Rallyteam in Afrika VRIJETIJDSKLEDING Stem op je favoriete beeld Vind artikelen terug in de digikrant Weer eens ‘n zonnetje? Actueel woningaanbod uit de buurt Koninginneweg la Boskoop tel. (0172)213129 M Weersvoorspelling Wonen Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 5 januari 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 23 Win met je Dakarft^o j Digikrant www.deweekkrant.nl' www.gouwekoerier.nl www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Vrouwendag Plastic Jazz on Sunday - Het avontuur in de woestijn eindigt aanstaande zondag. FOTO: PR DE GIGANTISCHE UITVERKOOP IS BEGONNEN!!! t/m De gehele wintercollectie 7 0% korting Regio/Gouda De eerste ‘Jazz on Sunday’ uit de concertreeks van 2011 wordt gehouden op zondag 9 januari in de Burgerhal in Gouda. De formatie Swing Twice brengt swingende jazz. Het optreden duurt van 14.00 tot 17.00 uur. De Bur gerhal bevindt zich onder het oude stadhuis op de Markt. De toegang is gratis. De finish van de Africa Eco Race 2011 is in zicht. Aanstaande zondag bereiken de deelnemers, waaronder hopelijk het Waddinxveense Tijsterman Rallyteam, de rand van Lac Rose, vlakbij Dakar. Jolanda van den Berg Waddinxveen 300 pk/220 kW sterke 6 cilinder dieselmotor die via een door Drenth Gearboxes ontwikkelde versnellings- en tussenbak de vier wielen wordt aangedreven. Jos Schotanus vormt met Mie- en Net Services is het gelukt om in tien weken alles te rege len”, zegt Mieke Tijsterman. De aandrijflijn van de wedstrijdauto - met het uiterlijk van een Jeep Cherokee - bestaat uit een ruim De off road rallyraid brengt de deelnemers door onder meer Marokko, Mauritanië en Se negal. Het avontuur begon op tweede kerstdag, toen het team met de wedstrijdauto en ser vicetruck naar Parijs vertrok. “In tegenstelling tot de Dakar 2011 die zich in Zuid-Amerika afspeelt, duurt dit evenement in Afrika maar twee weken, gaat het vooral om stuurmanskunst en navigatietechnieken en min der om snelheid en extreem lan ge dagetappes”, aldus Kees Tijs terman, die samen met Mieke Tijsterman meedoet. “Dankzij ETEC Grondverzetmachines uit Waddinxveen, Kandt Aan- nemings- en funderingsbedrijf uit Nieuwerkerk aan den IJssel Waddinxveen In de Morgenster aan de Sterrenlaan 1 in Waddinx veen wordt zaterdag 29 ja nuari Vrouwendag gehou den. De bijeenkomst begint om 10.00, de zaal gaat open om 9.30 uur. Tonneke Bij- ker spreekt over het thema ‘Gebonden of verbonden in relaties’. De toegang is vrij, inclusief lunch, koffie/thee. Wel wordt er een collecte gehouden. Er is geen kinder oppas aanwezig. Opgave is noodzakelijk voor 22 januari. Aanmelden kan via corrie. oosterom@telfort.nl of tel.: 0182-619725. De dag duurt tot 15.00 uur. ke Tijsterman en Rick de Jong (Leiden) de bemanning van de servicetruck. Als navigator en technicus zit Henk Büdgen (Moerkapelle) naast Kees Tijs terman in de wedstrijdauto. Boskoop In opdracht van de gemeente Boskoop is in 2010 elke vier weken het plastic afval huis- aan-huis ingezameld door Cyclus. Vanaf 2011 verandert de wij ze van inzameling en wordt in de gemeente Boskoop het plastic elke twee weken inge zameld. Ook wijzigt de inza- meldag van maandag naar donderdag. Voortaan wordt het plastic afval in dezelfde week opgehaald als het rest afval. De eerstvolgende keer dat het plastic in Boskoop wordt opgehaald, is donder dag 6 januari. In 2010 is in totaal 84.160 kilo plastic ingezameld, omgerekend is dat 13,8 kilo per huishouden. Maar de gemeente Boskoop wil nog meer plastic inzamelen om te voldoen aan de landelijke doelstelling die voor 2012 is gesteld (15 kilogram per huishouden per jaar). Op de website www.. plastic-heroes.nl en www. cyclusnu.nl/plastic is meer informatie te vinden over de inzameling en het scheiden van plastic af val.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 23