I Goede prestaties Passievolle professionals gezocht! I Bekijk en plaats foto’s Plaats sportberichten op onze site Gaat de zon schijnen? Maak een account aan op onze site Waterdrinker Aalsmeer unique different I Trainer vertrekt Weinig voetbal Middenmoot Inter Nos Koude kermis KEUKEN Sanitair verkoper m/v (parttime) Monteur (full-time) GRANDO Keuken verkoper m/v (full-time) woensdag 15 december 2010 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 41 Altijd actueel: de weekkrant.nl Land vol paparazzi Sport Weersvoorspelling Sport www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl www.gouwekoerier.nl www.deweekkrant.nl kB www.grando.nl CENTRUM KEUKENS BAD www.keukencentrum.nl FOTO: PR j deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. V Boskoop/Waddinxveen De beide Floreants uit Bos koop, ‘Zaterdag’ en ‘Zondag’, zijn afgelopen weekeinde niet voor de competitie in actie gekomen. Dat gold eveneens voor de zaterdagclub Be Fair. De KNVB had al het ama teurvoetbal in de regio voor wat betreft de standaardelf tallen afgelast. Lagere teams konden, als het speelveld dat toeliet, wel voetballen. Ook komend (inhaal)weekeinde is er weinig competitievoet- bal. Van de standaardteams op zondag komt ASW in actie tegen Bergambacht. Er zijn ook nog enkele an dere inhaalwedstrijd in de vierde klasse op zondag. Na komend weekeinde breekt de winterstop aan. De jeugd van Atletiekver eniging AV’47 uit Boskoop heeft afgelopen zaterdag, 11 december, goed gepresteerd tijdens de derde crosscompe- titie in Gouda. Het weer zat mee, de tempera tuur lag flink boven nul en het bleef droog. Dat nam niet weg dat er weer een pittig parcours was uitgezet voor de derde cros- scompetitie in Gouda. Kort na de start moesten de atleten een flinke klim maken op het talud om daarna in het park verder hun weg te vinden. De jeugd van Atletiekvereniging AV’47 zette zeer goede prestaties neer. Bij de pupillen D werd Lars Koning derde en bij de meisjes werd Amber Huisman eerste; zij legden 650 meter af. Jop Voskuilen werd voor de der de keer op rij eerste bij de pupil len C over een lengte van 950 meter. Daniek Dorst werd bij de meisjes pupillen B derde. Martijn de Jong en Timo van der Zijde zorgden voor een flinke spanning in de race bij de pupillen A eerstejaars. Timo volgde Martijn bijna letterlijk op zijn hielen en eindigde één seconde later over de finish met een derde plaats, Martijn werd tweede. Fleur Sloot werd tweede bij de meisjes pupillen A eerstejaars. Lukas Brand en Hans Harting werden respectievelijk tweede en derde bij de jongens pupillen A tweedejaars. Marije Hijman mocht zich voor de derde keer winnaar noemen bij de meisjes A tweedejaars. Justin Kraaijenbrink legde 3.000 meter af en werd tweede bij de Junioren C. Jan Oskam die voor de 10.000 meter uitkwam werd tweede bij de Masters 50. De vierde cross wordt gehouden op 15 januari 2011 in Waddinx- veen. Voor meer informatie over At letiekvereniging AV’47: www. av47.nl. Account manager international sales (Fulltime) Voor 'onze afdeling international sales zijn wij op zoek naar een fulltime account manager voor werkgebied Duitsland en/of Engeland. Meer weten? Voor meer informatie kun je contact opnemen met René Brand, manager interna tional sales telefoonnummer 0297-33.24.31 of per e-mail: r.brand@waterdrinker.nl. We ontvangen je cv en motivatiebrief bij voorkeur per e-mail op p&.o@waterdrinker.nl o.v.v. account manager IS. Ons postadres is Waterdrinker Aalsmeer bv, t.a.v .Yvonne de Hart, afdeling P&.O, Postbus 1167,1430 BD Aalsmeer. Boskoop Ed de Jong (48) uitLinscho- ten neemt na afloop van dit seizoen al afscheid als trai ner van de zaterdagselectie van Floreant. De Jong be nadrukt met veel plezier bij Floreant te werken, maar een nieuwe drukke baan en de zorg die hij aan zijn gezin w’il besteden zijn naar zijn ge voel niet te combineren met het bevlogen trainerschap dat hem kenmerkt. De Jong last dan ook een voetbalpauze in. Het bestuur van Floreant, de commissie zaterdagvoetbal en de Technische Commis sie betreuren het vertrek van de trainer in hoge mate. Zij hebben veel waardering voor zijn deskundige en