I SECRETARESSE Rijnland Bekendmaking Bekendmaking belastingsamenwerking Rijnland Week krant.ni Veen Advocaten yy Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 5 januari 2011 Weekblad voor Waddinxueen/Gouwe Koerier pagina 24 eb üh Droge voeten, schoon water Droge voeten, schoon water heeft voor haar vestiging in Waddinxveen een vacature voor de functie (40 uur per week) U assisteert een of meer advocaten en voert voor hem/haar alle ondersteunende werkzaamheden uit, zoals het uitwerken van brieven en processtukken (Word). Voorts wordt van u verwacht dat u onze cliënten ontvangt en telefonisch te woord staat. Aan In 't Veen Advocaten zijn 21 medewerkers verbonden, verdeeld over twee vestigingen. Onze cliënten zijn ondernemers en particulieren, die wij op diverse juridische terreinen bij staan. U hebt een positieve instelling, plezier in werken en een goed humeur. U bent flexibel en precies en u kunt zelfstandig en onder druk werken. DESKUNDIG en BETROKKEN Bekendmaking Gouwe-Rijnland Wilt u solliciteren of hebt u vragen? Wendt u zich dan, bij voorkeur per e-mail, tot: mr. M.L. Groen, Postbus 46, 2740 AA Waddinxveen. telefoon: (0182) 613622, fax: (0182) 611095 e-mailgroen@wveenintveenadvocaten.nl www.intveenadvocaten.nl Wij horen graag van u! r n,.EAr 8^- Definitieve watervergunning Leiden, 20 december 2010 AUTONIEUWS Watervergunning Definitieve watervergunning Kijk ook op: deweekkrant.nl Leiden, 20 december 2010 Leiden, Tl december 2010 www.bsgr.nl frontoffice@bsgr.nl tel. 071 - 525 62 00 Belanghebbenden kunnen tijdens de termijn van terinzagelegging een beroepschrift indienen. Dat kunnen zij alleen doen als zij op de ontwerp-vergunning zienswijzen naar voren U kunt de stukken van 30 december 2010 tot en met 9 februari 2011 inzien bij: - Het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: 071-3063453. 1) 2) 3) 4) 5) Met ingang van heden worden alle besluiten met betrekking tot Belastingsamenwerking Gouwe-Rijnland alleen nog gepubliceerd op de website www.bsgr.nl. Besluiten met betrekking tot de gemeenten en het hoogheemraadschap van Rijnland zijn ook terug te vinden op hun eigen websites. 1) 2) 3) 4) 5) 1) 2) 3) 4) 5) 6) 7) 8) 9) van het hoogheemraad schap van Rijnland: - de leges. Voor informatie over de definitieve vergunning kunt u contact opnemen met de heer N. Buijsman van de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening, telefoon 071-3063486. hebben gebracht. Of als zij kunnen aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest. Ook kunnen belanghebbenden tegen de wijzigingen ten opzichte van de ontwerp- vergunning een beroepschrift indienen. Het beroepschrift wordt ingediend bij de recht bank 's-Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Als u wilt dat de beschikking niet in werking treedt voordat op het beroepschrift is beslist, kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank 's-Gravenhage vragen een voorlopige voorziening te treffen. Dat verzoek moet ook tijdens de termijn van terinzage legging worden ingediend. van de gemeente Wassenaar: - de baatbelasting. Om een voorlopige voorziening kan ook digitaal worden verzocht bij genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/ bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. De stukken liggen tot en met 9 februari 2011 ter inzage in het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantooruren moet u een afspraak maken: 071-3063451 Belanghebbenden kunnen tijdens de termijn van terinzagelegging een beroepschrift indienen. Dat kunnen zij alleen doen als zij op de ontwerp-vergunning zienswijzen naar voren hebben gebracht. Of als zij kunnen aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest. Ook kunnen belanghebbenden tegen de wijzigingen ten opzichte van de ontwerp-vergunning een beroepschrift indienen. Het beroepschrift wordt ingediend bij de rechtbank 's-Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Ais u wilt dat de beschikking niet in werking treedt voordat op het beroepschrift is beslist, kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank 's-Gravenhage vragen een voorlopige voorziening te treffen. Dat verzoek moet ook tijdens de termijn van terinzagelegging worden ingediend. U kunt de stukken van 30 december 2010 tot en met 9 februari 2011 inzien bij: - Het kantoorgebouw van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden. Voor inzage buiten kantoorureh moet u een afspraak maken: 071-3063453. Nr. V.50726 Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 20 december 2010 een definitieve vergunning verleend aan Novastar V.O.F. te Amsterdam voor het verstrooien van menselijke