Vanaf Formido Geslaagd toernooi Diverse soorten o.a. de Kerstden en de Nordmann Spar. Verschillende hoogtes, gezaagd, met kluit of in de pot. T I Staan er files? Vind een baan op onze stite Meer sportnieuwtjes op onze site Plaats je sportbericht in de agenda Verkoop start maandag 6 december 09.00 uur I F Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 1 december 2010 Weekblad voor Waddinxveen/Goutue Koerier pagina 35 Sport Sport Vacatures Werken aan de weg www.weekbladwaddinxveen.nl www.gouwekoerier.nl www.deweekkrant.nl/banen www.deweekkrant.nl A Goud voor JITAE Formido Waddinxveen, Noordkade 28-30, Tel. 0182 - 61 22 35, www.formido.nl SG De Gouwe- AZC wint deco bouwmarkt I S V c ni V. Kt. FOTO: PR cF KERSTBOMEN TE KOOP! Naast de competitiewedstrij den werd afgelopen zaterdag in sporthal De Duikelaar het Peanutstoemooi gehouden door basketbalvereniging Waddinxveen Flyers. Doel van het toernooi is om jonge beginnende basketballertjes, die nog geen competitie spelen, het wedstrijdgevoel te laten ervaren. Van de redactie Waddinxveen niet tot scoren en konden de be zoeksters een beslissende voor sprong opbouwen. Het vierde kwart was een formaliteit, omdat Flyers maar slechts acht punten wist te scoren, 47-75. Heren 2 zette in De Duikelaar een prima prestatie neer door de nummer 2 op de ranglijst het Leidse LUSV 2 met een nederlaag naar Leiden terug te sturen. Flyers pakte in het eerste kwart negen punten voorsprong. De wedstrijd werd winnend afgesloten met 65-48. Waddinxveen De dames van SG De Gou- we-AZC speelden afgelopen zaterdag in de Sniep in Wad dinxveen tegen het eerste damesteam van Ed Hatdy HZC de Robben. De be zoeksters probeerden vanaf het begin het aanspelen van de midvoor van SG De Gou- we-AZC onmogelijk te ma ken. Dit verhinderde echter niet dat Karen Weerd vanaf die positie de 1-0 kon laten aantekenen. De Robben had echter een passend antwoord en kon via twee aanvallen op 1-2 komen. Marjolein Russchenberg profiteerde van afstand goed van de geschonken ruimte en Suzan Kaynar verzilverde de strafworp. B ij de 4-2 waren de rollen om gekeerd. Suzan Kaynar kreeg een strafworp mee na een goede actie op de midvoor die vervolgens door Karen Weerd tot doelpunt werd ge promoveerd. De Robben kon de achterstand nog verklei nen voordat Lotte Huisman uit een manmeer de 5-3 tus senstand op het bord bracht. In de tweede periode ging het wodians opnieuw een nederlaag incasseren. Heren 2 pakte een mooie overwinning op nummer twee LUSV 2. Jongens Under 14 won opnieuw met groot verschil, nu van Grasshoppers 2. Gemixt Under 12 2 speelde een verdien stelijke wedstrijd, maar verloor wel van Grasshoppers Under 12 2. Dames 1 kon het thuis te gen Forwodians 1 uit Voorhout tot aan de rust redelijk bijbenen, 27-42. Na rust kwam de ploeg gedurende vijf minuten echter Waddinxveen Het FLAMCO jeugdteam van de JITAE Taekwondo Club heeft afgelopen zater dag tijdens de vierde Rabo Open in Purmerend goed ge presteerd. Met één keer goud en drie keer zilver vielen vier van de zes deelnemers van JITAE in de prijzen. Verrassend goud was er voor de 9-jarige Kevin Olieman uit Waddinxveen bij de jon gens pupillen C-klasse tot 27 kg. Na een lastig begin trok Ke vin pas in de tweede ronde van de kwartfinale met 3-0 de winst naar zich toe. In de halve finale tegen be ginner Borris Kuppens uit Mijdrecht scoorde Kevin er echter driftig op los (13-4) en bereikte zo voor de eerste maal een finale. Tegen de ervaren Enes Ce- lebi van Koryo Den Haag liet Kevin Olieman deze buiten kans niet lopen. Vastberaden en met de juiste precisie be sliste Kevin met voorname lijk goed geplaatste dollyo- chagi’s de finale. Met 4-0 winst was Kevin Olieman dan ook dolblij met zijn eerste toernooizege. Het Peanutstoemooi werd afgelopen zaterdag gehouden door Waddinxveen Flyers. 9 so In totaal hadden twintig teams van verschillende verenigingen zich ingeschreven, twaalf teams met kinderen Under 8 en acht teams met kinderen Under 10. Waddinxveen Flyers had met drie teams ingeschreven, met in de groep Under 8 één deelne- mertje van vier jaar en drie van vijfjaar. De drie teams presteer den met twee gewonnen en één verloren wedstrijd heel goed. Al met al kan Flyers dan ook terug zien op een geslaagd toernooi, mede dankzij de inzet van veel vrijwilligers. Voor de competi tie moest Dames 1 tegen For- aanvankelijk vrij eenvoudig voor SG De Gouwe-AZC. Via op nieuw Marjolein Russchenberg werd de voorsprong vergroot, de Robben deed nog wat terug uit een overtalsituatie, maar Esme Spoor wist de kloof weer op 3 te brengen. Daarna verslapte de aandacht wat bij de thuisploeg, hetgeen de Robben de gelegenheid gaf om dichterbij te komen. De rust stand werd 7-6. Bij de start van de derde peri ode waren de dames van SG De Gouwe-AZC beter bij de les. Met doelpunten van Karen Weerd, Gaby Hukker en Suzan Kaynar werd de een gerust stellende 10-6 bewerkstelligd. Doordat de Robben ook nog een strafworp miste, kon de laatste fase worden begonnen met een 12-7 voorsprong. Die laatste periode kende een chaotisch verloop. De Robben w’erd vijfmaal beloond met een manmeer terwijl de midvoor- acties van de Gouwse dames geen genade konden vinden in de ogen van de scheidsrechters. Tussendoor scoorde Judith van der Kruk, ook uit een manmeer, haar eerste doelpunt in de hoofd klasse. Het laatste woord in de wedstrijd was aan Karen Weerd, die met haar vierde doelpunt de eindstand op 14-9 bracht. b

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 35