g 9? Shoppen voor beter tarief I Enge! of Bengel? as Speciale eindejaarsactie Gouwe Meubel 995,- Ontwikkelingskansen 4 €125,- Duik in het verleden van Waddinxveen Volg Tim Coronel in Dakar en win Elke dag nieuws over auto’s Blender met tapje vl vo<>r€ 125/ Slimme inkoop energie bespaart huurders geld H- Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 22 december 2010 Weekblad voor Waddinxveen pagina 25 Digikrant Multifunctioneel Rally Autonieuwtje www.weekblad waddi nxveenn I www.deweekkrant.nl/dakar www.weekbladwaddinxveen.nl Voor iedereen hebben wij een verrassing en De koffie staat klaar! I» WWW.GOUWEMEUBFL.N! I 2e kerstdag gesloten! Informatie avond Het nieuwe tarief ligt ruim 5 procent lager ligt dan het huidige Klein eiken dressoir blank van 1.195,- een dinercheque t.w.v. 50,- voor€ 295/" al bij besteding vanaf 1.000,- ontvangt u voor€ 49," voor€ 995/ I Brugweg 2 2741 KX Waddinxveen tel. 0182 61 77 05 Sortering salontafels van klein naar groot, eiken, beuken etc. r www.deweekkrant.nl/webwinkel Glazen TV tafel van 295,- Eethoek compleet met 6 stoelen van 1.995,- 4 .,1 jg I tf- Bruin lederen stoel per stuk (set van 4) van 273,- voor Hoekbank kleur Terra van 1.839,- Openingstijden: ma. 13.00-18.00 uur, di. t/m vrij. 09.00-18.00 uur zat. 09.30-17.00 uur, koopavond do. van 19.00-21.00 uur. Parkeerplaatsen aan de voorzijde. Brugweg (to. Hefbrug) naar beneden, onderaan haarspeldbocht naar links. Parkeerplaatsen aan de achterzijde, vanuit utrecht/Gouda: langs het Gouwe Meubel pand rijden en voor het rinq tankstation rechts naar beneden, vanuit Amsterdam/Alphen: langs het Tinq tankstation rijden en voor het Gouwe Meubel pand links naar beneden genoemde pruzen zun meeneem pruzen, bezorgen kan ook e so,- per transport Woonpartners Midden-Hol- land heeft onlangs een ener- giecontract voor collectieve energie afgesloten met de energieleveranciers Qwint (voor elektra) en Nuon (voor gas). Een groot aantal huur ders zal dit in 2011 merken in de portemonnee. Persbericht Waddinxveen kosten als schoonmaak, ramen zemen en liftonderhoud. Daar naast betalen een aantal huur ders ook nog een bijdrage voor de verwarming van hun woning. Dat geldt voor alle complexen waar een collectieve cv-installa- tie staat. De hoogte van de col lectieve energietarieven is voor al deze huurders dus van belang. Het bepaalt mede hoeveel ser vicekosten de huurders moeten betalen. Woonpartners heeft, samen met een adviesbureau, de tarieven van de verschillende energieleveranciers vergeleken. Nuon en Qwint boden, op de dag dat de contracten zijn afge- Voor elke klant hebben wij een lekker flesje wijn klaar staan. Proost! Regio Voor allochtone vrouwen zonder werk is een ontwik kelingstraject gestart. De zes tien dames zijn afkomstig uit de K5 gemeenten en de ge meente Waddinxveen. De initi atiefnemers zijn de K5 gemeen ten, gemeente Waddinxveen, Zorgpartners Midden-Holland, ROC ID College, ISMH en het Regionaal Zorgberaad. Leiden In het Leids Universitair Me disch Centrum (LUMC) in Leiden is op woensdag 12 januari een informatieavond over lymfklierkanker. Erik Marijt, internist/he- matoloog in het LUMC, zal de lezing ‘Behandeling van lymfklierkanker, in het bij zonder door stamceltrans- plantatie’ geven. Ook Stijn Krol, radiotherapeut in het LUMC, zal spreken over ‘De rol van radiotherapie bij de behandeling van Hodg kin- en non-Hodgkin-lymfo- men’. Bezoekers kunnen op deze-avond vragen te stellen, zowel mondeling als schrifte lijk. Daarnaast is er ook een informatietafel met allerlei folders op het gebied van lymfklierkanker. De infor- matie-avond vindt plaats in de Burumazaal in Gebouw 3 (Onderwijsgebouw) van het LUMC aan de Albinus- dreef 2. Vanaf 19.00 uur is de zaal open. Aan deze avond zijn geen kosten verbonden. Aanmelden kan via M. van der Haak tel. 0174 621462 of via internet: www.lymfklier- kanker.nl/west. De leerlingen van de Koningin Julianaschool hielden woens dagavond 15 december een kerstviering in de Ontmoetings- kerk in Waddinxveen. Tijdens deze kerstviering werd de kerstmusical ‘Een engel met een B ervoor’ opgevoerd. Alle kinderen vormden samen een groot engelenkoor en zongen uit volle borst mee. FOTO: PR ’"u'Jm CivluK I I I vanaf €79,- sloten, de meest gunstige tarie ven. In de nieuwe contracten is vastgelegd dat Woonpartners de komende drie jaar een vast tarief betaalt voor gas en elektra, dat gemiddeld ruim 5 procent lager ligt dan de huidige tarieven. Ten opzichte van de oude leverancier is sprake van een voordeel van 50.000 euro op jaarbasis. Dit voordeel wordt,doorberekend in de servicekosten. In nauwe samenspraak met de huurders- belangenorganisaties HWZM en HWHM is gekozen voor groene stroom. Volgens Arie van Rooijen van Woonpartners Midden-Holland, is het verstan dig dat ook huurders die een eigen aansluiting hebben eens kritisch naar hun persoonlijke energiecontract kijken. “Met een beetje shoppen ben ik er van overtuigd dat een gemiddeld huishouden minimaal honderd euro per jaar kan besparen.” Fauteuil met verstelbare rugleuning van 479, Woonpartners Midden-Holland heeft in Waddinxveen, Gouda en Zuidplas in totaal ruim tach tig zogenoemde ‘gestapelde’ wo ningcomplexen in verhuur waar voor zij de collectieve energie inkoopt. Het elektraverbruik in alle gemeenschappelijke ruimten (entree, trappenhuis en galerij) wordt aan de huurders door berekend in de servicekosten. In die servicekosten zitten ook fTH^ankelijk voor rolstoelers^ (Tigcn gratis parkeerplaatsen,! f2.500 m’ Showroom inierieurstylist KERSTFEEST Bij Gouw® Meubel jT'ï voor

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 25