Geen moment rust voor wethouder ‘I Tekentalent wint prijs K ■fes I ■l I Meer subsidie voor HCW WinP Bekijk video van de dag Biender met tap Plaats een opmerking bij elk bericht De heerlijkste recepten staan op de site Zelf makkelijk kerstkaarten maken Wethouder neemt werk mee naar bed en naar de kerk Altijd actueel: de weekkrant.nl b woensdag 15 december 2010 Weekblad voor Waddinxveen pagina 27 Reageren? Multifuctioneel In het nieuws Lekker eten www.deweekkrant.nl/webwinkel www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl r SèR'ieóy Een kerstkaart valt goed Verdachten overval Texaco aangehouden ‘Onder het eieren rapen en in bed: mijn hoofd zit altijd vol' PiP Studio ontwierp de Decemberzegels 2010 Verstuur een gratis kerstkaart via Hvves KAARTJE Kerstkaarten maken en versturen kan ook via Hyves! Deze maand geven Hyves en TNT Post 10.000 gratis kerstkaarten weg (maximaal één per profiel). Ga naar hyves.nl/kaartje en voer de actiecode kerstkaart in. Wees er snel bij, want op op. Als de ontvanger ook een Hyver is, hoeft u niet eens het adres te weten, want dan adresseert Hyves de kaart voor u. J - tb Doe een gok voor een PiP Studio servies Nu Kees de Jong zo’n acht maanden onderweg is als wethouder, heeft hij ontdekt dat het als bestuurder knap lastig is om zijn werk achter zich te laten als hij aan het eind van de dag huiswaarts keert. Wethouder zijn betekent voor De Jong, zo ver telde hij tijdens een openbare avond van zijn partij PCW, ‘eigenlijk geen moment rust.’ De Jong en fractievoorzitter Herman Timmermans blikten terug op de eerste maanden in hun nieuwe rol. „Rust en stilte zijn spaarzaam geworden”, ver telde De Jong, die sinds het voor jaar zijn bestaan als kippenboer combineert met het wethouder schap. „Onder het eieren rapen, Richard Avontuur Waddinxveen Bestel vóór 22 december minimaal 25 dubbele kaarten via tntpost.nl/kaart en u krijgt een vrolijke etui of een mok van PiP Studio cadeau. Op op. ’s avonds in bed en ’s zondags in de kerk: mijn hoofd zit altijd vol. Het is ontzettend leuk en mooi om bestuurder te zijn, maar soms moet ik echt tegen mezelf zeggen dat ik een avondje niets mag doen. En ik ben ook ont zettend blij dat mijn vrouw het bedrijf nu runt.” De Jong, die als wethouder onder andere verant woordelijk is voor de financiën en de projecten Centrum en Triangel, moest vooral wennen aan het samenwerken in een or ganisatie. Als eenmansbedrijf nam hij altijd zelf de beslissin gen. Als fractievoorzitter begon ook voor Herman Timmermans Thuisagenda cadeau Bij aankoop van drie vellen Decem- berzegels a 6,80 ontvangt u, zolang de voorraad strekt, de gezellige Thuisagenda cadeau, een vrqlijk ontwerp van PiP Studio. hoogd van 100.000 euro naar 135.000 euro, waarbij wordt afgezien van de afspraak dat mogelijke voordelen in de Hoevee/ kerst- en nieuwjaars kaarten vallen rond de komende feestdagen in Nederland op de mat? Ga vóór 6 januari 2011 naar tntpost.nl/pip en doe een gok. Dan maakt u kans op een PiP Studio servies en andere leuke prijzen van PiP Studio. Waddinxveen De politie heeft zondag 12 december om 01.15 uur een 24-jarige man uit Waddinx veen aangehouden op verden king van het plegen van een gewapende overval op tank station Texaco aan de Dreef in Waddinxveen. Donderdag 11 november even voor 15.30 uur vond de overval plaats. Een man kwam de winkel van het tankstation binnen en bedreigde de medewerk ster met een vuurwapen. De man eiste geld, maar toen de medewerkster naar het kan toor liep is hij weer de winkel uitgerend. Na de aanhouding werd de verdachte gehoord en werd later op de avond ook een 23-jarige Gouwe naar aangehouden. Bij hem is het wapen aangetroffen wat bij de overval gebruikt was. De aangehouden over valler wordt woensdag 15 de cember geleid voor de officier van justitie. Er zijn na diverse oproepen twee anonieme meldingen binnengekomen die geleid hebben tot de aan houding van de verdachte. Tot en met 6 januari 2011 is één Decemberzegel per kaart of enve lop voldoende. Voor post zwaarder dan 50 gram en internationale post geldt in deze periode het normale tarief. Kijk op tntpost.nl voor meer informatie. Nicole uit groep 7 van de Koningin Julianaschool in ‘Wad dinxveen heeft een tekenwedstrijd, uitgeschreven in de