asresten vanaf een schip in oppervlaktewaterlichamen in het beheers gebied van het hoogheemraadschap van Rijnland. Voor informatie over de vergunning kunt u contact opnemen met de heer Ir. A. Karbalai-Sadegh van de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening, telefoon 071-3063488. Nr. V.50920 Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op Tl december 2010 een vergunning verleend aan Trifolium Woondiensten Boskoop voor het maken en hebben van een beschoeiing, tijdelijke dammen met duiker, het verwijderen van drie dammen met duikers, het dempen van water, het maken van extra verharding, het graven van water, een en ander t.p.v. de Boezemlaan en het Viforpark te Boskoop. Voor informatie over de definitieve vergunning kunt u contact opnemen met de heer N. Buijsman van de afdeling Plantoetsing en Vergunningverlening, telefoon 071 -3063486. Nr. V.50726 Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 20 december 2010 een definitieve vergunning verleend aan Novastar V.O.F. te Amsterdam voor het verstrooien van menselijke asresten vanaf een schip in oppervlaktewaterlichamen in het beheersgebied van het hoogheemraadschap van Rijnland. Hoogheemraadschap van Hoogheemraadschap van Als u belanghebbende bent kunt u tijdens de inzagetermijn schriftelijk een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. U richt dat aan dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland, postbus 156, 2300 AD Leiden. Na het indienen van een bezwaarschrift blijft de vergunning van kracht. Wel kunt u, naast het indienen van een bezwaarschrift, de Voorzieningenrechter vragen een voorlopige voorziening te treffen. U richt dat verzoek aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage (sector Bestuursrechtspraak), postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Tevens zijn vastgesteld door het algemeen bestuur: de Verordening bezwaarschriftencommissie personele aangelegenheden BSGR 2011 en de bijlage als bedoeld in artikel 6, lid 2 van de Gemeenschappelijke Regeling Belastingsamenwerking Gouwe-Rijnland, waarbij de bevoegdheid met betrekking tot het heffen en innen van de navolgende heffingen aan BSGR is overgedragen: van de gemeente Gouda: - de haven- en bruggelden; - de leges; - de marktgelden; - de parkeerbelasting; - de staangelden. Deze besluiten zijn vastgesteld in de vergaderingen van respectievelijk 18 november en 22 december 2010. Daarnaast zijn door de directeur van BSGR de navolgende mandaatbesluiten genomen: Regeling ondermandaat directeur. Regeling mandaat meetbeschikking. Regeling mandaat hoofd afdeling Stadstoezicht gemeente Gouda. Regeling mandaat directeur Cyclus N.V. Regeling mandaat hoofd afdeling Service hoogheemraadschap van Rijnland. Beleidsregels voor het aanwijzen van een belastingplichtige/WOZ-belanghebbende in een keuze situatie. Leidraad invordering BSGR 2011. Beleidsregels inzake het toekennen van ambtshalve verminderingen BSGR 2011. Reglement automatische incasso BSGR 2011. Beleidsregels verkeer langs elektronische weg BSGR 2011. Deze besluiten zijn vastgesteld in de vergadering van het dagelijks bestuur van 18 november 2010; en Aanwijzingsbesluit heffingsambtenaar Belastingsamenwerking Gouwe-Rijnland. Aanwijzingsbesluit invorderingsambtenaar Belastingsamenwerking Gouwe-Rijnland. Aanwijzingsbesluit deurwaarders Belastingsamenwerking Gouwe-Rijnland. Aanwijzingsbesluit inlichtingenverplichtingen Belastingsamenwerking Gouwe-Rijnland. Mandaatregeling Belastingsamenwerking Gouwe-Rijnland 2011. Besluit fiscale bestuurlijke boeten waterschapsheffingen BSGR 2011 Beleidsregels inzake toepassing van de tabel afvalwatercoëfficiënten BSGR 2011. Uitvoeringsregeling belastingen BSGR 2011. Besluit overige beleidsregels heffing waterschapsbelastingen BSGR 2011. Deze besluiten zijn vastgesteld in de vergadering van het dagelijks bestuur van 22 december 2010. Met ingang van heden liggen ter inzage bij de balie van de gemeenten Gouda, Leiden, Oegstgeest, Voorschoten, Wassenaar en Zoeterwoude en het hoogheemraadschap van Rijnland de navolgende besluiten van de Belastingsamenwerking Gouwe-Rijnland (BSGR): VROLIJK JIJ STRAKS HUN VAKANTIE OP? Alle besluiten zijn van kracht met ingang van 1 januari 2011. Deze besluiten zijn vanaf medio januari ook in te zien via de website www.bsgr.nl. VRIJWILLIGERS GEZOCHT! Stichting Wielewaal organiseert vakanties en kinderthemaweken voor kinderen en jongeren met een beper king. De begeleiding is in handen van jonge, enthousiaste vrijwilligers. Iets voor jou? Lees verder op: www.wielewaal.nl revalidatiefonds

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 24