Vraagbaak in bakkerijwereld SieMatic I GOEDHART KEUKENS Wielerronde Groene Hart Koppelklaverjassen In memoriam Piet de Graaff (1931-2010) a Nederland een stukje veiliger Piet weet of het droog blijft Plaats een opmerking bij een artikel Plaats je bericht in de agenda t i nexti25 Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 29 december 2010 Weekblad voor Waddinxveen pagina 27 1 Brandmelders Activiteit Weerbericht Reageren? www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl/wonen www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Postbus Vraagstelling referendum De Gouwe was door de jaren heen ‘zijn’ zwem en poloclub OOKÜW NIEUWE KEUKEN STAAT IN ONZE STIJLVOL. VERTROUWD. - - I - Bij aankoop ^an een keuken tot 1.000,-* korting bij Gamma! Waddinxveen De raad heeft een vraagstel ling geformuleerd voor het referendum. De vraag zal lui den: ‘Wilt u dat de gemeente Waddinxveen zelfstandig blijft of gaat fuseren met de gemeente Gouda?’ Bewoners kunnen kiezen uit ‘Zelfstan digheid van Waddinxveen’ of ‘Fusie Waddinxveen-Gouda’. Voor de definitieve vraagstel ling zijn twee deskundigen ingeschakeld. Dat zijn Chris Aalberts, do cent Media en Journalistiek aan de Erasmusuniversiteit en daarnaast verbonden aan de Universiteit Antwerpen en de Haagse Hogeschool, en Marcel Boogers, hoofd docent aan de Universiteit van Tilburg en bestuurs kundige. Per 31 december is de post bus van het Weekblad voor Waddinxveen opgeheven. Post voor de krant kan voort aan worden verstuurd naar Óranjelaan 9, 2741 EP in Waddinxveen. Piet de Graaff, onvermoei baar medestrijder voor de komst en het behoud van het Gouwebad De Sniep aan de Sniepweg in Waddinxveen, is vorige week dinsdag op 79- jarige leeftijd overleden. Bert J. Woudenberg Waddinxveen op 22-jarige leeftijd als leraar aan de toenmalige vakschool van het Station voor Maalderij en Bakkerij in Wageningen. In 1955 kwam hij in dienst bij de Koninklijke Gist- en Spiritus fabriek in Delft. Na enige jaren als demonstrateur in de buiten- we was door de jaren heen ‘zijn’ zwem- en poloclub. In de toen malige gemeentelijke sportcom- missie was hij een zwaargewicht die als sportbestuurder in staat bleek voortdurend de belangen, van het Waddinxveense sport leven in het algemeen goed in de gaten te houden. Arie Pieter de Graaff begon zijn loopbaan Autoclub De Gouwe Rijders houdt op oudjaarsdag een koppelklaverjastoernooi. De activiteit vindt plaats in het gebouw van De Gouwe- bloem aan de Tollenstraat De kans is groot dat er volgend jaar op 20 maart geen vijfde Ronde van het Groene Hart wordt verreden, stelt de orga nisatie van het wielerevenement. Wanneer de organisatie niet voor 7 januari 2011 een hoofdsponsor voor de wieler ronde heeft gevonden gaat de ronde, zoals het er nu naar uit ziet, niet door. FOTO: MARIAN KA PETERS 161 in Waddinxveen. Het kla verjassen begint om 10.00 uur. Deelname kost 20 euro per kop pel. Opgeven kan tot en met 30 december bij A. A.Boer, tel. 06- 23671549 De Waddinxvener is dinsdag middag 28 december, na een afscheidsdienst in de Ontmoe- tingskerk aan de Groensvoorde, onder grote belangstelling be graven op de algemene begraaf plaats aan de Alberdingk Thijm- laan. De bekende bakkerszoon, die voor zijn maatschappelijke activiteiten werd beloond met het ridderschap in de Orde van Oranje-Nassau, zette zich in het Gouwedorp vooral in voor di verse takken van sport. De Gou- dienst werd hij verantwoorde lijk voor het bakkerijonderzoek van het bedrijf. Daarna volg den benoemingen tot manager International Bakery Services, Hoofd Gist-Nederland en na de fusie met grondstoffenfabrikant Diederik commercieel en later algemeen directeur van Gist- Diederik. De Waddinxvener was ook verantwoordelijk voor de export en de Europese activi teiten van Gist brocades, tegen woordig AB Mauri Benelux. In de bakkerijwereld groeide Piet de Graaff uit tot een gerespec teerde vraagbaak en adviseur. Belangrijke bestuursfuncties vervulde hij onder meer bij de Nederlandse bakkerijgrondstof- fabrikanten'(Nebafa) en bij in ternationale organisaties van de grondstoffenindustrie (Fedima en Cofalec). In Waddinxveen was hij nog initiator en voorzitter van de Business Club T.E.N. Deze actie geldt tot en met 15 januari 2011. Vraag in de showroom naar de voorwaarden. j OA DEALER VAN Alphen aan den Rijn Hoorn 126a, telefoon [0172] 422 100 Leiderdorp Meubelplein 11 telefoon [071] 54 12 615 www.goedhart-keukens.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2010 | | pagina 27