I I O I O o I o d3 Tannie Stigter-Need <D CD George H. Frissel Mijn bestaan, mijn afscheid. Daampje Hage-de Stigter Antoinette Caecillia Straver - Antoinette- Willemina Adriana Maria Cecilia Houdijk-Vreeburg Helena Catharina Kunneman-van Engelen - Lenie - Cornells Johannes van Tol -Cor- yy Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 1 december 2010 Weekblad uoor Waddinxueen/Goutue Koerier pagina 4 t 25 november 2010 G. Stigter-Visser in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Martien Boskoop, 27 november 2010 Berna en Joop 29 november 2010 24 juni 1920 Zorgcentrum Boskoop, kamer 305 Heden is rustig ingeslapen Kramer Uitvaarten Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. cE Draagster van de Orde van Oranje-Nassau Weduwe van Jacob Pieter Hage Annie van Tol - de Jong De begrafenis heeft plaatsgevonden op maandag 29 november 2010. t Waddinxveen, 24 november 2010 Matthieu en Anke Marjolein en Han, Olivia Bob en Sabina, Thamara, Camiel Matthieu en Ingeborg, Annelotte, Roosmarijn Gerard en Els Elise en Remco, Nikki Vincent t Anita en Lennard, Pim Peter Marlies Corné en Ichelle Tot het laatst toe wilde je leven Door je sterke wil hiertoe gedreven Je geest nog op volle kracht Maar over je lichaam had je geen macht Je was zo moe Je hebt je strijd gestreden Dönderdag 2 december is er een avondwake om 19.30 uur in de parochie kerk de St. Joannes de Doper, AP van Neslaan, Boskoop. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de parochiezaal. De uitvaartdienst is op zaterdag 4 december om 10.00 uur in boven genoemde kerk. Aansluitend begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Roemer. Na afloop is er een samenzijn in het Floragebouw, Parklaan 4, 2771GB Boskoop Martha t en Bernard Paul en Sonja, Loes, Krista Miranda en Fred, Daphne, Polf Bob In een kring van geborgenheid en liefde, hebben we afscheid genomen van onze vader, opa en overgrootvader Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Boskoop afdeling Irene 5 voor de liefdevolle verzorging van onze vader dhr. Cor van Tol. Na maanden van afnemende gezondheid, wetende dat hij afscheid moest nemen van allen die hem lief waren, is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa. Boskoop, 6 april 1932 Correspondentieadres: Reijerskoop 105 2771 BG Boskoop Trees en Wiro Stefan Wouter en Dana Ronald Corrie en Peter Richard en Ingrid, Marcel, Marco, Max Jeroen en Marion Linda Eric enSamanta Louis en Thea Cindy en Ben t Patricia en Dennis, Duuk Louis en Anneloes Femke Rosa Iris Sanne en Job Altijd samen, nooit meer samen Fran Boskoop, 28 november 2010 Ammerstol, 19 februari 1916 Zorgcentrum Boskoop Boezemlaan 4 De crematie heeft op dinsdag 30 november 2010 plaatsgehad te Alphen aan den Rijn. Correspondentieadres: St. Janshof 50 2771 CM Boskoop De begrafenis vindt plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Roemer te Boskoop. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Met de herinnering aan de fijne jaren die wij met haar hebben meegemaakt, laten wij u weten dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, trotse oma en mijn schoondochter Correspondentie-adres: Dhr. A.T. Meijer Constantijnstraat 12 2382 HC Zoeterwoude Onze zus en tante is in haar eigen kamer opgebaard, daar is donderdag 2 december gelegenheid tot bezoek van 19.00 tot 20.00 uur. P.C. Hooftstraat 19 2741 BA Waddinxveen Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Boskoop voor hun liefdevolle verzorging. Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus en tante Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, ’t wilde niet meer. schoonzoon t, schoondochters, kleinkinderen en achterkleinkinderen De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Mieke Hubert-Hage Willem Hage Jaap Hage Hans van den Broek "De Here is mijn Herder, mij ontbreekt niets" Jan Kinderen en kleinkinderen Boskoop, 26 november 2010 Familie Straver Neven en nichten Verdrietig om het afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Correspondentie-adres: Nicolaas Beetslaan 42 2741 ZV Waddinxveen Corresponden tleadres: H.J.W.P. Fase Herenhof 91 2402 DJ Alphen aan den Rijn Bedroefd geven wij kennis van het plotse linge overlijden van mijn lieve vrouw, onze moederen oma Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Boskoop, in het bijzonder van Irene 4, voor hun liefdevolle verzorging. Als je niet meer weet wie je bent en ook de mensen niet meer herkent, als je niet meer kunt zeggen wat je voelt en niemand begrijpt wat je nog bedoelt, dan komt de dood als een zachte hand en neemt je mee naar dromenland, daar staat een ieder voor je klaar en daar herkennen wij elkaar. sinds 25 juli 1994 weduwe van Cornelis Bernardus Houdijk Met jou gaat een stukje van ons Bij ons blijft een stukje van jou Uitallernaam: R.A.M. Trippenzee-Vreeburg U itvaart centrum Waddinxveen Stationsstraat 16 2741 HS Waddinxveen Dorpsrouwkamer Boskoop Gouwestraat 18 2771 CH Boskoop Frannie Frissel-Kooi Ank Frissel en Maarten de Hoog Sikko en Camille Rosa Akke Bram Riet Frissel en Thom Wennekes Boris Telefoon (0172) 49 32 82 www.krameruitvaartzorg.nl info@krameruitvaarrzorg.nl Bart Kunneman Bart Lisanne, Eric Sabine en Matthijs Anouk Heleen en Roel 'X' Niels en Jasmine Nienke U itvaartcentrum Alphen a/d Rijn Ambonstraat 5 2405 EN Alphen a/d Rijn De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 2 december om 11.30 uur in de aula van het crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk, 2806 NZ Gouda. Correspondentieadres: C. Verlaan - van Tol, Valkenbürgerlaan 14, 2771 DA Boskoop Els en Aad Petra en Richard, Daniek, Carlijn Merel John, Sam, Daan Oudewater, 9 augustus 1932 De plechtige uitvaartmis zal gehouden worden vrijdag 3 december om 11.00 uur in de parochiekerk St. Jan de Doper, A.P. van Neslaan 50 te Boskoop, waarna wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op het RK gedeelte van de gemeentelijke begraafplaats aan de Roemer te Boskoop, waar ze wordt bijgezet in het familiegraf. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula van de begraafplaats. Sluitingstijden familieberichten Dinsdag 11.00 uur Email familieberichten© plmlokalemedia.nl Telefoon (010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op; www.mensenlinq.nl* De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 3 december om 14.00 uur in de H. Joannes de Doperkerk aan de A.P. van Neslaan te Boskoop. Voorafgaande aan de dienst is ervan 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Ter Aar, 5 mei 1916 t Boskoop, 27 nc ember 2010 Weduwnaarvan Martha Elisabeth Steenland 16 januari 1958 Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq; gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 4