Korbis gaat voor iza Pearle overwinning JTSTTVp KSIkVcW Succes voor Be Fair F6 Trias KJ Plaats je evenement op onze site Toe aan nieuwe uitdagin Meer sport is te vinden op onze site Nieuws uit het buitenland Korbis wint eenvoudig in Reeuwijk Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 22 december 2010 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 43 Andere baas Sport Sport Actueel www.weekbladwaddinxveen.nl www.gouwekoerier.nl www.deweekkrant.nl/banen Pearle Opticiens en de zorgverzekeraars Univé, VGZ, IZA en Trias bieden u een gratis vuurwerkbril aan. Met deze vuurwerkbril laten wij u veilig het nieuwe jaar inluiden. Op vertoon van uw zorgpas ontvangt u een gratis vuurwerkbril. Wees er snel bij want OP OP. Kijk voor een Pearle filiaal in uw buurt op www.pearle.nl/vuurwerkbril. Ronde van het Groene Hart www.pearle.nl Vraag naar de voorwaarden. Korbis heeft geen moeite met hekkensluiter Reeuwijk OPTICIENS - - www.deweekkrant.nl Zorgverzekeraar •'«fa 4 K GRATIS VUURWERKBRIL Regio De kans is groot dat volgend jaar op 20 maart geen vijfde Ronde van het Groene Hart wordt verreden, aldus de or ganisatie van het wielereve- nement. De wedstrijd over 200 kilometer is vooral in het leven geroepen ter promo tie van het Groene Hart en kon tot dusver op een brede steun van de diverse overhe den en het bedrijfsleven reke nen. Volgens koersdirecteur Herman Brinkhoff staat het voortbestaan van de Ronde serieus op het spel. “De hui dige economische omstan digheden leiden er toe dat vele bedrijven, ook sponsoren die ons de afgelopen vier jaar steunden, nu de hand op de knip houden.” Wanneer de organisatie niet voor 7 januari 2011 een hoofdsponsor voor de wie lerronde hebben gevonden gaat de Ronde, zoals het er nu naar uit ziet, niet door. Dit ondanks de steun van de Stuurgroep Groene Hart, startplaats Pijnacker en fi- nishplaats Zoetermeer. Voor meer informatie: www.ron- devanhetgroenehart.nl. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I Hekkensluiter Reeuwijk wachtte afgelopen weekend in sporthal De Meerkoet op de Waddinxveense runner up, Korbis 1. Direct na het beginsignaal zette Korbis de toon, door Reeuwijk niet eens in de buurt te laten komen van de korf. Korbis kwam snel met twee aan vallen op een 0-2 voorsprong. Reeuwijk wist enkel gevaar te stichten door met veel overtui ging de diepte in te lopen om te proberen een gaatje te vinden in de verdediging van Korbis. Een enkele Reeuwijkse heer was hier bedreven in, verder had Korbis geen moeite met de hekkenslui ter. Aanvallend liet het zich hal verwege de eerste helft in slaap Van de redactie Waddinxveen sukkelen, waardoor de doelpun ten wat moeilijker vielen. Kort voor rust gaf Korbis weer wat gas bij en liep uit naar een ruststand van 4-11. De hervatting van de wedstrijd liep voor Korbis wat traag. Nadat Reeuwijk eerst tot 6-11 mocht komen, liep de ploeg van Ron Dissel weer uit. Van deze riante voorsprong maakte de coach gebruik door junioren Nicole Goedhart, Adrienne van Ofwegen en de debuterende Ru ben Klaasse in te laten vallen. Eerstgenoemde wist een wezen lijke bijdrage te leveren in de 7- 23 overwinning door een door loop perfect af te ronden. Korbis 1 gaat het nieuwe kalenderjaar in als de runner up, achter koplo per Animo en heeft drie punten voorsprong op naaste belager Fi- ducia. In Nieuwerkerk aan den IJssel speelde Korbis 2 tegen de nummer twee uit haar compe titie: Nieuwerkerk 3. Koploper Korbis startte de wedstrijd met Stefanie Visser binnen de lijnen, vanwege de nog altijd gebles seerde Annelieke Kruithof. Het tweede seniorenteam van Korbis startte goed aan de wedstrijd ge tuige de 0-3 voorsprong. Na rust was er binnen Korbis 2 meer be leving aanwezig, wat het niveau van de wedstrijd omhoog tilde. Nieuwerkerk had hierop geen antwoord, waardoor Korbis de achterstand met nog een kwar tier te spelen wist om te buigen naar een 6-8 voorsprong. Met een 9-14 overwinning sluit ook Korbis 2 het kalenderjaar goed af. I I I I I I I I I I I I I I In de najaarscompetitie is Be Fair F6 bovenaan geëindigd. Dit mooie resultaat werd beloond met een feest op het bedrijf van leider Alfons Slaman. De jongens zullen met trainer Sam Soekarnsingh hun best doen om ook de voor- jaarscompetitie met succes af te sluiten. F6 promoveert dan naar de achtste klasse. FOTO: PR Gezondheidsverzekeraar tel tact? Fol s-yjsw..-— ftstósS awts-sur» ÈjSjÈ: - tV3» VERZEKERINGEN 1

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 43