‘Afbraakbeleid moet stoppen’ Dag strippenkaart Maak uw strippenkaart voor 3 februari op! 6 Kunst in gemeentehuis f r Inloopochtend Zoek de weg zonder files Kijk naar wat er in de buurt gebeurt Stof en snelheid uit Dakar® Elke dag een nieuwe puzzel op de site ‘Waddinxveen meest cultuurarme gemeente in de regio’ Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 5 januari 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 17 Afspraakje? Actuele video’s Beleef het mee Even ontspannen www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Bingo 1 Bingo 2 Bingo 3 1 Deze informatie geldt voor alle bussen, trams en RandstadRail in Zuid-Holland. ov-chipkaart.nl ARRIVA Qvgolia conne» ion HTM Op weg naar één kaart voor tram, trein, bus en metro. Coalitie heeft zichzelf en de gemeente buiten spel gezet’ Vanaf 3 februari verdwijnt de strippenkaart hier definitief. U heeft dan een OV-chipkaart nodig. Maak uw strippen daarom snel op. Kijk voor leuke tips met aantrekkelijke korting op ov-chipkaart.nl/zuidholland. www.deweekkrant.nl/dakar t I /IF ‘jlHaaglancfan TRANSPORT Waddinxveen In het Zuidhonk is op 12 ja nuari houdt de organisatie weer een kinderbingo voor kinderen van vier tot tien jaar. De activiteit begint om 14.00 uur. Er worden vier ronden gespeeld en daarna is er een loterij. Kinderen onder de vier jaar met ouderen. Januari is een tijd van terug kijken en vooruitblikken. De redactie heeft een aantal inwoners van Waddinxveen, waaronder Henry ten Zijthoff, fractievoorzitter van de PvdA in Waddinxveen, gevraagd naar hun goede voornemens en de belangrijkste gebeurte nissen van afgelopen jaar. Van de redactie Waddinxveen Vonk af en kregen daarbij steun van het CDA. Waddinxveen is nu verworden tot de meest cul tuurarme gemeente in onze re gio. Ook het niet nakomen door PCW, VVD en CDA van duide lijke afspraken over een waarde vrij onderzoek naar samenwer king c.q. fusie met Gouda heeft Waddinxveen een speelbal in de Wat is het goede voornemen voor volgend jaar en waarom? Ten Zijthoff: “De afbraak van maatschappelijke voorzienin gen in Waddinxveen moet wor den gestopt. Bouwprojecten en lantaarnpalen zijn belangrijk, maar als het erop aankomt zijn de inwoners van Waddinxveen natuurlijk veel belangrijker. Het ingezette afbraakbeleid moet worden gekeerd om van Wad dinxveen op alle dagen van de week weer een iets levendiger dorp te maken.” PCW, VVD en CDA zich diep moeten schamen.” BorstkankerVereniging Nederland houdt op don derdagmorgen 13 januari van 10.00 tot 12.00 uur een inloopochtend voor borst- kankerpatiënten. De bijeen komst vindt plaats in het Groene Hart Ziekenhuis, locatie Jozef in Gouda. Tijdens deze inloop kan er met leden van de Borstkanker Vereniging Nederland worden gesproken. Wat is uw persoonlijke wens voor Waddinxveense burgers? Ten Zijthoff: “Gezondheid en geluk voor al mijn dorpsgeno ten is het allerbelangrijkste. Dat wens ik inwoners van Waddinx veen dan ook van harte toe.” regio gemaakt, met als gevolg dat de provincie niet anders kon dan de regie hierover te voe ren. De coalitiepartijen hebben zichzelf en de gemeente nu bui ten spel gezet en het regionale belang van Waddinxveen sterk geschaad. Dat is iets waarvoor Wat is de gebeurtenis van het afgelopen jaar in Waddinx veen en waarom? Ten Zijthoff: “De teloorgang van Stichting Vonk, het enige centrum voor kunst en educatie in onze gemeente. Iets dat abso luut niet noodzakelijk was. De gereformeerd-politieke partijen in Waddinxveen wilden van Waddinxveen In het wijkgebouw Zonnig- Zuid aan de St. Victorstraat vindt op dinsdag 11 januari een bingo-avond plaats. De bingo begint om 20.00 uur. Er zijn tien ronden. Hierin zijn kadobonnen te winnen van onder meer winkels in de Passage, Hema en Kruidvat. Waddinxveen In De Boog aan de Constan- tijn Huygensstraat 2 vindt op 9 januari een bingo-avond plaats voor volwassenen. De zaal is open vanaf 19.00 uur en de bingo begint om 20.00 uur. In de raadzaal van het gemeentehuis is een expositie te zien van de Waddinxveense Kunst Kring. Co Gerts (71) was aanwezig bij de nieuwjaarsreceptie van de gemeente. Hij werkt al zestien jaar als vrijwilliger bij de Kunst Kring. Hij heeft voor dit project Astrid, Ronald, Ed en Marijn begeleid bij het maken van hun schilderijen. FOTO: RIEKELT BEZEMER

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 17