Workshop succes Apothekersassistent(e) l Een financiële dienst- Boskoopse Apotheek verlener die zich ook om jouw toekomst bekommert. Pakjesmiddag voetballers Jazeker. De Hypotheker. Wat voor Bekijk en plaats foto’s Maak een account aan op de site weer wordt het? Plaats sportnieuws op de site Dames 1 Be Fair wint van Protos Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 1 december 2010 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 33 Sport Weersvoorspelling Land vol paparazzi Sport www.deweekkrant.nl www.gouwekoerier.nl www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen via e-mail of telefoon met de heer J.P. Neumann, tel: (0172) 217 834, e-mail: apo@boskapo.nl. Wat bieden wij? Een informele en goede werksfeer. Een omgeving waarin gestreefd wordt naar verbeteringen en waarin altijd iets nieuws te doen of te ontwikkelen valt. Wie zoeken wij? Een kwaliteitsbewuste, enthousiaste en gediplomeerde apothekersassistente voor 36 uur (full-time) per week. Wegens uitbreiding van ons team zijn wij per direct op zoek naar een Zijde 22, 2771 EN Boskoop Tel: (0172) 217 834 - E-mail: apo@boskapo.nl www.boskapo.nl COMMERCIEEL ASSISTENT 40 uur per week =,2 i In 25 jaar tijd is De Hypotheker uitgegroeid tot de belangrijkste hypotheekadvies organisatie van Nederland. Inmiddels zijn we steeds meer een algemene financiële dienstverlener aan het worden. Dankzij onze onafhankelijke status, kunnen wij ons écht om de toekomst van onze klanten bekommeren. Wellicht ligt er ook voor jou een mooie toekomst bij ons.Voor De Hypotheker in Gouda zoeken wij een: Geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan je reactie met uitgebreid Curriculum Vitae naar: De Hypotheker, T.a.v. Dhr. P. Hagens, Agnietenstraat 46,2801 HX, Gouda Email: pieter.hagens@hypotheker.nl Boskoop/Waddinxveen In de vierde klasse C waren er voor afgelopen zondag vier in haalwedstrijden gepland. Daar van ging er geen een door. ASW had thuis tegen Bergambacht Waddinxveen In een spannende wedstrijd tegen Protos D2 heeft Vol leybalvereniging Be Fair Dl laten zien wat een voor uitgang zij de laatste weken heeft gehoekt. De eerste thuiswedstrijd te gen Protos werd nog verlo ren met 2-3 in Waddinxveen, maar nu was Be I 'air niet te stuiten. Vanaf de eerste set dirigeerde Be Fair het spel en had con tinu een voorsprong. In de loop van de set kwam Protos nog wel dichterbij waardoor het einde van de set nog spannend werd. Maar Be Fair wist hier goed mee om te gaan en won uit eindelijk met 25-27. In de tweede en derde set was er net als in de eerste set een voorsprong voor Be Fair, maar nu lukte het Be Fair om Protos ver achter zich te houden door op tijd de druk op te voeren. Met een goede service en een goede pass van libero Marit ging de machine lopen en was ze niet meer te stuiten. Met 20-25 en 14-25 waren de 4 punten veilig en verdiend binnengehaald. In de vierde set was het lastig om de batterij nog een keer op te laden, omdat er al veel gege ven was door de krappe selectie in de voorgaande drie sets. Be Fair had nu steeds een kleine achterstand op Protos, die niet meer goed gemaakt kon wor- moeten ballen. Floreant-zondag was vrij. Dus op het gebied van voetbal was het afgelopen zon dag nogal stil. Komende zondag, 5 december, komt daar wellicht verandering den. Met 25-21 won Protos de laatste set, maar kreeg het zeker niet cadeau van Be Fair. Flam Haarden 1 staat hier door op een achtste plek in de Promotieklasse B en heeft komende zaterdag, 4 decem ber, een vrij weekend. Het tweede damesteam van Be Fair kwam afgelopen zaterdag 27 november niet in actie. Op zaterdag 4 de cember hopen zij thuis tegen Taurus dames 5 weer te laten zien dat zij thuishoren in de eerste klasse. Deze wedstrijd begint om 16.30 uur in sportzaal De Groenswaard aan de Win gerd in Waddinxveen. in. Dan moeten de Boskopers naar Lekkerkerk en speelt ASW bij de Ammerstolse sv. Het zou leuk zijn als beide clubs in hun uitwedstrijd op deze speciale middag kunnen uitpakken. Talenten De jongste talenten in de dop van het streetdance B-demo en de C-selectie hebben het Het streetdance B-demo- team en de C-selectie van de school hebben afgelopen zaterdag optredens gegeven in Badhoevedorp bij Sony Benelux. Dit seizoen hebben de docen ten van Da Danza opnieuw gescout binnen de school en twee gloednieuwe selec- tie-klassen gevormd. Op dit moment beschikt Da Danza over vijf selectie-klassen waarin talentvolle leerlingen op een hoger niveau worden begeleid en vanaf de B-se- lectie danstechnisch worden geschoold. Afgelopen weekend was de agenda bij een flink aantal leerlingen van Da Danza in Waddinxveen volgeboekt met dans. Van de redactie Waddinxveen er met hun allereerste optre den afgelopen zaterdag prima vanaf gebracht. De choreogra fieën waren gemaakt door Lotte Veen en de coördinator van de selectie-afdeling Annabelle van de Laar. Op zondag kwam er op een hele andere manier veel energie vrij en wel in de studio’s van Studio Da Danza. Vanaf 10 jaar, voor zowel beginners, intermediate als gevorderden leerlingen wer den workshops georganiseerd De Boskoopse Apotheek is een dorpsapotheek aan de Zijde 22 te Boskoop, waar kwaliteit hoog in het vaandel staat. Er is een goede samenwerking met de huisartsen in het dorp. Wij zijn een Service Apotheek en er is mede daarom goede ondersteuning voor onderwerpen als diabetes, astma/COPD, tropen, e.d. Wij bieden ruimte voor continue verdere ontwikkeling, via scholing van het team, naar eigen keuze, maar ook naar wat in het team mist. De Boskoopse Apotheek is een bereidende apotheek, maar er is ook voor niet bereidende assistenten ruimte. Daarnaast belevert de apotheek ook een zorgcen trum, waar 60 patiënten intern verblijven. Het team bestaat uit 2 apothekers en 6 fte apothekersas sistenten en diverse apotheekmedewerkers, waaronder bezorgers en verscheidene hulpen. waarvoor twee gastdocenten waren aangetrokken door de Waddinxveense dansschool. Hiphop Er werd les gegeven door vak bekwame docenten in de stijlen clipdance en hiphop ‘urban/fu- sion’. Niemand minder dan Da- nique van Roosmalen en Julia Mitomi bekend van So You Think You Can Dance - gin gen aan het werk in de studio’s bij Da Danza. Leerlingen van Da Danza volgen de workshops clipdanse en hiphop. FOTO: PR Een functie waarvoor je klantgericht moet kunnen denken. Je houdt je bezig met het ontvangen en telefonisch te woord staan van klanten, het plannen en ondersteunen van advieswerkzaamheden en nog veel meer. Een afwisselende functie, die een goede uitdrukkingsvaardigheid vereist. Je opleiding ligt minimaal op MBO niveau. www.hypotheker.nl ik -

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 33