Redders in nood Grassenerf -'l o Digitaal leven voor vakantiefoto's In een handomdraai wat lekkers Bekijk video van de dag Advertenties uit Waddinxveen -I 4- Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 5 januari 2011 Weekblad voor Wiaddinxueen pagina 19 b Diascanne Recepten In het nieuws De etalage www.deweekkrant.nl/webwinkel www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Podiumrakkers I F71 J- T www.grassenerf.nl info@hansverweij.speedxs.nl l ‘Kerst= Feest gebeurtenis van het jaar’ Leaseadviseur fulltime Hans Verweij Bamboe en Siergrassen '•4 I i Dar Voor onze kwekerij, die volledig ingericht is op basis van een ecologische bedrijfsvoering, zoeken wij vanaf maart 2011 twee nieuwe medewerkers: Neus eens wat rond op onze site om een indruk van het bedrijf te krijgen en kijk daarna onder vacatures. Als het je wat lijkt zijn we blij met je reactie. s-, tb Vervolg van voorpagina U MultiLease lil 'Ji k Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt met op prijs gesteld. Wil je meer informatie, dan kun je contact opnemen met mevrouw L.S. Bosch, op telefoonnummer 0172-245 327 of kijk op onze website www.multilease.nl Zevenhuizen Na een succesvolle vierde productie stoppen De Podi umrakkers uit Zevenhuizen. Regisseurs Kirsten van der Meer en Maryse Eindhoven hebben door hun eigen stu dies geen tijd meer voor De Podiumrakkers. De groep oe fende op de derde verdieping van autobedrijf Jaap Eindho ven aan het Noordeinde in Zevenhuizen. In december speelde het gezelschap hun vierde productie en naar nu blijkt hun laatste. Deze keer was een bewerking gemaakt van de beroemde Nederland se musical ‘Ciske de Rat’, die - omdat er alleen meisjes aan het stuk meededen - opge voerd werd onder de naam ‘Ciska de Rat’. De speelsters vertolkten veelal dubbelrol len, zodat de vijftien persona ges allemaal gestalte konden krijgen. Met enthousiasme, goede zang en inlevingsver mogen zetten Anouk van der Burg. Hannah Zwanenburg, Jara van der Burg, Wenda Sleijpen, Jasmijn van der Poort, Melissa Kreft, Ra chelle Stormbroek, Shayma Haddouti en Tess Spruit een goede productie neer. Danny van der Meer (20) en René Kuhn (22) uit Den Haag zijn tijdens de nieuwjaarsre ceptie van de gemeente Wad dinxveen door de burgemees ter in het zonnetje gezet. “We reden op 24 december om 04.00 uur ‘s morgens op de A12, toen we vanaf de snelweg een boerderij in Waddinxveen in brand zagen staan”, zegt Van der Meer, student aan het Scheepvaart en Transport Col lege (STC) in Rotterdam. “Er stond nog niemand bij, geen brandweer, ambulance of po litie. We hebben 112 gebeld en de eerste afslag genomen om te kijken of we konden helpen.” Tweede Bloksweg De jongens waren de eersten die bij de boerderij aan de Tweede Bloksweg arriveerden. “Het is zo’n grote boerderij, we waren bang dat er een grote familie Jolanda van den Berg P Waddinxveen jongens de auto verplaatst. Uit eindelijk waren ze pas om 07.00 uur thuis. “Ik ben in ‘het heetst Voor onze afdeling Sales zijn wij op zoek naar een nieuwe enthousiaste collega voor de functie van: MultiLease voorziet in de mobiliteitsbehoefte van organisaties in heel Nederland. Onze missie is om dat te doen met uitgekiende vormen van leasing, wagenparkbeheer, advies en automatisering. Met onze vakkundige medewerkers, persoonlijke inzet en nauwe betrokkenheid bij onze klanten garande ren wij een optimale leaseprestatie met maximale dienstverlening en minimale lasten voor u als klant. Dit ga je doen binnen een leuk team waarbij collegialiteit, resultaten en klantvriendelijk heid centraal staan. Wij zijn op zoek naar iemand met een commerciële instelling, die goed in staat is om zelfstandig te werken. Tevens is het van