Kin derboekenweek, van Probiblio gewonnen. De opdracht was om met verschillende technieken als houtskool, ecoline en potloden een tekening te maken. Groep 6/7 en groep 7/8 kregen allebei als groep een boek cadeau. FOTO: PR een nieuwe periode. Hij sprak vooral over de verhouding tus sen de oppositie en coalitie over de bestuurlijke toekomst van Waddinxveen. In zijn eerste maanden als fractievoorzitter heeft Timmermans over wel of - in het geval van de PCW - niet samengaan met Gouda al heel wat keren mogen betogen. „Tot nu toe hebbdh wij op basis van argumenten geprobeerd te de batteren en op die manier een heid te vormen met de oppositie. Dat is zo lastig gebleken, dat wij nu iets scherper aan de wind gaan varen.” Timmermans gaf ook een inkijkje in de coalitie - vergaderingen, die de partijen CDA, VVD en PCW voeren in het kantoor van de boerderij van De Jong. „Daar voeren we af en toe stevige discussies. Iedereen mag elkaar aanvallen, zolang we elkaar maar vinden in de essen tie”, verklaarde Timmermans. Nog leuker dan wenskaarten sturen, is een kaartje ontvangen. Uit onderzoek blijkt dat vier op de vijf ontvangers liever een wenskaart per post dan per e-mail krijgt. Omdat een kaartje persoonlijker is. en omdat je hem kunt bewaren en ophangen. Elk jaar selecteert TNT Post een gerenommeerde ontwerper voor de Decemberzegels. Anke van der Endt en haar ontwerpteam van PiP Studio maakten er dit jaar een vrolijke serie van. “Wij maken onze ontwerpen aan de hand van een verhaal over het meisje Pip. Voor de postzegel bedachten we dat zij haar mooiste kerstspullen bewaart in een oude houten kist. Daarom is elk post- zegelvel een soort letterbak met kerstvoorwerpen als een hertje, een engel en een kerstbal. De verzameling staat voor gezellig heid, herinneringen, familiegevoel en geborgenheid. Kortom: voor kerstsfeer a la Pip!” Van 18 tot 24 december sluiten de dj’s Coen Swijnenberg, Gerard Ekdom en Giel Beelen zich op in het Glazen Huis in Eindhoven. Ze eten die dagen niets en maken 24 uur per dag live radio en televisie. Op die manier vragen ze aandacht voor kinderen die slachtoffer zijn geworden van hiv/aids. 3FM zamelt samen met het Rode Kruis geld in. TNT Post steunt de actie ‘Stuur een hulppakket’ en roept iedereen op mee te doen. Via www.stuureenhulppakket.nl kunt u ‘virtueel’ een hulppakket samen stellen en doneren aan 3FM Serious Request. U kiest uit allerlei hulpmiddelen zoals schoolboeken, een thuiszorgpakket en voedsel voor een jaar. De totale waarde van de artikelen die u selecteert, gaat naar de actie. Zo eenvoudig is het om kinderen te helpen. kleur uitzoeken. TNT Post stuurt de kaarten direct naar de adressen die u opgeeft, of naar uw eigen adres, zodat u thuis nog meer per soonlijke noten kunt toevoegen. De subsidie voor de nieuw- bouwkosten en besparingen op bouw van HCW wordt ver- de post onvoorzien ten goede komen aan de gemeente. De ge meentegarantie tot een bedrag van 150.000 euro wordt terug gebracht tot 100.000 euro. Van kerstkaarten worden mensen blij. Elke kerstkaart in de brievenbus is een klein cadeautje. Een blijk van aandacht, het bewijs dat iemand aan u gedacht heeft en moeite voor u heeft gedaan. Zo brengt elke kerstkaart een vleugje kerstsfeer bij u thuis. Geen wonder dat kerstkaarten gekoesterd worden. Ze hangen wekenlang in slingers in de kamer, of staan opgesteld op de schouw. Dat ziet er niet alleen gezellig uit, het geeft mensen ook het gevoel omringd te zijn door familie, vrienden en bekenden. Kerstkaarten symboliseren de kerstgedachte bij uitstek: warmte en aandacht voor een ander. TNT Post draagt daar graag aan bij. Door al die kerstkaarten te bezorgen, maar bijvoorbeeld ook door 3FM Serious Request te steunen met de actie Stuur een hulppakket. Zodat de kerstgedachte ook kinderen in ontwikkelingslanden bereikt. Op tntpost.nl/kaart is een uitge breid assortiment kerstkaarten te vinden. Maar u kunt er ook uw eigen kerstkaarten ontwerpen. Ga naar tntpost.nl/kaart en klik op ‘Kaart met eigen foto’. Vervolgens kunt u een sfeervolle kerstfoto uploaden uit uw eigen digitale foto- verzameling, een kader kiezen, uw eigen teksten schrijven en een bij passend lettertype in een favoriete

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 27