enthou siaste aanpak. Floreant was graag met Ed de Jong verder gegaan, maar kan niet anders dan zijn besluit respecteren. De zoektocht naar een nieu we trainer wordt binnenkort gestart. Waddinxveen/Bodegraven ASW speelde afgelopen zon dag een oefenwedstrijd bij derdeklasser Bodegraven. De in de competitie nog ongesla gen vierdeklasser kwam van een koude kermis thuis. De ploeg kreeg met maar liefst 6-0 klop. In de eerste helft gaven de Wad- dinxveners Bodegraven goed partij en was ASW soms zelfs de bovenliggende partij. Maar drie goede kansen werden niet benut en een vierde raakte de paal. Bodegraven scoorde uit drie counters. Na de rust (3-0) liep het helemaal niet lekker meer bij ASW. Dit had onder meer te maken met het feit dat sommige steunpilaren ontbraken en niet iedereen wat je noemt scherp speelde. Komende zondag mag ASW de eerder afgelaste wed strijd tegen Bergambacht inha len. Waddinxveen In de IJsselhal in IJsselstein speelde Flam Haarden Be Fair Hl afgelopen zaterdag tegen Vives H3 in de eerste klasse van de volleybalcompetitie. Alle vier de sets werden gewonnen door de Waddinxveners. Flam Haar den Be Fair sluit met deze wed strijd het jaar af op een positie in de middenmoot van de eerste klasse. Boskoop Het eerste team van Schaak club Inter Nos uit Boskoop heeft afgelopen donderdag het onderspit moeten delven tegen het derde van Voor schoten. Zie voor het volle dige verslag: www.gouwekoerier.nl. Voor onze afdeling sanitair hebben wij ruimte voor een ‘parttime’ verkoper met ambitie en doorgroei kansen naar full-time. Ook hiervoor zoeken wij een op en top verkoper die volledig voor de klant gaat. Resultaatgericht! Om onze prachtige keukens en badkamers perfect bij de klanten te installeren zoeken wij een collega die zijn vak verstaat. Naast accuratesse, gevoel voor maatvoeringen ben je ook communicatief sterk en ga je voor een perfect eindresultaat. Een professional! Ben jij een resultaatgerichte verkoper met een groot verantwoordelijkheidsgevoel en passie voor het keukenvak, staat de klant bij jou centraal en ben je daarnaast beslist geen 9 tot 5 type, dan hebben wij voor jou een mooie uitdaging en ‘rekenmachine' klaar liggen. Ervaring in de branche is een pré. maar bovenal ben je een persoonlijkheid. Acquisitie naar aanleiding van Van de redactie Boskoop Reageren! Spreekt één van de bovenstaande functies jou aan, stuur dan een e-mail met CV naar: johan.groenendijk@keukencentrum.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Grando Keukencentrum Frankrijklaan 4, 2391 PX Hazerswoude-Dorp T: 0172-236323 Algemeen Waterdrinker Aalsmeer, sinds 1972 groothandel in kamer- en tuinplanten, is Euro pees marktleider en levert via verschillende verkoopformules aan bloemisten, tuin centra, groothandelaren en grootwinkelbedrijven. Een van deze formules is haar afdeling international Sales. De afdeling international sales acquireert en beheert groothandel en tuincentra klanten nationaal en internationaal. Profiel De collega die wij zoeken heeft een HBO denk- en werkniveau, is communicatief vaardig en heeft minimaal 2 jaar verkoopervaring in de branche en ervaring in de plantensector. Tuincentrum kennis is een pre. Je beschikt over basiskennis van het totale plantenassortiment, in het bijzonder tuinplanten. Je hebt een uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van het Nederlands, Duits en Engels. Ervaring met MS-Office (Word en Excel) spreekt voor zich. Daarnaast ben je be reid te reizen. Werkzaamheden Je beheert een of meerdere specifieke nationale en internationale accounts en acquireert nieuwe accounts, waarbij jouw werkgebied gericht is op Duitsland en/of Engeland. Je bent omzet- en margeverantwoordelijk voor jouw specifieke klanten en je sluit langdurige contracten met klanten in samenwerking met de manager international sales. Je bent een doorzetter met een drive om te verkopen, je onder zoekt - ontwikkelt nieuwe markten in bestaande en nieuwe landen en je ontwikkelt nieuwe verkoopconcepten. De jeugd van AV’47 zet goede prestaties neer t jjdens de derde crosscompetitie in Gouda.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 41