‘Veel werk verzet’ lol Staan Alle diensten zijn te vinden op onze site Plaats je evenement in de agenda er files?;: Nieuws uit het buitenlan [«Ft i LM - 1 Evenement Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 5 januari 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 31 Actueel Kerkdiensten Werk aan de weg www.deweekkrant.nl www.gouwekoerier.nl www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Open huis Jeugdmarathon Provincie i Burg. Colijnstraat 21 2771 GE Boskoop 0172 - 214637 info@colpaoptiek.nl 1 =- - iF Contactlenzen Brillen Optometrie Ooglaserchirurgie Horen --W- 7 - "1 wr i 4 üh FOTO: PR O Januari is een tijd van terug kijken en vooruitblikken. De redactie heeft Gé Smakman, voorzitter van voetbalvereni ging ASW, gevraagd naar zijn goede voornemen en de belangrijkste gebeurtenissen van het afgelopen jaar. Van de redactie Waddinxveen dinxveen) een stapje hogerop. Vooral onze jeugdafdeling zul len we, door gediplomeerde trai ners, een flinke kwaliteitsinjectie geven. Ook zal er een speciale voetbaltraining voor kinderen met autisme bij ASW worden opgezet. Dit verzoek is inge diend en daar willen we graag aan meewerken.” Wat is uw persoonlijke goede voornemen voor 2011? Smakman: “Aan goede voorne mens voor het nieuwe jaar doe ik nooit mee. Die zie ik om me heen gewoon steeds weer uit el kaar spatten. Ik heb wel een lijf spreuk als handleiding voor het nieuwe jaar: ‘Zonder strijd geen overwinning’.” Wat is uw wens voor Wad- dinxveense burgers? Smakman: “Ik wens iedereen een goede gezondheid toe. Pro beer alle kansen te pakken. Ze komen vaak maar één keer voor bij. Je zult bij een positieve bena dering altijd winnaar zijn! Wat is dé gebeurtenis van het afgelopen jaar op spor tief gebied? Smakman: “Sportief gezien is de fusie tussen vv Waddinxveen en vv WSE voor onze vereni ging het hoogtepunt van 2010. De nieuwe club ASW is nu een mooie, gezonde vereniging. Er is ongelooflijk veel werk verzet door een gemotiveerde groep vrijwilligers. Echt een staaltje topsport waar met heel veel pas sie aan gewerkt is.” Wat is het goede voornemen voor dit jaar sportief gezien en waarom? Smakman: “Voor 2011 willen we graag met onze nieuwe club ASW (Altijd Strijdbaar Wad- Hazerswoude/Alphen De vier vestigingen van CSG Groene Hart en de Groene Hart Praktijkschool, in on der meer Hazerswoude en Alphen aan den Rijn, staan aankomende week in het teken van informatie-avon- den en het Open Huis voor groep 8 leerlingen en hun ouders. Dit alles staat in het thema ‘Hart voor jouw Ta lent’. Op CSG Groene Hart kunnen de groep 8 leerlingen kiezen uit zes talentklassen. Enkele onderwerpen die aan bod komen: de 3D-klas op het Leerpark, cultuurpro- fielschool Lyceum, een mo dern nieuw schoolgebouw in Hazerswoude en Leren door Doen op het Leerpark. Ook christelijk onderwijs en de Gezonde school zijn actuele speerpunten. Het open huis wordt gehouden op zaterdag 15 januari van 9.30 tot .12.30 uur op alle vestigingen van het Groene Hart en de Groene Hart Praktijkschool. Daarnaast worden er verschillende in formatieavonden gehouden. Voor meer informatie: www. groenehartscholen.nl of tel.: 0172-449500. Regio De Provincie Zuid-Holland is erin geslaagd om het merendeel Van de doelstellingen uit het coalitieakkoord 2007-2011 te bereiken. Dat stellen Gedepu teerde Staten (GS) in de notitie ‘Terugblik collegeperiode 2007- 2011’. Tegelijk met de uitvoering van het coalitieakkoord hebben GS bijna 25 miljoen euro bespaard met het afstoten van taken en een interne reorganisatie. De formatie nam in 2010 met 231 voltijdsbanen af ten opzichte van 2007. De afronding van de reorganisa tie krijgt in 2011 zijn beslag; dan moet de totale personeelsreduc tie op driehonderd uitkomen. Het aantal voltijdsbanen bij de provincie Zuid-Holland is per 1 januari 2011 2.025. Het coalitieakkoord legde in april 2007 vijf hoofdopgaven vast waarbij de Provincie Zuid- Holland de meeste toegevoegde waarde kon hebben, waaronder de onderwerpen: aantrekkelijke leefomgeving, integrale bereik baarheid, duurzame economi sche ontwikkeling, maatschap pelijke participatie/jeugdzorg en daadkrachtig en slagvaardig bestuur. Waddinxveen De Waddinxveense Red dingsbrigade houdt vrijdag 25 februari de jaarlijkse Jeugdmarathon in Gouwe- bad ‘de Sniep’ in Waddinx veen. Het is de bedoeling om tijdens deze marathon met een ploeg zoveel moge lijk meters te zwemmen. De ploeg bestaat uit vijf zwem mers - van 9 tot en met 14 jaar - en één ploegleider die 18 jaar of ouder is. De avond begint om 18.00 uur. Om 19.00 uur start de marathon in het wedstrijd- bad van de Sniep. Na een uur zwemmen worden de ploegen ingedeeld in de twee klassementen op basis van de tot dan toe gezwommen aan tal meters. Het gaat hier om een wedstrijd- en een recrea- tieklassement. Rond 22.00 uur is het tijd voor de prijsuitreiking. Aan melden voor de Jeugdmara thon kan vóór 18 februari. Wie mee tui! doen, kan het inschrijfformulier downloaden, invullen en op sturen via de website www. reddingsbrigade.net/wad- dinxveen. Gé Smakman, voorzitter van voetbalvereniging ASW: ‘Zon der strijd geen overwinning’. agBMO F jiff Wk X i

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 31