek, glühwein en speelgoed Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 1 december 2010 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 32 Al 0 www.zonnebloem.nl ALLROUND MEDEWERKER Concert BRILLEN ZONNEBRILLEN CONTACTLENZEN Omdat mensen verschillend zijn. verplegenden/verzorgenden en zorgassistenten Verpleeg met passie en plezier tijdens een Zonnebloemvakantie! PARTTIMERS/FULLTIMERS GEZOCHT DE ZONNEBLOEM J Een baan bij Fase Boskoop iets voor u? FASE BOSKOOP b.v. Van der Leeuw is op korte termijn op zoek naar enthousiaste collegae: *0 Voor ons bedrijf zijn wij per direct op zoek naar een Zorgpartners Midden-Holland een VAN DER LEEUW Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.zorgpartners.nl Van der Leeuw, t.a.v. Mevrouw A. Scholte, Oude Langendijk 1, 2611 GK Delft e-mail: anneke@vdleeuwoptiek.nl, tel. 015 - 214 0880 Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0100151 en de naam van het centrum bij u in de buurt, via het sollicitatieformulier of schriftelijk aan: Zorgpartners Midden-Holland, Afdeling PO&O, Postbus 737, 2800 AS Gouda De vacature wordt gelijktijdig intern en extern gemeld. Medewerkers van Zorgpartners hebben in de sollicitatieprocedure een voorkeurspositie. Een medische keuring kan afhankelijk van de aangeboden functie behoren tot de aanstellingsprocedure. Arbeidsvoorwaarden Conform de CAO-VVT, salaris volgens de salaris schaal van de functiegroep 35 voor verzorgenden en functiegroep 25 voor helpenden. Uitgebreide informatie over de arbeidsvoorwaarden en de salarisschalen vindt u óp de site. Sollicitaties Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het centrum bij u in de buurt en vragen naar het hoofd thuiszorg. Meer informatie over onze centra vindt u op onze site, www.zorgpartners.nl. Aanstelling kan geschieden als oproepkracht of in dienstverbanden in overleg te bepalen. We zoeken collega’s die zorg kunnen bieden aan onze cliënten die wonen binnen het werkgebied van de volgende centra: Korte Akkeren, Goverwelle, Gouwestein, Ronssehof en Savelberg. Hoofdlijn van de taken De verplegenden/verzorgenden en zorgassistenten zijn belast met de verzorging en begeleiding van de cliënten in hun eigen woonomgeving. Hoe de zorg verleend wordt, is bepaald in het zorgplan en gaat in goed overleg met de cliënt. We zoeken daarom medewerkers die flexibel zijn, klantvriendelijk kunnen handelen, goed kunnen samenwerken en zich ondernemend kunnen opstellen om te komen tot een optimale dienstverlening. Functie-eisen De opleiding tot verzorgende IG niveau 3 of helpende niveau 2. De functie vereist aandacht en opmerkzaamheid en er worden eisen gesteld aan geduld, volharding en doorzettingsvermogen, ordelijk heid en hygiëne, integriteit en betrouwbaarheid. Zorgpartners is erg actief in Gouda op het gebied van zorgverlening bij de mensen thuis. We zijn voor de thuiszorg daarom op zoek naar enthousiaste Je werkomgeving is bruisend, innovatief en buitengewoon professioneel. Met 20 leuke collegae die zich allen inzetten voor de klant van 'nu'. Ben je toe aan wat anders, twijfel dan niet en reageer vandaag nog via mail, telefoon of brief. We zoeken collegae die zich herkennen in de volgende eigenschappen: Professioneel, representatief, verzorgd, flexibel, enthousiast, verantwoordelijkheidsgevoel, team player de Kerkweg-West. Van 14.00 uur tot 22.00 uur is iedereen welkom de kramen te bezoeken en te genieten van de lekkernijen en kerstmuziek. Er is een diversiteit aan aan bod: kerststukjes, kerstbomen, kaarsen, speelgoed, kleding, informatie over brandpreven tie en speciaal voor de kleintjes een knutselkraam. Uiteraard is iedereen de hele dag welkom, maar zeker ‘s avonds is de markt erg gezellig. Bovendien zal om 19.00 uur de grote kerst boom ontstoken worden door burgemeester Bert Cremers. Bezoekers ontvangen dan heerlijke erwtensoep en een glaasje glühwein. Het was eerst onzeker of er een kerstboom zou komen, maar initiatiefnemer Stich ting Nationale Feestdagen Waddinxveen heeft het toch voor elkaar gekregen. Iets vooru? Als u de juiste man of vrouw bent, kunt u bij Fase Boskoop B. V. rekenen op een prettige werksfeer en solide arbeidsvoorwaarden. Wij bieden u - Een jaarcontract. - Een zelfstandige afwisselende baan in een jong ambitieus team. - Een salaris in overeenstemming met de geboden kwaliteiten. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij verwachten van u - U bent niet bang om stevig aan te pakken. - Communicatieve vaardigheden. - Initiatiefrijk en enige technische kennis. - Heftruckervaring. - Gezonde werkinstelling, geen 9-tot-5 mentaliteit. Tot uw taak behoort - Sorteren en klaarzetten van gebruikte potten voor transport. - Correcte en efficiënte ontvangst en opslag van goederen. - Orde en netheid in het magazijn en buitenterrein. - Dagelijks onderhoud van de machines en het bedienen ervan. - Productie van houten palletboxen. Indien u geïnteresseerd bent kunt u bellen tijdens kantooruren naar 023-5356031 of 06-20517563. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. J. Fase, tel. 0172-217040 of 06-51390025. Richt uw sollicitatie aan Fase Boskoop B.V., t.a.v. J. Fase, Zijde 135, 2771 EV Boskoop of mail jeroen@fasebv.nl. Wij zoeken schoonmaakpersoneel voor sportaccomodaties/zwembad in Alphen a/d Rijn. Zowel overdag als regelmatig avond- (tot 01.00 u.) en/of weekenddiensten. - Salaris volgens CAO. Waddinxveen Harmonieorkest Concordia Waddinxveen en rockkoor Rockvocals uit Waddinx veen zullen het nieuwe jaar op vrijdagavond 7 januari 2011 in stijl openen met een nieuwjaarsconcert in de Ont- moetingskerk aan de Groens- voorde 3. Het concert begint om 20.00 uur, de zaal is open vanaf 19.30 uur. De toegang is 5 euro. Kaarten zijn te verkrij gen via tel. 0182-613839 of op de avond zelf. an der Leeuw is een V van de grootste zelfstandige optiekwinkels in Nederland. Gevestigd in de historische binnenstad van Delft, heeft zij een uitstraling tot ver buiten de regio. Van der Leeuw is toonaangevend in de optiekbranche en heeft voor verdere groei uitbreiding nodig van zijn team specialisten. Er is gelegenheid om te praten met elkaar en met deskundigen over hun er varingen en problemen met deze ziekte. Van de Stichting Alzheimer Nederland zijn er voorlichtingsboeken en bro chures aanwezig. De avond is bedoeld voor alle mensen met een vorm van dementie, hun partners en familieleden. De zaal is van af 19.00 uur open. Het pro gramma start om 19.30 uur en duurt tot ongeveer 21.00 uur. De toegang is gratis. Nationale Vereniging Oude Langendijk 1 Delft F -» www.vdleeuwoptiek.nl Zorgpartners biedt diensten aan op het gebied van wonen, welzijn en zorg in de regio Midden-Holland. Zorgpartners heeft 17 locaties, ieder met een eigen karakter. Omdat mensen verschillend zijn, staan klantgerichtheid en flexibiliteit bij Zorgpartners centraal. Met een organisatie van ruim 3300 medewerkers zijn samenwerking en ondernemerszin belangrijke waarden. 'I Waddinxveen In het Anne Frankcentrum aan de Jan van Bijnenpad 1 in Wad dinxveen vindt woensdag 8 december weer een Alzheimer Café plaats. Er is geen thema voor deze de cemberavond maar bezoekers kunnen informeel met elkaar met een hapje en een drankje in gesprek over de december maand, vroeger, nu en in de toekomst. Ook wordt er een film gedraaid van de boottocht op de Wereld Alzheimer Dag van af gelopen september. til» - laf De temperatuur daalt, de dagen worden korter, de de cembermaand is begonnen, de eerste sneeuw is geval len... Kortom, het wordt tijd voor een kerstmarkt! Dit jaar houdt Stichting Nationale Feestdagen Waddinxveen voor het eerst een kerstmarkt in Waddinxveen. Op don derdag 9 december vindt de Kerstmarkt plaats op het par keerterrein Beukenhof aan Fase Boskoop bv is een totaalleverancier voor de boomkwekerij en tuinbouwsector. Fase Boskoop is met veel kennis van zaken inmiddels 20. jaar actief in de sector en behoort tot de Benfried groep. In Zundert bestaat een nauwe samenwerking met Van Nederkassel bv. Vooral service en kwaliteit, zowel in producten als diensten, staan bij Fase Boskoop bv hoog in het vaandel. KPCiFITMFF

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 32