S,i,i«v aa Herinneringen aan vroeger ophalen ÉT Bekijk de video van' de dag Advertenties uit Waddinxveen Melkflessen met speciaal lichteffect Vind je droomhuis op onze site WoonActief De etalage Middelburgseweg 5a te Reeuwijk Vraagprijs 424.000,-" k.k. Goudse Rijweg 98 te Boskoop Koopsom 272.000,— k.k. De Koning Witzier makelaars voor vrij wonen Kroonluchter Verhuizen In het nieuws www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl i .c£ - Vrij wonen! www.koningwitzier.nl Voor meer informatie bezoek: www.lnBoskoop.nl ‘Het zijn vaak intieme verhalen die mensen laten vastleggen’ Boskoop - Appelgaarde 4 Vraagprijs: 499.000,- k.k. Of bel de makelaar direct op: 06 - 54 907 061 4 wvvw.deweekkrant.nl/webwinkel Altijd actueel: de weekkrant.nl Hf mgi “RR-ó^s^22’(^^ib^*20'10 Weekblad voor Waddinxveen pc Marjan van Hessen heeft zelf fijne herinneringen aan dit beeldje. FOTO: RIEKELT BEZEMER en “Het mooiste cadeau dat je iemand kan geven.” Een filmpje met verhalen over herinneringen aan de hand van voorwerpen waarvan de eigenaar eigenlijk allang vergeten was dat ‘ie ze had. Verhalen die verloren kun nen gaan en die Marjan van Hessen, de Waddinxveense onderneemster die Honessy Productions anderhalf jaar geleden opzette, op video vastlegt. Het idee ontstond per toeval, vertelt Van Hessen. “Mijn buur vrouw, die twintig jaar naast mij woonde en met wie ik goed contact had, verhuisde naar een verpleeghuis in Den Haag. Haar dochter wilde graag nog een keer filmen in haar ouderlijk huis en dat deed mij beseffen dat dat ei genlijk een schitterend idee was. Richard Avontuur Waddinxveen Geheel vrijstaande woning in uitstekende staat van onderhoud, in een rustige woonwijk. De woning kenmerkt zich met name door de vrije buitenruimte. Er is een woonkamer van 9 bij 5 meter. Maar ook vijf slaapkamers en twee badkamers! De garage is 5,5 bij 3,5 meter. De tuin is zeer verzorgd met houten terras en twee grote elektrisch bedienbare zonneschermen. Filmen in een huis of bedrijf waar je uit weggaat. Dan heb je een herinnering. Maar tijdens het filmen kwamen allerlei voor werpen tevoorschijn waarover mijn buurvrouw, die Alzheimer had, uit haar geheugen putte. Bijvoorbeeld over haar man, die jaren daarvoor was overleden. Dat leverde zulke bijzondere, intieme verhalen op, daar wilde ik meer mee doen. De dochter van de buurvrouw zag heel erg op tegen het afscheid van het huis, maar door die film hield ze een herinnering. Daarna ben ik begonnen met het con cept Goodbye House/Goodbye Estate.” Haar idee werd door de eerste klanten goed ontvangen. Van Hessen: “Dat is mooi, want gehuild.” Zoals de kikkers van Van Hessen heeft iedereen wel spullen in huis waar een ver haal achter zit waar je niet altijd meer direct over nadenkt. “Met mijn filmpjes roep ik die herin neringen op. Het is een manier om verhalen vast te leggen. Een perfect cadeau voor een huwelijk of wanneer een stel hun eerste huis koopt.” “Niet in een saai kantoor, maar ondersteund door échte referenties of klanten van zo iemand. Geen trucage, maar echte verhalen van echte mensen.” Oosteinde 32, 3466 LB Waarder tel. 0348 - 50 22 24 Engelandlaan 58 2391 PN Hazerswoude ITC-Boskoop woonactief@vdsm.nl Tel. 0172 - 53 49 41 www.vdsm.nl I Een minuut om je te presenteren Marjan van Hessen werkt aan een nieuw idee: One Mi nute Pitch. Hiermee kunnen ondernemers of sollicitanten zich in één minuut kunnen presenteren. Van Hessen: L Karakteristieke, halfvrijstaande ia- E ren '30 woning met een circa 32 S meter K Deze woning ligt 'V -- X t X m2. Inhoud: circa 350 m3. Bouwjaar: circa 1935. ^j| Korte indeling: Lichte, sfeervolle woonkamer met erker en open- slaande deuren, dichte keuken, bij keuken. Drie slaapkamers en bod naar de zolder waar een 4e slaapkamer diepe, zonnige achtertuin. 'igt OP een rustige locatie aan een brede sloot, nabij winkels en scholen en beschikt over eigen parkeergelegenheid voor de deur. het zijn vaak intieme verhalen die mensen laten vastleggen.” Als voorbeeld wijst Van Hessen op een beeld van twee kikkers in haar woonkamer. Gekregen van een bevriend echtpaar, voor haar verjaardag. “Maar achter die kikkers zit een heel mooi verhaal. Die vrienden trouw den beiden voor de tweede maal nadat hun eerste partners door zelfmoord om het leven kwa men. Dat beeldje van die twee kikkers kregen zij van vrienden voor hun huwelijk. Ik spaarde in die tijd kikkers en dus bekeek ik het beeldje van dichterbij. Toen vertelden ze mij de betekenis erachter. Toen ik later nog eens op bezoek kwam herkende ik het beeldje niet, omdat het op een andere plek stond. Opnieuw liep ik erop af en hoorde van mijn vrienden dat het hetzelfde beeldje was. Een paar weken later, op mijn verjaardag, kwa men die vrienden aan met een cadeau, verpakt in kranten: die kikkers. Ik heb in de gang even Landelijk en vrij gelegen half vrijstaande woning met perceel grasland, aang< (ca. 14 m2), schuur hobbykas, gelegen op grond van 3. aanwezig, een lichte woonkamer, een v.v. hardhouten kozijnen r Een unieke kans voor de liefhebber van rust en ruimte om zich heen! lebouwde berging (ca. 33 m2] een perceel .058 m2! kamer op de le verdieping. Vaste trap gecreëerd kan worden. Perceeloppervlakte: 435 Kjg De woning, van bouwjaar ca. ■3 I960 en met een inhoud van ca. gSS 325 m3, is te bereiken middels een M gezamenlijke brug. Voor de woning is parkeergelegenheid aanwezig. Er zijn o.a. vier ruime slaapkamers nette keuken en de woning is gedeeltelijk met dubbele beglazing.

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 27