Iedereen verdient een cadeautje unicefW I I unite for children Wintergastenexcursie I I Basketbalvereniging Waddinxveen Flyers Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 15 december 2010 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 24 tfc i Voor de mooiste kaarten, speelgoed en leukste cadeautjes ga je naar www.unicef.nl/shop Dit is Salnti met zijn moeder. Na de aardbeving In Haïti heeft hij niets meer, net zoals 1 miljoen andere daklozen op het eiland. HomePlan bouwt NU huizen voor hen. Bouw mee! Giro 23 67 00 www.homeplan.nl Taekwondoka’s geslaagd www.zorgenzekerheid.nl RL Gratis advertentie r j Succesvol Van de teams die het afgelo pen weekend in actie kwamen waren Heren 2, Jongens Un der 14, Gemixt Under 12-2 Laura Bartels was met 11 punten topscoorster. In het eerste en tweede kwart kon Heren 2 het verschil tegen het bezoekende Baros 3 nog niet maken, 30-23. Dat ver schil werd wel gemaakt in het derde kwart,die met 18- 6 werd gewonnen. Voorsprong De negentien punten voor sprong werd in het vierde kwart nog verder uitgebouwd en won Heren 2 nog vrij ge makkelijk met 62-39. Wolter Zwijnenburg nam 14 punten voor zijn rekening en Sarjan Schaaf 13. Waddinxveen De JITAE Taekwondo Club hield afgelopen woensdag in sporthal de Duikelaar in Waddinxveen examens voor haar jongste witte band dra gers. Onder grote belang stelling lieten de jeugdige taekwondoka’s hun gemaakte vorderingen zien. In Waddinxveen slaagden alle 22 taekwondoka’s voor hun felbegeerde nieuwe band of slip. Zo behaalden Rick Vreeswijk en Erben Moerman hun gele band en Marnix Nieuwstraten de geel-groene band. De jong ste deelnemers, de 6-jarige Jayden Bishop, slaagde met glans voor de gele slip. en Gemixt Under 10 succesvol. Minder succes hadden Dames 1, Jongens Under 18, Meisjes Under 18 en Jongens Under 12. Aan inzet ontbrak het Dames 1 in de wedstrijd tegen koploper Binnenland 2 niet. En konden de dames in de eerste helft dan ook nog enigszins in de buurt blijven van de nog ongeslagen Barendrechtse dames. Rust 19- 29. In de tweede helft schakelde Binnenland een paar tandjes bij en liep Flyers achter de feiten aan. Alleen in het vierde kwart kreeg de ploeg wat ruimte om te scoren. De winst met 44-91 was echter duidelijk voor de bezoeksters. wandeling zal de boswachter vertellen over wat Staatsbos beheer doet om de vele vogels het naar de zin te maken en het unieke Reeuwijkse land- schap te behouden. Verza melen om 9.00 uur op de parkeerplaats bij Restaurant Paviljoen ’t Reeuwijkse Hout, aan de Reeuwijkse Houtwal 4 in Reeuwijk. De kosten zijn 2,50 euro voor deelnemers vanaf 12 jaar. Kinderen tot 12 jaar mogen gratis mee. Tip: vergeet de verrekijker en wandelschoenen niet. Opgeven is verplicht. Dit kan vóór 18 december via www. groenehartcentrum.nl of tel.: 0348-689500. Meer info via e-mail: groenehartcen- trum staatsbosbeheer, nl Regio/Reeuwijk Staatsbosbeheer geeft zaterdag 18 december een Winterga stenexcursie naar de Reeuw ijkse Plassen. Samen met een ervaren gids kan men genieten van de duizenden vogels die hier speciaal naartoe komen om te overwinteren. Voor diverse soorten vogels zijn de plassen en de omliggende polders van een onmisbare waarde om te kunnen overwinteren. Op de Reeuwijkse plassen overwinte ren elke winter duizenden een- den en ganzen. Van sommige soorten kan dit aantal oplopen tot meer dan 80.000 vogels. De wandelexcursie duurt ongeveer 2,5 uur en voert rondom de plas Broekvelden waar duizenden vogels verblijven. Tijdens deze Waddinxveen Voor de meeste teams van Basketbalvereniging Wad dinxveen Flyers zit de eerste helft van de competitie na het afgelopen weekend er op. Mede omdat de wedstrijden die vorige weekend vanwege de sneeuw niet gespeeld zijn, niet opnieuw worden vastge steld. De einduitslag van deze wedstrijden is door de Bond vastgesteld op 7-7.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 24