groot belang datje kwaliteitsbewust te werk gaat en gevoel hebt voor specifieke wensen van de klant. Heb je HBO werk- en denkniveau, een commerciële opleiding en/of werkervaring, affiniteit met auto's en leasing en lijkt het je leuk om ons team en onze organisatie te versterken, stuur dan je sollicitatiebrief en cv naar: Mevrouw LS. Bosch, HR Adviseur e-mail adres: LSBosch@markeurholding.nl Binnen deze functie ben je verantwoordelijk voor het realiseren van verkooptargets en het in goede banen leiden van commerciële en algemene administratieve handelingen voor relaties. Daarnaast zorg je voor de complete controle in het proces van order, bestelling, levering en facturatie. Kortom; commercieel de beste deal voor de klant genereren! Van de redactie Waddinxveen Wat is uw persoonlijke wens voor Waddinxveense burgers? “Vrede in de samenleving en zorgvuldige omgang, te begin nen bij het begroeten van el kaar.” Wat is uw persoonlijke goede voornemen voor volgend jaar? Brink: “Grenzen bewaken, want als je meer moet dan je kunt, kun je minder.” gers, die zaterdag 13 november 2010 voor haar huis in Yangon bijeen kwamen, reageerden uit zinnig op het nieuws dat haar huisarrest was opgeheven. Het is veelbelovend voor de toekomst, dat dictaturen eraan gaan. Ik zie daar de hand van Borreltje Omdat de auto van de man dicht bij het huis stond, hebben de Per post kan ook: MultiLease BV t.a.v. LS. Bosch Postbus 1249 2400 BE ALPHEN AAN DEN RIJN Wat is dé gebeurtenis van het afgelopen jaar en waarom? Brink: “Kerst= Feest, dat vrij dag 24 december plaatsvond, waar ik mocht samenwerken en voorgaan tijdens de kerst- avondsamenkomsten. Daarnaast is er ook een ge beurtenis die overal ter we reld in het nieuws was en bij mij diepe indruk heeft ge maakt: de opheffing van het huisarrest van de Myanma- rese oppositieleidster Aung San Suu Kyi. Haar aanhan- zal laten zegevieren, door lijden heen.” m'. -■ Wat is het goede voornemen voor volgend jaar namens de kerk en waarom? Brink: “Het goede voornemen is het goede nieuws van Jezus Christus uit te dragen. Want niemand houdt zoveel van mensen als Hij, zoals op de voor gevel van de Kruiskerk staat: ‘Hij is de weg, de waarheid en het leven’. Daarnaast wil ik pre sent zijn en beschikbaar voor de samenleving.” geraakt”, aldus Van der Meer. “De politie heeft - heel netjes - mijn sleutel opgehaald in Den Haag en toen konden we weer verder.” Hebben ze nog contact gehad met het slachtoffer van de brand? “Hij zei dat we maar een keer een borrel moesten komen drinken. Misschien houden we hem daar wel aan! woonde en dat er nog kinderen binnen waren”, vertelt Kuhn, werkzaam bij een cateringbe drijf. “Toen we aankwamen, van de strijd’ mijn sleutel kwijt- strompelde de bewoner net naar buiten, onder het bloed. We heb ben hem op z’n gemak gesteld en gevraagd of er nog meer mensen binnen waren. Dat was niet het geval, gelukkig.” Januari is een tijd van te rugkijken en vooruitblik ken. De redactie heeft een God in die uiteindelijk het recht aantal inwoners van Waddinxveen, waaronder Egbert Brink, predikant van de Gereformeerde Kerk van Waddinxveen, gevraagd naar hun goede voornemens en de be langrijkste gebeurtenis sen van afgelopen jaar. MultiLease BV is onderdeel van Markeur Holding, waartoe ondermeer ook 17 autodealerbedrijven (Het Motorhuis) ,10 autoschadeherstelbedrijven (Het Autoschadehuis), iz.autoverhuurvestigingen (MultiRent) en een groot aantal brandstofstations (MultiEnergy) behoren. Bij Markeur Holding werken in totaal ruim 1150 medewerkers. Danny van der Meer (links) en René Kuhn waren als eerste bij de brand aan de Tweede Bloksweg. TOTO: RIEKELT BEZEMER

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 19